Serwis Skrzyń Biegów Hukałowicz

Opinie o Serwis Skrzyń Biegów Hukałowicz

Jagoda

12 minut temu Moj narzeczony oddal skrzynie do naprawy(wypadala 4). Po pierwszej naprawie rezultatu nie stwierdzono, także oddalismy skrzynie po raz kolejny do naprawy. Druga naprawa trwala 2tygodnie, ponieważ Pani z recepcji zapewniala nas, ze czekaja na kuriera, ktory ma dostarczyc czesc i tak trwalo ponad tydzień. Jednak po wizycie osobistej raptem czesc sie znalazla i skrzynia byla do odbioru na drugi dzien. Po zamontowaniu skrzyni nadal okazalo sie, ze awaria nie zostala usunieta. Teraz walczymy o zwrot kosztow!! Dodam jeszcze, ze przez nieudolność tego zakladu zostal zmarnowany nam urlop!!!

motlawa

wymiana sprzegla w moim samochodzie przeprowadzona bardzo szybko i taniej niz myslalem.bardzo dobry kontakt z Panami z recepcji(niestety nie znam imion).polecam z czystym sumieniem .sam bede od tej chwili korzystal z ich serwisu

Andrzej K.

Pracodawca , który dba o pracownika. Płaci godziwie. Możliwość nadgodzin. Warsztat bardzo dobrze wyposażony.

Zostaw opinię o Serwis Skrzyń Biegów Hukałowicz - Cieplewo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Skrzyń Biegów Hukałowicz