Synerise S.A.

Opinie o Synerise S.A.

Michał2

Polecam serdecznie

Łukasz

Świetna firma. Godna polecenia!

Krzusztof Przygoński

Bardzo nowatorska i twórcza firma kreująca nowe pomysły w branży IT. W pogoni za MS może sie nie zatrzymać BRAVO Synerise

On123

Świetna firma. Polecam!

jestempsuj

Wzorowa firma, fantastyczni ludzie

Mm

Ok

Rafał

@Synerise . Młoda ekpia prężnie rozwijająca sięprężnie z roku na rok co widac , wypłaty na czas nie wiem kto pisze bzdury że są opożnienia .Pozdrawiam

Szklo

Wzorowa firma

MikeMike

Piorunująca mieszanka. Przez ostatni rok nauczyłem się więcej niż w ciągu całej swojej kariery. Ogromni klienci, ambitne projekty, parcie na konkurowanie technologiami. Firma, potrafi stawiać twarde warunki nawet klientom. Spotkania z zarządami i dycedentami korporacji niemal każdego tygodnia. Na korytarzach mieszanka młodości i doświadczenia z mocnym jajem i dystansem. Ogromny szacunek rynkowy. Ciężko powiedzieć coś o szefostwie w kontekście krytyki, bo nie da się odczuć, że istnieją jakieś struktury co rzecz jasna nie wszystkim musi psowac. Hipisi high tech. Firma w ciągu roku zwiększyła zatrudnienie chyba z 25 do 150 osób już, a daleko jej do jakiegoś korpo. Po wizytach u „prezesa” zbieram się kilka dni, mózg mi eksploduje od ilości informacji, Chyba nie znajdzie się osoba, która kiedykolwiek nie została wysłuchana. Zdecydowałem się na rekrutacje po rekomendacji kolegi, który w trakcie pracy sporo chorował, nie dość ze nigdy nie miał problemów z urlopami to jesczcze na czas choroby dostał podwyzke żeby mógł spokojniej poradzić sobie z choroba i organizować życie rodzinne... obiboki maja ciężko, ale tylko dlatego ze od razu czuć ze się odstaje. Za mojej historii zwolniona została chyba tylko 1 osoba.firma się układa i profesjonalizuje. Oby nie straciła tego co ma obecnie, unikalny klimat. Swego czasu żałowałem ze tak mało mówi się o sukcesach i się ich nie świętuje , ale to chyba wynika właśnie z tej kultury. od momentu kiedy poszerzył się dział marketingu czesciej w ramach organizacji komunikujemy projekty, podobnie na zewnątrz. Mam wrażenie ze gdyby za referencje przyjąć osiągnięcia innych polskich firm, i to co dla nich jest sukcesem w Synerise trzeba by chodzić na bombie co drugi dzień. Z minusów to zbyt rzadkie spotkania teamow krakowskich i warszawskich.

MangoJoy
@MikeMike

Gratuluję opinii pisanej przez właściciela a nie pracownika. Oby tak dalej!

Graba
@MikeMike

Ciebie chyba szef lubi, wstań z kolan :)

@MikeMike

Harry królewski jest zdolny do tego by tak pisać

niszczyciel

Czy znacie jakieś przypadki picia gorącej wody z kranu w waszej firmie?

PieskieZycie

Firma miała być softwareowa, jest usługowa - klient chce to robimy. Powoduje to że jest bardzo dużo pracy, zawsze na wczoraj, co z kolei powoduje nadgodziny(płatne czy nie, zależy co masz w umowie). Nadgodziny to raczej norma. Cytat z jednego z szefów " nie podoba mi się że nie zabierasz laptopa do domu". Stawki okej, choć bez szału i raczej bez szans na podwyżki. Ogromnym minusem są opóźnienia w pensjach, można nie dostać w jednym miesiącu w ogóle, aby w kolejnym dostać dwie. Firma zawsze wyrównuje, ale jak ktoś nie ma oszczędności to może to być problem. Fajni ludzie, jest od kogo się uczyć. Duża skala, więc można z big data popracować.

