Opinie o Cars4Europe

Wiecie czy w Cars4Europe szukają chętnych na staż?

W chwili obecnej poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego oraz francuskiego na stanowisko specjalista ds. obsługi Klienta. Zapraszamy do wysłania cv na adres: rekrutacja@cars4europe.com

MegaWojownik

Ja tez z dzialu sprzedaży :-). Potwierdzam, wszystko ok. Praca ciekawa, mozliwosc wyjazdu do klientów to duży plus. Jak się jest systematycznym to sprzedaż idzie super. Gorzej jak się "przyśnie" (zwłaszcza na pocztaku miesiąca po udanym poprzednim), wtedy wiadomo ze trzeba przycisnąć, ale tak jest w sprzedazy w każdej firmie. Bardzo milo wposminam tez okres probny. Wspolpracownicy bardzo pomocni. Codzienna opieka team leaderow wiec wszelkie niejsnosci sa na bieząco wyjasniane. Wogole atmosfera to duzy plus tej firmy. Jak sie ma sukcesy (nawet te mniejsze na samym poczatku) to od razu to widac i wszyscy gratulując co jest naprawde fajne. Tym bardziej duże kontrakty. W mniejszej firmie nie da się być niezuważonym. Ale dziala to tez w druga stronę. Jak się obijasz to tez od razu to widac i tyle. Dla mnie najwazniejsze jest to że nie oplaca sie obijac bo za prowizję jest naprawde super kasa a to jest naprawde mobilizujace dla mnie

m

Pracuje w dziale sprzedazy. Nie mam zadnych zastrzeżen do pracy, przelozonych lub ludzi zza biurka

miki

Plusy: • Atmosfera • Fajne biuro, kawa z expresu, herbata itp zapewnione. • Bezproblemowe urlopy w okolicach swiat, ferii i wakacji • Klarowne premie bez żadnych niespodzianek i zaskoczeń • Pensja zawsze na czas. W mojej poprzedniej firmie różnie bywało... • Pakiety medyczne do luxmedu, potwierdzam ze na multisport nie było chętnych • Bardzo fajne spotkania integracyjne – zawsze z pomyslem • Dojazd do Piaseczna- ja jezdze z okolic Ursynowa autem – max 20 minut. Do pracy i z powrotem jeździ się w przeciwna stronę niż korki wiec biuro w Piasecznie na pocztaku mnie przerazaly, a teraz uważam to za duzy plus. • Mozliwosc wyjazdów do kleintów- dla mnie to akurat duży plus i bardzo ułatwia sprzedaż. Wszystkie koszty pokrywa firma: przelot, wynajem auta na miejscu, hotel, wszystkie posiłki Na wyjazd dostaje sie karte kredytowa wiec nic nie pokrywa się nic z wlasnej kieszeni. Oczywiscie trzeba pilnowac paragonow żeby się potem rozliczyć Minusy: • brakuje jakiejś fajnej knajpki w pobliżu firmy żeby wyjść na lunch. Ale z kupieniem jedzenia nie ma problemu bo codziennie do budynku przyjeżdżają 3 firmy cateringowe. Zamawiamy tez jedzenie z dostawa i jemy wspólnie w kuchni • ograniczona ilość miejsc parkingowych bezpośrednio pod budynkiem. Ale nie ma tez co narzekać bo sa 3 duze bezpłatne parkingi ok 100 m od firmy wiec ok – ale wtedy krotki spacer konieczny • Początki w dziale handlowym sa trudne, ale po 2-3 miesiacach jak się systematycznie dzwoni i jeździ do klientów zaczyna się sprzedawac i w końcu zarabiać fajną kasę

me
@miki

Potwierdzam w 100% Jako plus dodalabym to że nie jest to duza firma. Ja obiecalam sobie ze juz nigdy nie wroce do korporacji. Oczywiscie sa tego plusy i minusy. Jesli kots chce sie przeslizgac tak jak w korpo albo isc po trupach do celu, to w mniejszej firmie wszystko widac jak na dloni. Ale jesli ma sie sukcesy to tez od razu sa zuwazone i takze szybko docenione no i na wszelkie decyzje czeka sie chwile a nie jak w korpo 2 mesiace Do minusów dodałabym to ze trzeba byc uporzadkowanym, robić notatki w systemie itp. Co prawda to sie potem bardzo przydaje ale a ja mam z tym problem i po prostu nie lubie tego robić :-)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cars4Europe? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Handlowiec

