Opinie o Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski w Orzechowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski w Orzechowo

Roma Nowy wpis

Jak teraz wygląda sytuacja w biurze? było napisane z parę miesięcy temu, że dyspozytorzy mogą nie za bardzo wiedzieć, co się dzieje, czy to prawda? Nawet jeśli to jak jest dziś? czy wprowadzono odpowiednie szkolenia? posiadam doświadczenie i zastanawiam się jak się sprawdzę jako dyspozytor?

Patka Nowy wpis

Ostatnia opinia o pracy jest pozytywna, ale trochę już minęło od jej opublikowania. Możecie napisać, na jakie warunki obecnie może liczyć kierowca? Przyjmują w ogóle aktualnie na to stanowisko? Bo w internecie cisza niestety, a narzeczony chciałby się załapać tutaj do firmy. Oczywiście jakby ktoś podał widełki finansowe, byłabym wdzięczna :)

Dżejdon Sanczo Nowy wpis
@Patka

Dramat. Właściciel jak będzie cię potrzebował to ci w tylek wejdzie a potem nie zdziw się jak zapomni że istniejesz i czesto będzie trzeba kombinować skąd wziąć paliwo. Niekompetencja na każdym stanowisku tam aż się wylewa. Dyspozytorka nie ma pojęcia o tej pracy i co się dzieje dookoła. Wozy brudne i w takim stanie że myślę że często mogłyby nie przejść kontroli

Też uczestnik Nowy wpis

Nie mogę się ze wszystkim zgodzić , co do wyjazdu do Energylandii. Na miejscu byliśmy o godz.11:20 .Zapisując się na ten wyjazd , zostałem poinformowany o czasie "wolnym" jaki mamy do dyspozycji. Kierowca robił co mógł , żeby zrobić postój. Nie było to takie proste, przy tak dużym ruchu na drodze i przy remontach jezdni , o których sam (sama) wspominasz. Z tego co mi wiadomo autokary są ubezpieczone , a na terenie Energylandii obowiązują ich zasady ubezpieczania tych imprez. Niejednokrotnie korzystałem z usług tej firmy(szacun dla kierowców).Może nie był to jakiś super wypad , ale bez przesady...

Justyna

Hej, czytałam niżej o przyzwoitych zarobkach w Trans-Turze. Ja właśnie chciałabym dowiedzieć się trochę więcej na ich temat :) Jaka jest podstawa pensji? Czy przyznawane są premie? Czy prócz wynagrodzenia można liczyć na jakieś dodatki? :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierowca C+E Chłodnia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Uczestnik wycieczk Energelandi

Witam, w dniu 07.08.2021 roku skorzystaliśmy z Państwa usług i pojechaliśmy do Energylandi. Mieliśmy na miejscu mieć 8-9 godzin czasu dla siebie , a mieliśmy go od godz.12.20 do godz. 18, czyli z 9 godzin mieliśmy tylko 5 godz i 40 minut . Jechaliśmy 8 godzin , aby skorzystać aż z dwóch atrakcji , bo kierowca kazał nam wrócić o godz 18. Próbowaliśmy się z Państwem skontaktować, ale niestety nikt nie odbierał telefonu. Powrotną droga była bardzo zła, kierowca nie chciał się zatrzymać do toalety, gdy pasażerowie bardzo nalegali to się zatrzymał, ALE NA POBOCZU REMONTOWANEJ JEZDNI . I tam kazał nam załatwiać swoje potrzeby. Jechał bardzo szybko , zjeżdżał na poboczu i co jest najbardziej interesujące , to fakt że pan kierowca jak musiał zrobić przerwę , to nie robił tylko gdzieś zadzwonił i USTAŁ ZNÓW NA POBOCZU I ZMIENIŁ KARTĘ. Oczywiście próbowaliśmy dodzwonić się do Państwa i to zgłosić, niestety nikt nie odbierał i nikt nie oddzwonił. W środę dopiero się udała do Was dodzwonić, okazało się, że nawet nas nie ubezpieczyliście , a kierowca się wszystkiego wyparł. Nie polecam Waszej firmy i mam nadzieję, że coś z tym zrobicie.

Luka

Świetny pracodawca, super ludzie i do tego przyzwoite zarobki dlatego polecam!

