Tech-Weld

Opinie o Tech-Weld

Bulk

Wszystko ok pensja zależna od godzin stawki wysokie wypłata na czas bez opóźnień.

Co sądzicie o zarobkach w Tech-Weld? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Ch.w.D.
@Administrator 22.06.2018 09:04

Nie nie ulegly zmianie jedynie to ze odciaga za wszystko.... doslownie za wszystko.... wysyla do firm gdzie jest gorzej niz w "Auschwitz"... czlowiek z fachem traktowany jak smiec....

anonymous

wiecie coś na temat pracy w elektrowni Opole ?

Ch.w.D.
@anonymous 11.05.2018 10:35

Ja cos wiem bylem i jestes podwykonawca i skurwia.... kierownika ktory nie wie nic na temat pracy a rznie z siebie nie wiadomo kogo a jesli chodzi o firme kiedys bylo lepiej teraz widac ze szef "Kubus" zeruje na takich jak my ludziach znajacych fach.... i tyle...

Grzesiek

Zalegają z wyplatami. Są niewyplacalni

Ewelina

@Iza, pracujesz w firmie Tech - Weld? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia i pracy w firmie. Twoje informacje mogą być cenne dla osób, które szukają opinii o pracodawcy i chcą tam aplikować. @Marek, piszesz, że firma nie płaci w terminie, czy są to duże opóźnienia? A czy opóźnienia są przy każdej wypłacie, czy tylko w wyjątkowych sytuacjach? Czy pozostałe warunki umowy są ok? Czy tylko brak wypłaty na czas jest powodem, że nie polecasz tej firmy?

Iza

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Marek

Nie polecam firma nieudolnie próbuje zaistnieć na rynku. Z marnym efektem. Nie ma swojego kapitału więc nie ma płatności w terminie. Nie polecam!

Ewelina

@anonymous Co masz na myśli pisząc "przemiał ludzi i nic więcej"? Co było nie tak z umową? Piszesz bardzo ogólnie i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy.

anonymous

Nie polecam przemiał ludzi i nic więcej, umowy są tworzone tak abyś nie mógł zerwać a żeby przedłużyć.

Z branży .

Widze ogłoszenie _Szukamy spawaczy _monterów na Niemcy _Dzwonie _Słysze _dajemy 16 zł na Elektrownie Jaworzno_Dziekuje Poco takie ogłoszenia ? Oni myślą ze zwabią kogoś ogłaszając się Niemcami _i ktos im pojedzie w Polskie za 16_17 zł ?

kazik

Troche dziwna firma bo w ogłoszeniu jest że zarobki 4000 - 6000 zł a zaproponowali mi 16zł/h przy kodeksowym czasie pracy.

Adam

Ok

Zostaw opinię o Tech-Weld - Konin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Weld