W firmie pracowalam jakies pół roku bo dłużej nie wytrzymałam. Praca sama.wsobie naprawdę ciekawa, kontakty z klientami, super. Jedyne co nie pozwalalo rozwijac skrzydeł i dobijalo to szefostwo. (usunięte przez administratora)

zako
@Handlowiec

Wiem że firma oferuje wyjazdy do klientów za granicę - czy wtedy tez sprzedaż idzie źle? Bo rozumiem że przez telefon może być trudno sprzedać auto a w kontakcie bezpośrednim?

Handlowiec
@zako

Dawno mnie tu nie bylo. Musze przyznac ze trafilam z deszczu pod rynne. Cofam to co pisalam. Cars4europe to jednak sielanka w porownaniu z tym co mam teraz... jak to mowia chwal szefa swojego bo mozesz miec gorszego. Kolezanka ktora zostala w Cars mega zadowolona i naprawde super zarabia. Teraz mi troche szkoda bo mam porownanie z obecna firma. W cars byly naprawde wysokie prowizje i bardzo latwe do wyliczenia, pensja zawsze na czas a szefowie w porownianiu z moim obecnym furiatem to po prostu przemili ludzie. Jak to mowia madry polak po szkodzie

Albert

Super! Je recommande vivement!

Robert

Bardzo pozytywne wrażenie po rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo ładne biuro w nowoczesnym budynku. Bezproblemowe parkowanie ok 50m od firmy

Franz

Effizienter kundenservice auf höchstem Niveau!!! Ich empfehle!!!

Cars4Europe

Musielismy az zajrzeć do wikipedii aby upewnic sie co mogla miec pani na myśli nazywajac nasze zachowanie „chamskim ubliżaniem” Wedlug wszechwiedzacej wikipedii „ublizanie to słowne (w znaczeniu mówione) znieważenie osoby w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do tej osoby dotarła” Hmm... Czekamy na szczerą odpowiedz adminowi bo rozumiemy, że skoro publiczne to i świadkowie sie znajda, a tym bardziej jesli bylo chamskie. Bo jakos sobie nie przypominamy... chociaz w szkole na przerwach czlowiek rozne glupoty robil a potem wyparl je z pamieci. Życzymy wiec duzo kreatywnosci w odpowiedzi, pogody ducha i usmiechu na codzień. P.S. Prosze pamietac ze In­tuic­ja, niczym GPS... cza­sem każe wjechać do stawu :-)

Cars4Europe

Do uzytkownika Happy: Proszę nam wierzyć ze każde „pożegnanie” (jak to Pani nazwała) pracownika czy to z jego wlasnej, czy z naszej inicjatywy, nie przychodzi nam łatwo. To, jak odbiera Pani czyjś charakter to juz kwestia indywidualnego gustu i poziomu tolerancji wiec nie będziemy na ten temat dyskutować bo jak mówi mądre powiedzenie „o gustach się nie dyskutuje” :-). Ale odnośnie Pani komentarza proszę wziąć pod uwagę ze jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas ma chwile słabości lub przechodzi słabszy okres w życiu, więc nie oznacza to zawsze że jest na wskroś złym czlowiekiem. Zawsze staramy się oceniać ludzi przez pryzmat wykonywanej przez nich pracy, podejścia do niej, zaangażowania przy jednoczesnej umiejętności współpracy z innymi i pewnej elastyczności na wprowadzane zmiany związane z rozwojem firmy. Jeśli widzimy blokadę na jakimkolwiek polu najpierw staramy się ją likwidować poprzez szkolenia, rozmowy itp. Jeśli wszystkie możliwości i próby usunięcia tej blokady zawodzą pozostaje nam tylko podać komuś rękę i życzyć powodzenia w szukaniu tego idealnego dla niego miejsca pracy. Bardzo byśmy chcieli aby takim miejscem dla wielu osób stała się nasza firma. Ale zdajemy sobie sprawę z tego ze nie zadowolimy wszystkich. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo pozytywnej energii oraz więcej tolerancji do innych ... no i do nas oczywiście :-)