Zycieniepieskie
@PieskieZycie

Co za idiotyczna opinia. W Synerise nie robimy żadnych customowych rzeczy. Im lepiej idzie jak widzę hejterom puszczają nerwy. "Bez szans na podwyżki"? Sam dostałem 3 razy w roku. Wszystko zależy od ciebie.

Leszek
@PieskieZycie

Opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia to duża niedogodność dla pracowników, ale piszesz, że firma wszytko wyrównuje, więc należy być cierpliwym. Dodaj jakiego rodzaju umowy pracodawca podpisuje z nowymi pracownikami. Są stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie? Dla osób zainteresowanych zatrudnieniem podaję link do strony z ofertami rekrutacyjnymi https://pracodawcy.pracuj.pl/synerise-s-a,353399.

@Leszek

Drogi Leszku, Bliskie jest nam przekonanie, że za sukcesem firmy stoją ludzie, dlatego przykładamy dużą wagę do budowania długotrwałych relacji pomiędzy firmą a pracownikami. Osobom z doświadczeniem oferujemy umowę o pracę, zaś osobom studiującym, które odbywają staż, umowę zlecenie. Z uwagi na charakter niektórych zadań czy ról, występuje u nas również współpraca w ramach tzw. kontraktu. Szczegółowe warunki współpracy ustalane są zawsze na drodze obopólnego porozumienia. Pozdrawiamy, Zespół Synerise

Niespinasie

Ktoś pisał o sprawozdaniach finansowych niżej. Za 2018 nowość jest taka, że przy niecałych 3m przychodów robią -16m straty i jeszcze kapitalizują -12m na wytworzenie oprogramowania. Czyli biznes się nie spina w 2018 o -28m zł. Wszystko leci na kasie od inwestora. Dramat. Prezes w wywiadzie twierdzi, że zaraz będzie 400-500m przychodów. Niby jak przy takiej bazie?

Lidia
@Niespinasie

Na prawdę staram się docenić Twój wkład w niniejszą dyskusję, ale na forum GoWork.pl dyskutujemy w głównej mierze o aktualnych warunkach zatrudnienia w Synerise. Muszę powiedzieć, że ostatnio przeglądałam oferty pracy od tej firmy - wszystkie były w języku angielskim. Dlatego też chciałam Cię zapytać, czy pracodawca ten wymaga od osób, które ubiegają się tam o zatrudnienie, biegłej znajomości tego języka, czy wystarczy poziom średnio zaawansowany? Jak to wygląda?

@Lidia

Dzień dobry Lidio, jesteśmy polską firmą, ale z uwagi na nasz globalny zasięg w komunikacji zewnętrznej w większości przypadków posługujemy się językiem angielskim. Dotyczy to również ofert pracy, które adresujemy zarówno do Polaków, jak i obcokrajowców. Poziom znajomości języka angielskiego zależy od danego stanowiska. Informacja o naszych aktualnych rekrutacjach jest dostępna pod linkiem: https://www.facebook.com/pg/synerise/jobs/?ref=page_internal. Jeśli w ogłoszeniu nie znajdziesz wzmianki o wymaganym poziomie znajomości języka oznacza to, że nie jest to warunek konieczny. Zapraszamy zatem do wysłania swojej aplikacji na adres: work@synerise.com. Jeśli chciałabyś uzyskać dodatkowe informacje na temat procesu rekrutacji w Synerise serdecznie zapraszamy do kontaktu albo odwiedzenia zakładki "Start your career with us" na profilu Gowork.pl Z pozdrowieniami, zespół Synerise

Abc

Wszystko OK

synerise_fun

Dla mnie to zaszczyt pracować w Synerise. Mało jest takich projektów jak ten, gdzie realizuje się bardzo ambitne projekty, a szefostwo ramie w ramie, noc w noc siedzi z zespołem nad zadaniami i ma swiadomosc swoich marzen jak i brakow. Opieka zdrowotna, praca zdalna, bardzo dobre zarobki, ambitny zespół, projekty dla bardzo dużych brandów. Codziennie czuje ze sie rozwijam.

