Tech-Weld

Konin

Tech-Weld
4 2

Opinie o Tech-Weld

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Grzesiek

Zalegają z wyplatami. Są niewyplacalni

Ewelina

@Iza, pracujesz w firmie Tech - Weld? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia i pracy w firmie. Twoje informacje mogą być cenne dla osób, które szukają opinii o pracodawcy i chcą tam aplikować. @Marek, piszesz, że firma nie płaci w terminie, czy są to duże opóźnienia? A czy opóźnienia są przy każdej wypłacie, czy tylko w wyjątkowych sytuacjach? Czy pozostałe warunki umowy są ok? Czy tylko brak wypłaty na czas jest powodem, że nie polecasz tej firmy?

anonymous

wiecie coś na temat pracy w elektrowni Opole ?

Iza

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Marek

Nie polecam firma nieudolnie próbuje zaistnieć na rynku. Z marnym efektem. Nie ma swojego kapitału więc nie ma płatności w terminie. Nie polecam!

Ewelina

@anonymous Co masz na myśli pisząc "przemiał ludzi i nic więcej"? Co było nie tak z umową? Piszesz bardzo ogólnie i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy.

anonymous

Nie polecam przemiał ludzi i nic więcej, umowy są tworzone tak abyś nie mógł zerwać a żeby przedłużyć.

Z branży .

Widze ogłoszenie _Szukamy spawaczy _monterów na Niemcy _Dzwonie _Słysze _dajemy 16 zł na Elektrownie Jaworzno_Dziekuje Poco takie ogłoszenia ? Oni myślą ze zwabią kogoś ogłaszając się Niemcami _i ktos im pojedzie w Polskie za 16_17 zł ?

kazik

Troche dziwna firma bo w ogłoszeniu jest że zarobki 4000 - 6000 zł a zaproponowali mi 16zł/h przy kodeksowym czasie pracy.

Adam

Ok

Zostaw opinię o Tech-Weld - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Weld