Zarzad Cars4Europe

Po raz kolejny podkreslamy ze nie mamy jakiegokolwiek wpływu na treści zamieszczanych tu opinii lub wypowiedzi. Bardzo ciesza nas pozytywne opinie i dodaja skrzydeł do dalszego rozwoju. Z tych mniej przyjaznych wyciagamy wnioski i dzieki nim mozemy poprawiac to co wymaga pracy. Z tych uderzajacych w zarzad po prostu sie smiejemy bo mamy duzy dystans do opinii na tego typu portalach. Natomiast z tych klamliwych i uderzajacych w naszych pracownikow wyciagniemy konsekwencje prawne bo wbrew pozorom nikt nie jest anonimowy w internecie. Cieszy nas mimo wszystko fakt, że większość opinii jest jednak pozytywna, co nie jest standardem na tym portalu. I po raz kolejny podkreslamy ze prawda obroni się sama. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy zdolne, i przedsiębiorcze osoby, aby mogły same przekonać się o tym jaka u nas jest atmosfera i ocenić które opinie są prawdziwe. A hejterom naszej firmy życzymy mniej zazdrosci, wiecej luzu i pozytywnej energii :-)

Mathias

Thank you Cars4europe for good cooperation.

Bianca

Od początku 2019 roku Zarząd wprowadził wypasione pakiety do Lux Medu. Jeszcze do niedawna myślałam, że to niemożliwe .... a jednak. Cywilizujemy się :-)

Aniak

Wszystko ok!! Polecam!!!

Cars4Europe

W dniu dzisiejszym do naszego grona dołączył Pan Victor - wysokiej klasy specjalista w zakresie HR oraz sprzedaży. Pan Victor będzie odpowiedzialny w naszej firmie za zbudowanie działu personalnego oraz koordynację jego pracy. W związku z tym już niedługo pojawią się nowe oferty pracy w Cars4Europe. Bardzo nam miło, że będziemy mogli wspólnie budować naszą firmę. Życzymy powodzenia!!!

Cars4Europe

W ostatni poniedziałek do naszego grona dołączyła Pani Grażyna - doświadczony manager oraz świetny specjalista w zakresie sprzedaży. Pani Grażyna będzie odpowiedzialna w naszej firmie za rozwój tego działu oraz koordynację jego pracy. Bardzo nam miło, że będziemy mogli wspólnie budować naszą firmę. Życzymy powodzenia!!!

Cars4Europe

Dziś drugi dzień szkolenia sprzedażowego prowadzonego przez znakomitego specjalistę - Pana Roberta Zycha, autora m.in. takich książek jak "Gen Sprzedawcy", "Lider Sprzedaży", "Klient w centrum uwagi". Pan Robert pracuje jako trener sprzedaży od 20 lat a zasad sprzedaży uczył się w firmie Coca Cola. Cieszymy się, że możemy podnosić nasze kwalifikacje pod okiem takiego specjalisty.

Mada

W poprzednim tygodniu byliśmy z firmą na imprezie integracyjnej - najpierw pokoje zagadek (przednia zabawa połączona ze współpracą zespołową) a później włoska uczta w restauracji (dużo śmiechu i jeszcze więcej jedzenia). W takich sytuacjach można się dużo lepiej poznać w bardziej luźnych okolicznościach.

RG

W ubiegłym tygodniu podpisałam z cars4europe umowę o pracę - jeszcze tylko na krótki urlop i pod koniec września zaczynam się wdrażać. Zapowiada się ciekawie zwłaszcza, że będę mogła budować coś wg własnego pomysłu. Już nie mogę się doczekać.

marc weber

Cars4Europe from Poland - very good cooperation, excellent offers, loyality. I recommend!!!

Franco
@marc weber

Thank you Marc, your opinion was very helpful for my company. We've just pick up first cars from them.

Zostaw merytoryczną opinię o Cars4Europe - Piaseczno

• Jak się pracuje w Cars4Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Cars4Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cars4Europe?