Opinie o MTM Stanikowie sp.j. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MTM Stanikowie sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MTM Stanikowie sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTM Stanikowie sp.j. w Piotrków Trybunalski

Kinga Nowy wpis

A to w firmie jest monitoring ?

Edyta

Witam . Pracowałam krótko w tej firmie i odeszłam, z przyczyn osobistych . Jedno mogę powiedzieć podejście do pracownika uczciwe, co uważam za duży plus dla tej firmy. Nikt nie stoi nad głową z batem jak to bywa w innych firmach. Gdyby mi zdrowie pozwoliło na pewno bym z tej firmy nie odeszła. Szefostwo przyjemne nie zauważyłam wobec siebie i innych pracowników żadnej arogancji. Polecam pracę w tej firmie. Może to zazdrość ludzi skłania do wypisywania bzdur, że tata z synami prowadzi firmę która prężnie prosperuje i się rozwija. Pozdrawiam

Ktoś Nowy wpis
@Edyta

Ja odniósł am inne wrażenie. Masa kamer zainstalowanych wszędzie i szef, który ciągle w nie spogląda i patrzy się pracownikowi nieustannie na ręce, co może doprowadzić do stresowych sytuacji. Poganianie szefa to norma.

Katarzyna Nowy wpis

@Romek, posiadasz najnowsze informacje dotyczące zatrudnienia w firmie MTM Hurtownia opakowań jednorazowych? Jeśli tak, to zachęcam Cię do kolejnego wpisu, chętnie dowiemy się od Ciebie aktualności związanych z tym pracodawcą. Zapraszam także osoby związane z firmą do świeżych wpisów w tym temacie, nowe wiadomości będą tu bardzo istotne dla innych!

Katarzyna

@Chyba Ty, Uważasz iż, firma MTM Hurtownia Opakowań jednorazowych w Piotrkowie Trybunalskim wykorzystuje ludzi i nie daje umów, możesz bardziej rozwinąć ten wątek? Twój wpis jest bardzo krótki i tak naprawdę za wiele nie mówi, proszę byś mógł dla nas opisać to w dłuższy komentarz.

Romek Nowy wpis
@Katarzyna

Zatrudnij się to nie trzeba będzie opisywać ;) .ja również nie złożyłem tam podania gdyż nie tylko z opisów dowiedziałem się , że Polak robi jak Ukrainiec .pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MTM Stanikowie sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
chyba ty

Witam nie polecam tej pracy poniewaz przyjmuja na miesiac mowia ze bedzie umowa a po miesiacu. Dziekujemy za prace jeden z braci cwaniak ze szok . koszenie trawy i wyrywanie hwastow to norma . nie polecam tej pracy czlowiek sie stara jak najlepiej pracowac a oni tego nie doceniaja praca minimum po 10 h .

@chyba ty

Nie daja umowy wykorzystuja ludzi

@chyba ty

Nie daja umowy wykorzystuja ludzi

K_____

Pracowałem w tej firmie około 2 lata temu. Pracy dużo, fakt, lecz byłem poinformowany o tym na początku zanim zacząłem. Zmieniłem miejsce zatrudnienia ponieważ wyjechałem za granicę. Jak dla mnie to podejście całkiem normalne, chcesz więcej zarobić to pracujesz więcej. Ja odszedłem, ponieważ miałem lepszą propozycję, a nie zostałem wyrzucony i wylewam swoje żale, jak to tam jest źle. Zawsze można zmienić miejsce zatrudnienia. :) pozdrawiam

kierowca/magazynier

100 % racji. zakres obowiązków koszenie trawy, wyrywanie chwastów, malowanie prywatnej altanki, chamskie , a czasami nawet wulgarne odzywki do pracowników. Nierówne traktowanie zatrudnionych. Mycie magazynu na mokro należy również do obowiązków. Dorzucanie węgla do pieca także. Cwaniactwo całej rodzinki. Najniższą krajową wpiszą w umowę by jak najmniej składek odprowadzać. Resztę po cichu dają w kopercie. Już tyle osób się tam przewinęło, że nie dziwi fakt, że nie mogą utrzymać na dłużej kadry. Chętnych do roboty też nie ma. Kandydaci do pracy przyjdą na jeden dzień i nawet następnego już nie przychodzą. Tylko patrzeć jak wszyscy z tej firmy poodchodzą. Także szczerze nie polecam pracy w tej firmie. pozdrawiam P.S. do czynności w pracy należy doliczyć wyjazdy na stacje i kupowanie flaszki dla Pana władcy. Za ladą szybki strzał i nabąblowany do końca dnia i to nie jest jednorazowy wybryk.

MTM to zło

Trzech braci i ich ojciec którzy myślą, że są najmądrzejsi na świecie. Praca minimum 10 godzin to norma. Art. chemiczne po terminie ważności mają zmywaną datę przydatności i nabijaną nową. Takie to odświeżanie produktów. Auta wiecznie przeładowane aż ledwo jadą - zamiast 3,5 tony busy ważą 5-6 ton. Zero bezpieczeństwa - liczy się zysk dla firmy. Poza pracami magazynowymi oraz jazdą trzeba kosić trawę, sprzątać śmieci z ich placu i wyrywać chwasty. NIE POLECAM!

Stanowisko kierowca-magazynier, praca po 10-11godzin. Stawki 9-13zł na godzinę w zależności od tras-stażu, najniższa krajowa reszta w kopercie. Jazda ciągle przeładowanymi średnio o tonę samochodami Iveco, Mercedes Sprinter, pracodawca nie zapłaci mandatu za przeładowanie gdy kierowca zostanie skontrolowany przez ITD jeśli uzna że kierowca został złapany z własnej winy. Firma prowadzona przez rodzinę która bardzo arogancko zachowuje się wobec pracowników. Na w/w stanowisku dochodzą również inne zadania np. praca na terenie budowy ich zakładu produkcyjnego, koszenie trawy wokół sklepu/magazynu oraz na prywatnej działce właściciela w godzinach pracy a czasami dodatkowo w soboty.

Zostaw merytoryczną opinię o MTM Stanikowie sp.j. - Piotrków Trybunalski

MTM Stanikowie sp.j.
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Żelazna 6B
    97-300 Piotrków Trybunalski