Opinie o Tesoro del Mar Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tesoro del Mar Sp. z o.o. Sp. K. . Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tesoro del Mar Sp. z o.o. Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesoro del Mar Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Iwona Nowy wpis

Mógłby mi to ktoś wyjaśnić? Bo piszą, że firma podobno nie istnieje, a jak po krs sprawdzam to mają status aktywny. Czemu skoro niby ich nie ma? Ktoś wie coś więcej na ich temat?

driver Nowy wpis
@Iwona

Czego nie rozumiesz jak piszą iż nie istnieje, nie działa ? W KRS może wisieć jako aktywna ,a nie działać jak wiele temu podobnych firm .

Czy w Tesoro del Mar Sp. z o.o. Sp. K. możliwa jest praca na podstawie B2B?

driver Nowy wpis

Firma nie istnieje już prezes w Austrii jest.

Kuba

@driver Skąd taka informacja, w KRS nie ma nic na ten temat?

Jaka atmosfera jest między działami w Tesoro del Mar Sp. z o.o. Sp. K. ?

driver

firma już nie istnieje .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tesoro del Mar Sp. z o.o. Sp. K. ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jakieś podpowiedzi o przebiegu rekrutacji mógłby ktoś napisać?

Karlairner

Jestem na etapie zmiany pracy i tak rzuciły mi się w oczy te komentarze. Pracowałam tam i jak wszędzie są plusy i minusy. Większość osób nie sprzedawała, a warunki były prosto określone i wiadomo było co zrobić żeby być zadowolonym. Gorzej już było z wypłatą w rzeczywistości. Ciągły problem z pełną wypłatą. Pewnie dlatego zawinął się stamtąd dyrektor , a z nim cały obrót.

Patryk

No może nie jest idealnie ale bez przesady. Czepiacie się jakiś drobiazgów. Może czas zająć się pracą?

Były

Praca tam to porażka!!! No ale niech kto chce próbuje!!! Dyrektor Wojciech to oszołom jakich mało!!! Kłamca do potęgi!!! Rozwala firmę jak tylko może, podam jeden z przykładów np. dopisuje do zamówień klientom to czego nie chcą bądź daje o wiele więcej tego czego chcą... A już nie wspomnę o wynagrodzeniu nigdy na czas... Trzeba się prosić o pieniądze!!! Firma dramat!!! Może bez obecnego dyrektora jakoś by wyszła na prostą a tak to tylko kuleje i oszukuje!!!

@Były

Zgadzam się z tym w pełni!

Robert
@Były

Pracowałem kiedyś w Tesorodelmar. To co piszecie mija się z prawdą i pewnie potwierdzą to ci, którzy pracują dłużej i chce im się. Wtedy jest wynik i efekt jak wszędzie. Widzę, że obojętnie na jaką firmę tutaj wejdę na tym portalu, to jest tylko ujadanie sfrustrowanych leni. Natomiast zero pochwał . A wszystkie firmy jakoś prosperują i mają pracowników i szukają nowych, którym się chce. Pozdrawiam

Były
@Robert

Trochę cherezje Robercie wypisujesz...firma prosperuje? chyba kuleje i to bardzo!!! No ale jak się nie dba o pracowników i z kasą leci w kulki to nie będzie ekipy... Firma zatrudnia parę ludzi na krzyż a dłużej to w niej pracują tylko dyrektor i prezes!!!

@Robert

Robert w tej firmie chociaż miał byś najlepsze chęci to i tak nie zostanie to docenione, w innych firmach jeżeli pracownik jest szanowany to aż się chce pracować a tu to szkoda gadać

4obi
@Były

Wynagrodzenie na czas !!! Nigdy!! Malo tego z miesiecznym opoznieniem i jeszcze nie wszystko, ZALOSNE ale niestety prawdziwe

Nowy chętny

Czy radzicie mi starać się o pracę w firmie? Są różne zdania i zastanawiam się.

@Nowy chętny

Nie polecam!!! Szkoda czasu, praca bez perspektyw rozwoju i dobrych zarobków!!!

Pedro

Nie polecam Oszuści !! mają stare ryby

Bylem pracownikiem kilka miesiecy przez cały czas byłem poniżany i obrażany ludzie ktorzy tam pracują to osoby bez ambicji i jakiej kolwiek perspektywy na lepsze jutro bo tylko desperat moze pracowac za 2 tys zł w takich warunkach kilka lat a owszem takich mozna tam znalesc kazdy boi sie co kolwiek powiedziec bo wie ze zostanie odrazu zwolniony wiec liże (usunięte przez administratora) prezesowi To jasne że beda bronic bo jeszcze Bohdan prezes pomysli ze to ktos z obecnych pracujacych i ich zwolni a to przeciez ich wymazona praca w brudzie i smrodzie ktory jest wszechobecny w tym starym baraku w ktorym znajduje sie firma po 10 min przebywania w ich pomieszczeniach pranie ubrania obowiazkowe chyba ze chcesz smierdziec ztechlizna i wilgocią Zero szacunku dla Ludzi zero organizacji bez powodu ludzie nie pisali by takichkomentarzy.

