Opinie o Odonea sp.z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Odonea sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Odonea sp.z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odonea sp.z o.o. w Katowice

Benny

(usunięte przez administratora)!!! Nie polecam !!!

Szczery

(usunięte przez administratora) to dwie kłamliwe (usunięte przez administratora)!

Były Pracownik

Najgorsza agencja pracy dla jakiej pracowałem

Mirek

Mają teraz ofertę pracy-Pracownik rolny koło Lyon.Czy Ktoś tam pracuje?Jak tam jest Stawka brutto 10.03 E,to ile jest netto?

Życzliwy
@Mirek

Witaj ,10.03 brutto to około 8.60 netto ale przez agencję odonea masz dodatek 10% za pracę tymczasową i 10% za urlop wiec powinno być około 10.40€ netto. Z tym że to nie praca to tyra po 65-70 godzin na tydzień a za nad godziny płacone tyle samo co za normalną godzinę. Nie proponuję nikomu tej agencji. Z poważaniem Życzliwy

Pracowałem
@Mirek

Mirek daj sobie spokój ,wszystko tylko nie Odonea.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Odonea sp.z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
Były Pracownik

Unikajcie pracy dla tej Agencji.(usunięte przez administratora)

Witam czy pracuje ktoś z państwa przez firmę Odonea przy produkcji bram garażowych w okolicach Reims? Jeśli tak proszę o informacje odnośnie warunków pracy. Ile można zarobić za pełny miesiąc przy podstawowym czasie pracy? Czy są nadgodziny? Jakie warunki mieszkaniowe? Jak wygląda sprawa dojazdu do pracy? Czy firma Odonea jest uczciwą, wypłacana? Jaka jest atmosfera w pracy? Czy to praca zmianowa? Pozdrawiam.

Piotrek
@Adam

Adam NIe zarobisz wiecej jak najnizsza krajowa, czyli ok. 1400 na reke. Jesli masz mieszkanie za darmo i nie musisz dojezdzac to ok. Jesli mieszkanie, dojazd do pracy jest na twoj koszt to slabo. Po oplaceniu zostaje ci ok. 900 euro. Nadliczbowych nie ma,

marna
@Adam

Tak, mąż pracował tam wszystko miało być ok? powiedziano że jest pracowity, ale za powolny mimo to jest dobrze w piątek, a we wtorek dostał smsa, że ma wracać do domu już nie pracuje. Widać oczekują niewolniczej pracy ponad siły. Mąż jeszcze mówił że wielka rotacja pracowników to też o czymś świadczy.

Życzliwa
@Adam

Nie proponuję tej firmy a nawet odradzam.

ślązak

Pracował czy pracuje ktoś obecnie na kontrakcie w okolicach Montpellier przy pakowaniu ,tam chyba chodzi o jajka .Proszę o opinię

anna
@ślązak

Pracowałam dla firmy odonea przy jajkach koło Montpellier. praca jest spoko pracuje się na 2 zmiany , tylko ta 2 zmiana nie zawsze jest cała . jedna wada jest taka że niemożna sie dogadać z odoneo . Zero jakiś problemow nie chcą sluchać . (usunięte przez administratora).

markoo
@anna

Witam, czy może ktoś dokładniej opisać jak wygląda praca? zarobki? jakie szefostwo?

ON
@anna

Ania...możesz cos więcej napisac na te jajka

Magdalena
@ON

Widzę, że wykazujesz chęć pojęcia pracy w firmie Odonea. A to bardzo nas już cieszy. Powiedz, co sprawiło, że się nią zainteresowałeś? W Internecie nie znajdziemy wielu informacji na jej temat, a więc każda merytoryczna wypowiedź będzie tu wnosiła niewątpliwie coś nowego. Byłbyś zdecydowany aplikować już w tej chwili? Liczymy na Twoją dalszą aktywność na tym wątku!

slazara
@ślązak

(usunięte przez administratora), ciezka, ciezka praca, zwlaszcza przy linii, wszystko wysiada, rece, klregoslup , praca tylko dla wytrwalych

Jurek

Jerzy-pracowałem w firmie Odonea i jestem bardzo zadowolony zarobki super komu chce się pracować to na pewno narzekać nie będzie polecam z szacunkiem.

@Jurek

Jak długo pracowałeś w firmie Odonea? Wspomniałeś o satysfakcjonujących dla Ciebie zarobkach, dlatego ciekawi mnie, czy poza podstawowym wynagrodzeniem można było swoją pensję uzupełnić o ewentualne świadczenia dodatkowe? Pracodawca motywował pracowników cyklicznymi premiami bądź nagrodami za wydajną pracę? Proszę o informację, jak to wygląda.

nik

Niska ocena, a mało opini, a negatywnych wcale. Coś tu nie gra!

.....

pracowałem - jak jesteś z bez znajomych tam ,typowo trzymanie sie rodzinnie -nigdy więcej

Pedro

Zastanawiająca sytuacja. Czy firma normalnie działa?

s

Co tam u ciebie

Renata

Dawno nie pisaliście informacji o pracy w Odonea. Jaka sytuacja obecnie panuje w firmie? Czy coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Zachęcam was do wypowiadania się odnośnie pracy w tym miejscu. Będzie to pomocne dla osób szukających pracy.

Witold

Czy tak dobrze się pracuje i nikt nie pisze?

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy?

Wszystkiego najlepszego :*

.....

Pracowałem ,wszystko wychodzi na miejscu. Nie należysz do znajomych na miejscu to nie masz co liczyć na większy zarobek.

Renata

@....., nie polecasz zatrudnienia w Odonea? Każda opinia jest ważna na tym forum, jednak będzie wartościowsza jeżeli zostanie przez Ciebie uargumentowana. Czy w związku z tym, mógłbyś napisać, skąd u Ciebie takie postrzeganie tej firmy? Każda Twoja uwaga będzie cenna dla innych użytkowników forum.

nigdy więcej

Renata

@Pati @anonymous, decyzję o ewentualnym archiwizowaniu wpisów na tym forum, może podjąć jedynie jego administrator. Podejmuje takie kroki tylko w takich sytuacjach kiedy opinie nie są zgodne z przepisami regulaminu, których użytkownicy zobowiązani są przestrzegać zamieszczając opinie. Chcę w tym miejscu również zapewnić, że ważne w tym wątku są zarówno komentarze pozytywne jak i negatywne. Najważniejsze jest to, aby jak najbardziej merytorycznie przedstawiały aktualną sytuację w ODONEA Sp. z o.o. oczywiście z uwzględnieniem regulaminu, z którego treścią możecie zapoznać się pod wskazanym przeze mnie linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Gh
@Renata

Podbijam

Zostaw merytoryczną opinię o Odonea sp.z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Odonea sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odonea sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Odonea sp.z o.o.
1.3/5 Na podstawie 127 ocen.

Odonea sp.z o.o.