Ostrewka sp. z o. o.

Swadzim

Opinie o Ostrewka sp. z o. o.

xxxxcccxxxx

Niestety zgadzam się z tą opinią... Wypłaty wystarcza ledwo na przeżycie i to tyle. Jeśli jednak komuś bardziej zależy na cudownej atmosferze i bezstresowej pracy to jak najbardziej polecam

kobylamamalybok

Oprócz tego, ze wyplaty sa na poziomie bantustanu, albo południowego Bangladeszu to polecam pracodawcę gorąco. Idealne dla kogoś kto juz ma furmankę pieniędzy a chciałby hobbystycznie popracowac sobie. Jesli kogoś jednak interesują zarobki to w kazdej innej firmie IT w okolicach dostanie wiecej.

Ex pracownik.
@kobylamamalybok 04.09.2016 15:34

Całkowicie się zgadzam z autorem wpisu. Wszędzie zarobki rosną, niestety nie w Ostrewce. Sytuacja robi się dramatyczna. Dużo ludzi odeszło z pracy. Jak tak dalej pójdzie to następna zbiórka Caritasu chyba będzie przeznaczona dla pracowników. Na stanowisku gdzie zarządza się sprzętem i oprogramowaniem za miliony złotych zarobki są niższe niż w Biedronce, albo Lidlu.

Zostaw opinię o Ostrewka sp. z o. o. - Swadzim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ostrewka sp. z o. o.