Opinie o Tech-Weld w Konin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tech-Weld. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tech-Weld o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech-Weld w Konin

A.j Nowy wpis

Elektromonter, Monter tras kablowych. Praca na terenie Niemiec, doświadczenie nie jest wymagane, zjazdy co tydzień na weekend. Zapewniamy: Odzież roboczą. Dojazd do pracy, oraz zjazdy i wyjazdy. Zakwaterowanie. Umowa zlecenie, z czasem jest możliwość dostać umowę o prace. Ktoś może ma doświadczenie na tym stanowisku ?

@A.j

No ja też jestem ciekawy. I ja mam pytanie głównie o to zakwaterowanie. Jak to wygląda, to jakiś hotel, czy mieszkanie z pokojami? I czy jest w tym miejscu wifi darmowe dla lokatorów?

Rzucił mi się w oczy komentarz mówiący o braku kasy na czas. Czy zatrudniając się teraz miałbym wszystko terminowo przelewane? Z ich strony wiem, że szukają spawaczy, wolę jednak to wyjaśnić najpierw. Ponadto nie wspominają nic o tym co firma oferuje w zamian za pracę. Na tle rynku stawki są konkurencyjne? Jak oceniacie szanse na późniejsze podwyżki adekwatne do stażu pracy?

stepan ohlo

BArdzo dobra firma pieniadze na czas kerownik bardzo dobry fajne pani w bura! polecam!

Adam Nowy wpis
@stepan ohlo

Biuro mają w Dąbrowie górniczej ale firmę w sosnowcu to o tą firmę chodzi ???

Wiecie może, czy w Tech-Weld szukają chętnych na staż?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tech-Weld na stanowisko Dam pracę? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Liroy7

WSzystko o.k pensja super robota zagranicą a jak nie ma w zime to coś na kraju polecam!!

Radomiak

Firma klasa, a to że komuś nie pasuje żeby strzelić piwko po pracy to jegoproblem. nigdy pijanych na robote nie wpuszczają tylko odrazu zjazd do Polski!! Duże kary za alkohol. Ogólnie Polecam!

Tech-Weld prowadzi rekrutację na stanowisko elektromonter. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Sprawdzone

Kierowcy busów tej firmy rozwożą pracowników i podczas drogi pozwalają im pic alkohol w efekcie pracownik dociera na miejsce późnym wieczorem pijany a na drugi dzień rano do pracy i co .. takie rzeczy są karalne czy szefowie firmy wiedzą ? I pozwalają na takie zachowania a za alkohol srogie kary skandal i obciach dla takiej firmy …

Sylwek
@Sprawdzone

Czujny, jak ważka jesteś. A propos bycia dobrze poinformowanym. To, czy w zakładzie są kamery i czy pracownicy otrzymują o tym informację na papierze, wraz z umową o pracę, zanim wejdą na halę pierwszego dnia pracy? Możesz też dookreślić, jak dbają o to, żeby wypadków nie było?

Szef

Panie Jontuś Pan musisz być z konkurencji, ponieważ firma nie zatrudnia Polskich pracowników. 100% kadry to gruzini i hindusi, którzy nie czytają i nie piszą w języku polskim. A od lat wiadomo że na tym portalu administracja piszę sama ze sobą żeby wykupować u nich pakiety. Tego typu komentarze stanowią naruszenie dóbr osobistych firmy Tech-Weld oraz jej renomy, podlegających ochronie prawnej na podstawie art. 23, art. 24 oraz art. 43 Kodeksu cywilnego. Więc proszę się zastanowić nad składaniem fikcyjnych opinii.

Danuta
@Szef

A ja widziałam ofertę na montera i chciałabym zapytać czy pomimo tego że jest ona napisana w innym języku to mąż mógłby zaaplikować jeśli nie mówi płynnie? Będzie brany pod uwagę podczas rekrutacji?

Jontuś

UWAGA...Przestrzegam wszystkich przed tą pseudo firmą...Nie podejmujcie u nich pracy.Będziecie żałować do końca życia..Za wszystko będziecie mieli odciągane pieniądze które nie są wypłacane na czas...Poza tym same kary nie wiadomo za co.Pracowalem u nich i mówię jak jest.Opinie pozytywne piszą oni sami o sobie.Rzeczywistość jest inna..NIE POLECAM.Jest więcej firm w Koninie uczciwych.

Julita
@Jontuś

Dlaczego nie ma Pan odwagi podpisać się? Albo przyjść porozmawiać? Nie rozumem dlaczego tyle nienawiści z Pana strony. W umowie, która z resztą jest bardzo szczegółowa, podane są wszystkie kwoty za które firma odciąga pieniądze, a niestety za alkohol - z czym głownie jest problem, mamy duże kary. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych, proszę się nie zrażać opiniami, które bywają też z konkurencji. A Panu życzę pracy marzeń, tylko proszę pamiętać, że szacunek powinien być obopólny

Barbara

Szukają monterów konstrukcji stalowych, bo wisi ogłoszenie. Niby zakwaterowanie oferują, przynajmniej z tego, co tam jest napisane w nim. A jakie warunki, ktoś widział? Ile osób w pokoju?

mykola

o.k

pracownik piła

budowa normalna, kierownik wymagający, ale biuro super kontakt i pieniądze w terminie

kylian

praca na Radomiu przy montażu konstrukcji super kierownictwo , płacą w miare chociasz na czas polecam

almodovar

robota zagranica o.k płacą na czas, wyjątkiem tych po alkoholu duże kary

Z tego co można zauważyć, w firmie chyba dużo obcokrajowcow pracuje? A dokładnie Ukraińców ?

Spostrzegawczy
@Karolina

Można zauważyć że większość uciekła taka super firma

@Spostrzegawczy

Chyba tylko Ty! Darmozjadów, leni i jełop** szef nie trzyma.

Spostrzegawczy
@lew300

Do szefa to mu brakuje lepsze słowo to jedno z wymienionych przez ciebie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Tech-Weld?

naiwny

a to zależy jak wylosujesz. nie wcześniej niż 20go, najlepiej do ręki o ile wgl jesteś dostępny (czyt.delegacja) lub SMS i odbierz sobie z poczty, oczywiście goła podstawa od najniższej w umowie co innego a na słowo zależy jak się dogadasz, załóżmy 17-18zł/h i tak się ciesz że jakiekolwiek ubezpieczenie jest bo emerytury raczej tam nie doczekasz. pozdrawiam.

Całość 20tego

Urszula
@lew300

A na wcześniejszą zaliczkę by przystali?

lew300

Jedna ze stabilniejszych firm w Koninie bo reszta to na szczaw

lew300

Dużo Ukraińców ale nie tylko, hindusi, gruzini, płacą wszystki na czas

lew300

Dużo pracy zagranicą dobre stawki częste zjazdy do domu

Zostaw merytoryczną opinię o Tech-Weld - Konin

• Jak się pracuje w Tech-Weld?

Zobacz opinie na temat firmy Tech-Weld tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech-Weld?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 22 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tech-Weld
4.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 1 lok. 209
    62-500 Konin