Opinie o M.K. Zielke Serwis Skrzyń Biegów sp.k. w Cieplewo

Robert

@Niko a jak z grafikiem? Jest elastyczny ? Studenci znajda miejsce w tej firmie ?

Ela
@Robert

Grafik może elastyczny, ale ciągla praca pod presją jak i również skargi klientów są tutaj na porządku dziennym. Brak rozwoju i awansu... Bardzo odradzam.

Mirosław
@Ela

Opisałaś negatywne aspekty pracy w Serwisie Skrzyń Biegów Hukałowicz, może jednak znajdą się też jakieś pozytywy? Ile można zarobić na początku i jakie benefity pozapłacowe oferuje pracodawca? Liczę że powiesz mi coś na ten temat.

Xd Nowy wpis
@Mirosław

Najniższa krajowa

Agnieszka Nowy wpis
@Xd

A później? Jest szansa na jakąś podwyżkę? Są jakieś premie czy coś dodatkowego prócz pensji? :)

Kamil Nowy wpis

@norman a wymagająca czy raczej lekka ?

Norman Nowy wpis

Mam wrażenie, że narzekanie to podstawa funkcjonowania pewnych osób, Firma ok, praca również, a i tak znajdzie się powód żeby ponarzekać?.

Jak się pracuje z ludźmi z Serwis Skrzyń Biegów Hukałowicz?

Niko
@Pytanie

Pracuje się pod ciągłym stresem wychodzącym nie tylko ze strony klientów ale również ze strony pracodawcy. Żadne pieniądze nie są warte tej atmosfery.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Leszek

Firma to dobry pracodawca więc dobrze się pracuje, polecam!!

Jagoda

12 minut temu Moj narzeczony oddal skrzynie do naprawy(wypadala 4). Po pierwszej naprawie rezultatu nie stwierdzono, także oddalismy skrzynie po raz kolejny do naprawy. Druga naprawa trwala 2tygodnie, ponieważ Pani z recepcji zapewniala nas, ze czekaja na kuriera, ktory ma dostarczyc czesc i tak trwalo ponad tydzień. Jednak po wizycie osobistej raptem czesc sie znalazla i skrzynia byla do odbioru na drugi dzien. Po zamontowaniu skrzyni nadal okazalo sie, ze awaria nie zostala usunieta.(usunięte przez administratora)

Gati
@Jagoda

Mam pytanie, poniewaz kogos z naszej rodziny to dotyczy, Ktory zostal przez ta Firme (usunięte przez administratora) Mozna by sie z Pania skontaktowac?(usunięte przez administratora)

wl

Witam Wszystkich Moja opinia Damulka która sobie siedzi jak się wejdzie do recepcji po prawej stronie powinna mieć etykietę na czole że tak powiem uczę sie a nie podchodzić do trudnych tematów(usunięte przez administratora).Tam płacii się wielkie pieniądze z usługę,i człowiek chce konkretnej odpowiedzi.bardzo ubolewam na tym że zatrudnia się takie osoby.nigdy więcej.porażka

motlawa

wymiana sprzegla w moim samochodzie przeprowadzona bardzo szybko i taniej niz myslalem.bardzo dobry kontakt z Panami z recepcji(niestety nie znam imion).polecam z czystym sumieniem .sam bede od tej chwili korzystal z ich serwisu

Andrzej K.

Pracodawca , który dba o pracownika. Płaci godziwie. Możliwość nadgodzin. Warsztat bardzo dobrze wyposażony.

Zostaw merytoryczną opinię o M.K. Zielke Serwis Skrzyń Biegów sp.k. - Cieplewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

M.K. Zielke Serwis Skrzyń Biegów sp.k.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Długa 103 A
    83-031 Cieplewo
  • NIP: 6040158420 REGON: 221790672 KRS: 0000439362
M.K. Zielke Serwis Skrzyń Biegów sp.k.