Opinie o THE TIDES PROPERTY GROUP w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie THE TIDES PROPERTY GROUP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w THE TIDES PROPERTY GROUP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THE TIDES PROPERTY GROUP w Warszawa

były pracownik Nowy wpis

świetni ludzie, bardzo pomocni i zabawni, przyjazna atmosfera, bardzo polecam, aż szkoda było się rozstawać :)

były pracownik Nowy wpis

Z plusów to fenomenalny widok z biura, duża przestrzeń. Poza tym: zero benefitów, sztywna atmosfera, prezes biega po firmie i się wydziera. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda pięknie, ale potem... nie polecam.

Teresa Nowy wpis

Tak przy głównej księgowej można się pochorowac ( (usunięte przez administratora), zastrzaszanie , podłość ) …. Ciagle roszady …. Dziewczyny nie aplikujcie !! Chyba ze chcecie się ze stresu pochorowac ….

to już nieistotne

nie polecam, pracowałam w różnych firmach, ale przy głównej księgowej to można się pochorować... ciągła rotacja dziewczyn, to tak pozdrawiam

Teresa
@to już nieistotne

Bardzo enigmatycznie piszesz, czemu nie napiszesz wprost o co chodzi? Przecież nie może być chyba tak źle

xxx
@Teresa

Pani jest toksyczna, rozgrywa sprawy w białych rękawiczkach. Robi z dziewczyn (usunięte przez administratora), w sposób, że te wrażliwe mogą naprawdę uwierzyć, że się do niczego nie nadają.

Wiktoria
@xxx

wciąż jakoś tak ogólnie to ujęte jest. Czemu nie możecie napisać wprost? Przytoczyć sytuację?

xxx Nowy wpis
@Wiktoria

nie nie mogę bo nie zamierzam nikogo narażać na zdemaskowanie. Ale mozesz sama zobaczyć, rekrutacje są dość często

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THE TIDES PROPERTY GROUP? Czy kandydat na stanowisko Analityk finansowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
inny rekruter

Nie polecam brania udziału w rekrutacji kobietom, które nie chcą być traktowane przedmiotowo, jako ozdoba dla biznesów szowinistów. Pytania na rozmowie niedopuszczalne, nieprofesjonalne, obleśne.

Teresa
@inny rekruter

Masakra, chociaż nie jestem jakoś bardzo zdziwiona, bo to powszechne w tym kraju i nie tylko. A jakie te pytania ci zadali? Może warto gdzieś zgłosić, są różne fundacje instytucje. Można nagłośnić temat zawsze czy coś.

Aneta
@inny rekruter

Proszę podaj przykłady pytań. Chyba wybiorę się na to rozmowę z ciekawości i chęci powiedzenia im co o takim zachowaniu myślę.

Jerzy

Zastanawiam się czy są teraz jakieś szanse na pracę w firmie?

Kamil

Nie zawsze jest wszystko z górki ale takie wróżenie najgorszego nie sprzyja działaniu!!

Staszek Rucki

Omijajcie tą firmę. Ciągła rotacja, ludzi traktują jak przedmioty. (usunięte przez administratora)Upadnie.

Ogrodnik

upadłość jest chyba kwestią tygodni...

On

Obiema rękami się pod tym podpisuje .

wolny8210@gmail.com

Firma, którą należy omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o THE TIDES PROPERTY GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w THE TIDES PROPERTY GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy THE TIDES PROPERTY GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THE TIDES PROPERTY GROUP?

THE TIDES PROPERTY GROUP