Iga

Szkoda, że nikt z pracujących w firmie osób nie zamieścił tu swojej opinii. Mam zamiar aplikować stąd zainteresowanie.

uczestnik

Bardzo dziękuję za wycieczkę do Zakopanego w której uczestniczyłam, Było super, Pobyt w Zakopanym jak najbardziej mi się podobał, atrakcji było bardzo dużo, pogoda jak na zamówienie, Dziękuję za przewodników, a szczególnie za Kraków i jego klimat z ulicami żydowskimi, oczywiście Słowacja i Pan Sławek spisał się na medal, to był bardzo dobry czas, Mój urlop w Zakopanem będę wspominać mile. Dziękuję również Panu kierowcy za bezpieczną jazdę. Pozdrawiam uczestnik wycieczki

gość

(usunięte przez administratora) Słaba kultura jazdy, nieprofesjonalna organizacja wycieczki, zły przepływ informacji: organizator-uczestnik (zmiana planu wycieczki, a także miejsca noclegu). Nie polecam!

gosc

bardzo miły facet jak coś potrzebuje to wszedł by ci tyłek jest niesłowny w stosunku do klientów jeżeli policja odrzuci podczas kontroli autobus bo jest niesprawny to już nie można się z tą firmą połączyć myślę że ten pan zamiast dbać o dobro klienta to ma to szeroko w -----

Anka
@gosc

Jestem tego samego zdania.

Jakub

Nie był to wyjazd do Zakopanego lecz do wioski oddalonej o około 15 km Murzasichle. W Zakopanem byliśmy około 2,5 u w ciągu tygodnia. W autobusie w drodze do Murzasichle jak i powrotnej zimno. Brak ogrzewania (oszczędzanie na paliwie)

Anka
@Jakub

Prawda..... częste awarie autokarów to norma

Brizenka

Byłam na wycieczce do Zakopanego. Zakwaterowanie w Murzasichle - czysty pokój, obiadokolacje, śniadania smaczne. Do stoków dowiezieni autobusem, każdy tam gdzie chciał, plan z oferty wypełniony. Drogi zaśnieżone - zima konkretna a kierowca doskonały. Pogoda trudna ale wszystko się udało - solidna firma. Polecam Ania

Hanna

Świetna firma, bardzo dobre opinie jako pracodawca!!!

POLECAM

Bardzo mi się podobało Wycieczka do Zakopanego SUPER .Kierowca sam szef bardzo miły ,było SUPER POLECAM

LUCKY

Firma godna polecenia! Autokary podstawione zawsze na czas, wygodne, czyste. Panie z biura uprzejme i przedstawiające korzystne ceny, kierowcy znający się na trasach oraz z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem polecam Firmę Trans - Tur.

slneczko

ten pan wozi moje dziecko do szkoly i podtym wzglendem jest ok ale gozej z opiekunka ktora zajmuje sie tylko swoja rodzina a reszte ma w (usunięte przez administratora)

uczestnik

I znów wiozła nas po Podhalu Firma TRANS-TUR . Było rewelacyjnie. Kierowca nie do podrobienia. Mistrz kierownicy. Autokar ok. Atmosfera stworzona prze Pana kierowcę super. Czego chcieć więcej ?

ola
@uczestnik

Trzykrotnie korzystaliśmy już w tym roku 2017 z Firmy Trans-Tur Orzechowo Pana Grzankowskiego. Niech wszystkie firmy mają takie autokary i tak rewelacyjnych kierowców.

uczeń

Firma Trans-Tur wiozła nas na wycieczkę w Karkonosze. Autokar w porządku, kierowca superowy. uczeń

iskra

Obecna księgowa firmy Pani Marta jest osobą przede wszystkim kompetentną, bardzo grzeczną , wie o czy mówi, a to ważne.

iskra

A my mamy zupełnie odmienne zdanie. Już kilkanaście razy korzystaliśmy z usług Trans-Turu i nie mamy uwag. Kierowcy wyjątkowi, znający swój fach, życzliwi, jeżdżący bezpiecznie, nie gubią trasy. Potrafią stworzyć fantastyczną atmosferę. A z szefem firmy specjalnych przeżyć negatywnych również nie było. Policja zawsze odprawiała nasze wycieczki i nigdy nie zdarzyło, aby nas zatrzymali.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski - Orzechowo

Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski
4.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 31
    87-213 Orzechowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042