Stocznia Gdynia S.A , AMG Lębork ; Laryco Jezierzyce Słupskie

Gdynia

Opinie o Stocznia Gdynia S.A , AMG Lębork ; Laryco Jezierzyce Słupskie

nietoperek

Te wszystkie zakłady to totalna porazka.Miałem okazje pracowac w nich wszystkich.Najbardziej pozytywnie wypada Stocznia Gdynia,gdyz tam to chociaz potrafia człowieka docenic.W pozostałych nie licza sie z ludzmi,wazna jest tylko produkcja,oczywiscie akord gdzie w zaden sposob nie mozna zarobic uczciwych pieniedzy.Potrzeba wiecej Holendrow zadzacych w naszym kraju,a wtedy zapewne bedzie dobrze.To oczywiscie Laryco jak i Robex Lebork.

Zostaw opinię o Stocznia Gdynia S.A , AMG Lębork ; Laryco Jezierzyce Słupskie - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia Gdynia S.A , AMG Lębork ; Laryco Jezierzyce Słupskie