Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski w Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusza Ziębaczewskiego świadczy obsługę prawną i porady prawne w Łodzi. Zespół kancelarii tworzą liczni adwokaci, radcowie prawni i prawnicy. Zapraszamy na nasze strony internetowe: www.adwokat-lodzi.pl www.medyczne-prawo.pl www.prawo-budowlane.com.pl

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski w Poznań

bezpardonowy

Profesjonalne przygotowanie do procesu jak również doskonale, staranne przygotowanie i obrona przed sądem. Reakcja była szybka i najważniejsze że skuteczna. Mogę tylko serdecznie polecić!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski?

KatŁani

Czesc ja po okresie probnym trwajacym 1 miesiac dostalam umowe na stale.

Oczko

Polecam pracę lub praktyki u nich. Cieszę się że tutaj mogłam zdobywać swoje doświadczenie. Z czystym sumieniem mogę polecić kancelarie. Dużą zaletą Pana mecenasa jest niezwykle miły sposób bycia i urok osobisty. To osoba godna zaufania z ogromną wiedzą, kontaktami i doświadczeniem.

Pachola

Jest Pan najlepszą osobą która spotkać mogłam gdy mój świat zaczął się z dnia na dzień walić doszczętnie. Dziękuję

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Floryda

Udałam się do kancelarii a strasznie się bałam, była to moja pierwsza wizyta w jakiejkolwiek kancelarii prawnej. Spotkałam tam miłych sympatycznych ludzi, udzielili mi fachowej pomocy. Bardzo bardzo jestem zadowolona ze współpracy i polecam kancelarię każdemu. Uratowali mi skórę.

Kościelnik

Dziękuję za szybko umówioną poradę prawną przez telefon bardzo dobry pomysł z poradami online gdyż byłem z innego miasta a czytałem dużo dobrego o panu w sieci. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do niełatwej sprawy

Jakubecka

Pozytywnie oceniam Pana kancelarię za podejście do klienta i empatia tworzą doskonałe połączenie. Moja sprawa była bardzo trudna i długa zawsze mogłam liczyć na pomoc i fachową poradę . polecam w stu procentach. Jest to kancelaria, do której w razie potrzeby na pewno wrócę ponieważ jestem zadowolona z obsługi.

Cisak

Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Sprawa według mnie raczej nie do wygrania. I co? WYGRANA!! GORĄCO POLECAM

Duffy

Byłem w tej kancelarii po poradę prawną. Zarówno kancelaria jak i pan prawnik wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie. Szacunek i zrozumienie do klienta i do jego problemu.

Poldek

Świetny pracodawca z czystym sumieniem polecam prace w tej kancelarii

Diana

Polecam zdecydowanie: za: skuteczność profesjonalizm kompetencje uczciwe stawianie sprawy, ale także za coś, co nie każdy człowiek posiada: empatię, otwartość, rozmowność, przyjazne i pozytywne nastawienie, a także skuteczne zagadywanie przed rozprawą, żeby rozładować trochę stres Dziękuję za to Panu Było to bardzo pomocne!

Magda. W,

Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat mecenasa. Mój rozwód wydawał się przegrany od początku, a on dał mi na początek to czego mi najbardziej brakowało -wiarę i nadzieję na to, że jestem coś warta bez męża, że umiem, że potrafię, że chcę, że mogę. Współpraca nasza zakończyła się w rezultacie pomyślnie dla mnie i dlatego zawsze i wszystkim będę go polecała i z tego miejsca jej dziękuję. Magda W.

Anna Jaruga

Mecenas ma chyba najlepsze cechy jakimi w ogóle może charakteryzować sie prawnik. Dzięki zaangażowaniu i bezwzględnemu dążeniu do celu, potrafi podejmowac naprawde pewne działania w sądzie. Jestem wdzieczna nie tylko za pomoc w wygraniu sprawy, bo sama bym sobie nie poradziła Dla mnie rewelacja, Goraco pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz

Jery

Trafiłem do niego z polecenia i wiem dlaczego. Jest rzeczowy, widać, że zna się na tym, co robi. Wytłumaczył mi co trzeba zrobić w mojej sprawie żeby było dobrze i dlaczego nie należy zrobić tak, jak mi doradzono u innego adwokata i jak przeczytałem w internecie i tutaj pokłon za uczciwość polecam

Czy Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski organizuje staże dla studentów?

stazysta

Tak ja byłem na takim 2 tygodniowym stażu i było naprawdę fajnie bo mecenas ma dużo spraw. Zawsze z nim omawialiśmy rozwiązania zagrożenia i ewentualne pomysły. Dobrze wspominam ten czas

@stazysta

Czy takie staże są płatne i jest możliwość po zakończeniu praktyk na dłuższą współpracę i zatrudnienie w kancelarii?

Kalbarczyk

Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawnej. Ja taką pomoc otrzymałem i jestem bardzo zadowolony.

Kesek

Ja też jestem z pana pomocy zadowolony. Pełen profesjonalizm bez mydlenia oczu. Dodaje duży pozytyw jak inni…

Iza
@Kesek

Wiele osób pisze tu profesjonalizmie tej Kancelarii Adwokackiej, co jest czymś naprawdę dobrym. Jestem ciekawa, jaki jest właściwie "profil" tej kancelarii? Biorą większość spraw, czy może specjalizują się w jakichś konkretnych? Będę wdzięczna za takie informacje.

Filip

Kancelaria ma do tego opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Kramek

Też trafiłem do prawnik Mateusza Ziębaczewskiego z poecenia znajomego oraz waszego bo przeczytałem wszystkie komentarze w sieci oraz tutaj i mogę powiedzieć, że miałem szczęście że trafiłem na niego. DLa mnie świetny fachowiec

Franke

rzetelność , punktualność ,cena polecam bez zastrzeżeń. Nie obiecuje rzeczy niemożliwych

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski
4.8/5 Na podstawie 88 ocen.
  • al. Adama Mickiewicza 11 lok. 14
    90-443 Poznań