Zgadzam się z Kubą w 100/ pracuję w tej firmie dosyć długo i każdy kto został zwolniony to była jakaś przyczyna dotyczy się to np pana Edmunda który powinien wszystko napisać na swój temat czy ten błazen co po jednym tygodniu pracy wypisuje brednie !!!!!

ed
@pracownik

Z tego co mi wiadomo to Pan Edmund odszedł sam ,a nie został zwolniony ponieważ był na własnej działalności !!!! Miał już dosyć oszukiwania ludzi i mamienia iż sprzedaje świeżą rybę ,która tak naprawdę była nieświeża tylko odświeżana wielokrotnie !!! Dostawy nie docierały na czas do klientów. A tak najbardziej miał już dość pracy z Wojtkiem Dymkiem ,który dość długo żerował na nim oszukiwał klientów itd. Klienci pisali skargi do p.Karmańskiego Bohdana ale on nie widział i nie widzi problemu nadal ponieważ jest zależny od Wojtka ,który dołożył do firmy Tesoro del Mar w ciężkim okresie swoje pieniądze i teraz może sobie na wiele pozwolić ,!! Tak naprawdę gra na nosie p.Karmańskiemu i powoli rozkłada firmę na łopatki tracąc cały czas klientów i przynosząc złudny zysk. A po primo to p. Karmański Bohdan jest winien jeszcze wielu firmom i osobom pieniądze !!!

Złośnik
@pracownik

no cóż, kiedyś "współpracowałem" i sporo dobrego zrobiłem dla firmy - podziękowaniem była wypłata "w rybach" - o całości wypłaty prowizji nie wspomnę bo tej nigdy nie zobaczyłem pod pozorem rozwiązania "stosunku umownego"

agniezka

Jestem kolejna osobą którą zbeształa firma z błotem a na koniec porównała mnie do najgorszych Bohdan prezes nie szanuje ludzi dzwoni i wydziera sie przez telefon na koniec informuje że stracił tylko pieniądze szukaja frajerów ktorzy bedą pracować na własnej działalności i brać na siebie całą odpowiedzialność za zamówiony towar dodatkowo nie zapłacą Ci żadnej podstawy tylko prowizje Śmiechu warta żenująca firma nikomu jej nie polecam!!

Kuba Ka

Pracuję w tej firmie od kilku lat i nie zgadzam się z opinią pana P. wypisującego bzdury pod kilkoma nickami. W firmie panuje zasada,że słowo jest święte, więc skoro ktoś się nie wywiązuje z obietnic - nie zagrzeje w Tesoro miejsca. Jeżeli dobrze wykonujesz swoją pracę, firma z Ciebie nie zrezygnuje, a i kasa wtedy jest satysfakcjonująca. Osobiście polecam wszystkim, którzy nie boją się wyzwań, traktują pracę jako coś wiecej niż odbębnienie 8 h i chcą poznac team, jakiego gdzie indziej nie znajdą

Aga

Złodzieje nie wyplcają pieniędzy pracownikom oszukuja swoich klientów sprzedając im mrożone ryby jako świeże nie polecam i przestrzegam

Brex

Najgorsza firma w jakiej mialem nieprzyjemnosc pracowac oszukuja ludzi na kase do firmy nie wolno sie zblirzac nie wolno nawet podjechac wydrukowac sobie oferty na magazynie syf ryby nie swieze oszukuja ludzi robia tzw refresh a to nic innego jak rozmrozenie ryby i klamanie ze jest to swieza a nie mrozona ryba prezes Bohdan ma wszystko w (usunięte przez administratora) niczym sie nie interesuje ludzi traktuje jak smieci mam nadzieje ze ta firma dlugo nie bedzie istniec przestrzegam przed nia

pawele

Oszukują pracowników nie wypłacają pieniędzy za pracę

Banan

Traktują pracowników jak śmieci! warunki pracy jak w (usunięte przez administratora) zgadzam się z wszystkimi wypowiedziami poprzedników

Arkadiusz

Firma oszukuję ludzi nie wypłaca pieniędzy knuje jak się da jeśli chcesz sobie zszargać nazwisko i sprzedawać ryby z tak zwanego REFRESZU jako niby świeże a potem tłumaczyć się klientom to firma właśnie dla Ciebie! NIE POLECAM NIKOMU!!!! pracy dla nich

Edmund

Nie polecam! Firma oszukuję Pracowników nie wypłaca pieniędzy warunki pracy gorsze niż na stanowisku babci klozetowej Firma to jedna wielka porażka !! SYF i SMRÓD zgadzam się w 100% z poprzednikami !!

edik
@Edmund

Jeśli ktoś ma ochotę pisać na temat firmy Tesoro del Mar to niech to robi pod swoim imieniem lub nikiem ,a nie podszywa się pod kogoś kto nie zamieszczał komentowanego postu ,bo jest to żenada i mało eleganckie ukrywać się za czyimś imieniem .Jak nie masz człowieku jaj i odwagi to nie pisz wcale !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tesoro del Mar Sp. z o.o. Sp. K. - Kraków

Tesoro del Mar Sp. z o.o. Sp. K.