Ostrewka Sp. z o.o.

Adres: Św. Mikołaja 5, 62-080 Swadzim

NIP: 7822059425 KRS: 0000169488

Ostrewka Sp. z o.o.

Opinie o Ostrewka Sp. z o.o.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Ostrewka sp. z o. o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Nie zatrudniaj się.

Poza atmosferą w pracy, którą tworzą pracownicy, pracodawca/kierownictwo nie ma kompletnie nic do zaoferowania. Firma poza miastem (dojeżdżać trzeba), zakres obowiązków duży jak na helpdesk, a zarobki na poziomie kasjera w centrum miasta. Nie zatrudniać się i nie dawać francuskim (i polskim) nierobom zarabiać na taniej sile roboczej...jeśli ktoś ma odrobinę instynktu samozachowawczego niech zastanowi się dwa razy.

xxxxcccxxxx

Niestety zgadzam się z tą opinią... Wypłaty wystarcza ledwo na przeżycie i to tyle. Jeśli jednak komuś bardziej zależy na cudownej atmosferze i bezstresowej pracy to jak najbardziej polecam

kobylamamalybok

Oprócz tego, ze wyplaty sa na poziomie bantustanu, albo południowego Bangladeszu to polecam pracodawcę gorąco. Idealne dla kogoś kto juz ma furmankę pieniędzy a chciałby hobbystycznie popracowac sobie. Jesli kogoś jednak interesują zarobki to w kazdej innej firmie IT w okolicach dostanie wiecej.

Ex pracownik.
@kobylamamalybok 04.09.2016 15:34

Całkowicie się zgadzam z autorem wpisu. Wszędzie zarobki rosną, niestety nie w Ostrewce. Sytuacja robi się dramatyczna. Dużo ludzi odeszło z pracy. Jak tak dalej pójdzie to następna zbiórka Caritasu chyba będzie przeznaczona dla pracowników. Na stanowisku gdzie zarządza się sprzętem i oprogramowaniem za miliony złotych zarobki są niższe niż w Biedronce, albo Lidlu.

Zostaw opinię o Ostrewka Sp. z o.o. - Swadzim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ostrewka Sp. z o.o.