milenialna
@synerise_fun

jeśli nie marzysz o tym, żeby pracować noc w noc, to Synerise nie jest opcją dla ciebie?;)

anonim_kolejny
@synerise_fun

Podpisz się nazwiskiem jak ci tak dobrze.

anonkm
@anonim_kolejny

Lub ty jak Ci źle

Arturo

Nie lubią pozbywać się dobrych pracowników. Jak chcesz się przenieść do konkurencji to marudzą. Co do zarobków to niezłe ale nie aż taki kosmos jak piszą w artykułach gazetowych ( chyba sponsorowane). Plus że nie ma ( nie jest to dobrze widziane) podkładania świń aby się wybić co jest praktykowane w innych korpo. Jest to firma dobra w tzw. środku kariery ponieważ : ciężko się tam dostać od razu po studiach ( chyba że naprawdę jesteś dobry w temacie). na rekrutacji szczegółowo wypytują o wcześniejszą karierę ( najlepiej w korpo) . Co do negocjacji wynagrodzenia trzeba mocno obstawać przy swoim ( mają psychologiczne sztuczki, a jak wymiękniesz to ci dadzą mniej i będziesz odstawał z tyły bo podwyżki są robione wg klucza algorytmicznego ) i przygotować sobie dobre uzasadnienie. Jak ktoś jest dobry i wytrzyma presję z rozmowy z HR-owcami to dostanie to po co przyszedł. Co do reszty to nie rozumiem ludzi. Wynagrodzenia na czas, co do urlopów jest plan urlopowy a jak ktoś ma dzieci to kadry zapewnią mu urlop w wakacje żeby z dzieciakami mógł pojechać, socjal w miarę jest, atmosfera taka na jakich koli trafisz ( ale raczej spox) . Jak dla mnie wystarczy , a dla bardziej ambitnych to dobra odskocznia do warszawskich korpo. Problem tylko z tym wyjściem.

syne

Buahahahahah gorszej głupoty nie slyszalam

Miranda

Na wiecznie nieszczęśliwych zawsze można liczyć. Zmieńcie pracę , po co psuć dobrą atmosferę?

Bogusław

Prężnie rozwijająca się firma zatrudniająca zdolne osoby i bardzo szanująca ich kreatywność. Wspaniali ludzie, przy nich z łatwością się rozwiniesz.

baca

firma o kapitale zakładowym 406,800,- złotych śmiech na sali,następne pompowanie bani dla wełnianych istot,pozdrawiam.

MarketingAutomation

Przed rozmową zdecydowałem się poczytać o firmie. Może się komuś przydać: Dział marketingu działa bardzo sprawnie, co dowodzi partnerstwo z Microsoftem, tworzone treści lub wystawy i konferencje, na których ich widać. Firma rośnie w ludzi w piorunującym tempie. Gorzej się mają przychody, które wynosiły raptem 1m zł za cały 2017 według sprawozdania (KRS) przy około 100 osobach na pokładzie (według linkedin). Oczywiście kilkumilionowa strata, ale tego się można spodziewać gdy się "rośnie". Sprzedaż jest napędzana przez przeciągnięcie wyjadaczy z dużych korporacji by byli ambasadorami marki w korpo, z której przyszli (conajmniej 4 takie transfery zostały odtrąbione w gazetach). Widać przymiarki do pokrycia dalszej straty przez emisję własnej kryptowaluty (okt.ai), co osobiście oceniam negatywnie. Będzie spektakularny sukces albo sromotna klęska; pewnie kwestia roku lub dwóch i się dowiemy. Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Synerise S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Synerise S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Synerise S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synerise S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Synerise S.A.?

Kandydaci do pracy w Synerise S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synerise S.A.