Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski

Orzechowo

Opinie o Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski

POLECAM

Bardzo mi się podobało Wycieczka do Zakopanego SUPER .Kierowca sam szef bardzo miły ,było SUPER POLECAM

LUCKY

Firma godna polecenia! Autokary podstawione zawsze na czas, wygodne, czyste. Panie z biura uprzejme i przedstawiające korzystne ceny, kierowcy znający się na trasach oraz z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem polecam Firmę Trans - Tur.

slneczko

ten pan wozi moje dziecko do szkoly i podtym wzglendem jest ok ale gozej z opiekunka ktora zajmuje sie tylko swoja rodzina a reszte ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

uczestnik

I znów wiozła nas po Podhalu Firma TRANS-TUR . Było rewelacyjnie. Kierowca nie do podrobienia. Mistrz kierownicy. Autokar ok. Atmosfera stworzona prze Pana kierowcę super. Czego chcieć więcej ?

ola
@uczestnik 07.09.2016 14:37

Trzykrotnie korzystaliśmy już w tym roku 2017 z Firmy Trans-Tur Orzechowo Pana Grzankowskiego. Niech wszystkie firmy mają takie autokary i tak rewelacyjnych kierowców.

uczeń

Firma Trans-Tur wiozła nas na wycieczkę w Karkonosze. Autokar w porządku, kierowca superowy. uczeń

iskra

Obecna księgowa firmy Pani Marta jest osobą przede wszystkim kompetentną, bardzo grzeczną , wie o czy mówi, a to ważne.

iskra

A my mamy zupełnie odmienne zdanie. Już kilkanaście razy korzystaliśmy z usług Trans-Turu i nie mamy uwag. Kierowcy wyjątkowi, znający swój fach, życzliwi, jeżdżący bezpiecznie, nie gubią trasy. Potrafią stworzyć fantastyczną atmosferę. A z szefem firmy specjalnych przeżyć negatywnych również nie było. Policja zawsze odprawiała nasze wycieczki i nigdy nie zdarzyło, aby nas zatrzymali.

gość

Zgadzam się z opinią , brak słów. Nie polecam tej firmy!!!!

gość

Mini księgowa obecnie synowa jest tak nie wydarzonym niewypałem firmy, niemiła, niesympatyczna. Byłoby więcej pisania, ale brak na na jej temat słów.

gosc

bardzo miły facet jak coś potrzebuje to wszedł by ci tyłek jest niesłowny w stosunku do klientów jeżeli policja odrzuci podczas kontroli autobus bo jest niesprawny to już nie można się z tą firmą połączyć myślę że ten pan zamiast dbać o dobro klienta to ma to szeroko w -----

Zostaw opinię o Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski - Orzechowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski