Piaseczno

4 13

Opinie o Cars4Europe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Cars4Europe

Jeżeli w stopniu płynnym porozumiewasz się w języku niemieckim, włoskim lub francuskim i dodatkowo lubisz podróże po Europie - zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu. Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży - wystarczy znajomość powyższych języków. Wszystkiego Cię nauczymy. Prześlij nam swoje CV pod adres: malgorzata.siekanska@cars4europe.com

The new one

Po tygodniu pracy muszę powiedzieć, że nadal jest ciekawie i pozytywnie. Jestem już po wstępnym wdrożeniu i wykonuję samodzielnie coraz więcej zadań. Mój przełożony podchodzi do mojej nauki bardzo cierpliwie :-) Jest ok.

Norge

Very professional and open minded company. They help me when I had a problem with some cars. They not only sell, they are also very helpful for their clients. I recommend!

The new one

Wczoraj zacząłem pracę w tej firmie i jak na razie dużo plusów. Zostałem dobrze wprowadzony w ogólne kwestie w firmie a pozostali pracownicy przyjęli mnie z uśmiechem i życzliwością. Od dziś zacząłem szkolenie pod okiem mojej bezpośredniej przełożonej. Mam nadzieje, ze dalej tez będzie pozytywnie.

Cars4Europe

Zapraszamy zdolnych studentów studiów zaocznych lub absolwentów studiów dziennych posługujących się płynnie językiem niemieckim lub francuskim lub włoskim do wzięcia udziału w rekrutacji do naszej firmy Cars4Europe (www.cars4europe.com). Wybrane osoby wezmą czynny udział w rozbudowie technologicznego startupu z branży motoryzacyjnej i wraz z nami będą mogły uczestniczyć w sukcesie, który wspólnie osiągniemy. Jeżeli chcecie wziąć udział w tym przedsięwzięciu, napiszcie do nas na adres: malgorzata.siekanska@cars4europe.com

Cars4Europe

Polska 1 : Japonia 0 Gratulacje dla polskiej reprezentacji!!! https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6418160572092735488/

marc weber

Cars4Europe from Poland - very good cooperation, excellent offers, loyality. I recommend!!!

Toyot

Współpraca z firma Cars4Europe od 7 lat układa się bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy tą firmę jako rzetelnego klienta.

Andrew

Jestem u nich handlowcem i jak to w sprzedaży są lepsze i gorsze dni. Na pewno nie można im zarzucić braku zainteresowania pracownikiem i braku chęci pomocy w gorszych momentach. Na początku byłem nastawiony sceptycznie bo przez dwa pierwsze miesiące nie widziałem za bardzo biznesu ale teraz jest już ok (pracuję tu rok). Brakuje mi trochę benefitów pozapłacowych ale przebąkują coś o ich wprowadzeniu jeszcze w tym roku.

Klient

Polecamy firmę cars4europe jako solidnego kontrahenta biznesowego. Jako jedyna firma z Polski mogą zagwarantować terminowość oraz korzystne dla nas warunki.

Trader

Normalnie nie piszę postów na tego typu forach ale tym razem zrobię wyjątek ponieważ sporo rzeczy zmienia się w tej firmie na lepsze. Przede wszystkim atmosfera, na której najbardziej mi zależy ale również sposób podejścia szefostwa. Chyba wyciągnęli wnioski z naszych propozycji bo dużo łatwiej się sprzedaje między innymi dzięki ciekawym rozwiązaniom finansowym dla klientów, które wprowadzili.

Autohaus

Współpracujemy z cars4europe od 4 lat i jesteśmy ich dostawcą. Płatności zawsze na czas, profesjonalne podejście do współpracy. W 100% możemy polecić tą firmę.

Adam

Od września zaczynam tu pracę. Mogę na razie powiedzieć tylko tyle, że rozmowy rekrutacyjne przebiegły bardzo sympatycznie oraz profesjonalnie. Zaskoczyli mnie pozytywnie ponieważ otrzymałem większą kasę niż chciałem. Powiedzieli, że na tym stanowisku standard płacowy u nich jest taki.

VW

Gratuluję Wam odpowiedniego doboru ludzi. W końcu poczułem się potraktowany jak partner a nie jak petent. Polecam.

Ana

Współpracuję z cars4europe od roku jako przedstawiciel na terenie Francji. Jestem zadowolona bo moge liczyć na wsparcie mojego szefa w każdym momencie no i mam elastyczny czas pracy. Praca sama w sobie do najłatwiejszych nie należy ale po dobrym przeszkoleniu i przy odrobinie silnej woli, satysfakcja duża.

Ewa

Byłam dziś u nich na rozmowie o pracę. Odprowadzono mnie po całej firmie abym mogła zobaczyć gdzie ewentualnie będę pracowała. Nigdzie wcześniej się z tym nie spotkałam - duży plus za to. Oferowane warunki są bardzo ciekawe a co najważniejsze stawiają na dużą samodzielność oraz własną inicjatywę.

Mr. Meyer

I bought 7 cars from Cars4Europe and I can recommend them as a good business partner. Not every polish company is so professional as C4E. Thank you

Cars4Europe

Szanowni Państwo, Przykro nam patrzeć na niektóre z wpisów, które absolutnie nie wyszły spod "pióra" naszej firmy czy też naszego pracownika. Niestety na tego typu portalach każdy może pisać co mu się podoba i w żaden sposób nie jest to weryfikowane przez administratora. Tego typu komentarze godzą w dobre imię naszej firmy i robimy wszystko aby wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Cars4Europe

@Handlowiec: Czy możesz uwiarygodnić swoją opinię o naszej firmie i podać jakieś konkrety? Zawsze staramy się aby wspólnie z naszymi pracownikami osiągnąć kompromis.

Vivi2@
@Cars4Europe 16.05.2018 18:56

Radzę popracować trochę nad Waszym PR, bo jeśli pozwalacie, aby Wasz "Team Leader" odpowiadał w ten sposób na forum, to jest to żałosne.

Team Leader

@Handlowiec: „No time for losers” - ciesz się, że dali Ci szansę i pozwolili brać podstawę przez 6 miesięcy bo nawet nie dałeś zarobić firmie przez ten czas skoro nie wziąłeś prowizji. Pracuję tu ponad 2 lata i nie zdarzyło się jeszcze żebym nie wzięła pensji z prowizją poniżej 7 tysięcy. Ale żeby dobrze zarobić trzeba trochę popracować a nie tak jak ty. W sumie to my wszyscy, którzy pracujemy tu po kilka lat dziwiliśmy się jak przedłużali ci umowę po 3 miesiącach bo nie widzieliśmy w tobie żadnej nadziei. W każdym razie powodzenia w następnej firmie - może tez da się nabrać na twoje piękne gadki. W cars4europe nie potrzebujemy takich jak ty, którzy tylko ferment sieją i próbują wciągnąć w swoje gierki innych młodych handlowców.

Vivi2@
@Team Leader 16.05.2018 22:16

Bezczelny komentarz. Byłam zainteresowana pracą u Was, ale po przeczytaniu tego jestem załamana Twoim brakiem profesjonalizmu i nie widzę nadziei we współpracy z Waszą firmą. Nazywasz siebie nazywa "Team Leader"? Zaczyna być jasne, dlaczego pracownicy mają o Was tak złe zdanie. Nie mówi się w taki sposób o byłych pracownikach. Wystarczyłoby napisać, że w imieniu firmy dziękujesz za cenne uwagi, i że postarasz się popracować nad w/w aspektami. Najbardziej urzekło mnie zdanie "W cars4europe nie potrzebujemy takich jak ty(...)" Jaką Ty jesteś ograniczoną i prymitywną osobą... Dno i wodorosty.

Karol

@Shafty Czy dodatkowo pracownik może liczyć na jakieś dodatki czy benefity? No i co z pakietem socjalnym? Jeśli możesz poruszyć te dwie kwestię to będę Ci wdzięczny. @Handlowiec W jaki konkretnie sposób przejawiał się rzekomy brak szacunku ze strony szefostwa firmy Cars4Europe w Twoją stronę? Bo zakładam, że skoro o tym piszesz, to faktycznie miałeś okazję tego doświadczyć. Poza tym, nie zrozum mnie źle, ale ważne jest to, aby opinie zamieszczane na forum były prawdziwe, w związku z tym właśnie Cię proszę o więcej informacji. Sprawi to, że Twój komentarz będzie bardziej wiarygodny.

Handlowiec

W firmie pracowalam jakies pół roku bo dłużej nie wytrzymałam. Praca sama.wsobie naprawdę ciekawa, kontakty z klientami, super. Jedyne co nie pozwalalo rozwijac skrzydeł i dobijalo to szefostwo. Uparte, ktore upozjadalo wszystkie rozumy i uwazalo sie za mega doswiadczone podczas gdy z klientami nie rozmawialo od lat i zostalo w tyle. Branza poszla do przodu, oni zostali za murzynami. Sprzedawalo się ciezko, tym bardziej ze dział zakupowo nie nadążał za handlowcami, ktorych bylo trzy razy wiecej. Szefowie wprowadzali bardzo zła atmosfere i niektorych pracownikow traktowali bez najmniejszego szacunku. Nie polecam tam pracy. Skusily mnie bajki o premiach, a tak naprawde jakakolwiek premie jeat bardzo ciezko osiagnac. O czym z resztą swiadczy duża rotacja pracowników.

Shafty

W dziale handlowym 3000 pln netto na okres próbny a po nim 3500 pln netto. Do tego dochodzą oczywiście prowizje od sprzedaży, które dochodzą do 10000 przy wykonaniu planu sprzedażu

Karol

@Sppracus Wybacz, ale dziwnie brzmi stwierdzenie, że "sami się przekonacie". Mimo wszystko, chciałbym Cię prosić o to, abyś powiedział coś na temat władz firmy Cars4Europe, skoro juz ten temat poruszyłeś. Uwzględniłeś informację o atmosferze, o tym że jest w porządku, więc o co chodzi z szefostwem?

Sppracus

Biuro estetyczne,pracownicy w porządku,szefostwo...sami się przekona cie jak się dostaniecie do pracy i sami ocenicie,spora rotacja pracowników,zarobki bez większej rewelacji-taki mazowiecko -warszawski standard.

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Piaseczno i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Izydor

Firma to bardzo dobry pracodawca. Jeśli narzekacie na pracę to szybko ja zmieńcie i przestańcie pisać bzdury!!

K.K.

Pracownicy są naprawdę mili i bardzo ciepło przyjmują "nowicjuszy". Praca sama w sobie nie jest zła, chociaż ciężko jest sprzedać samochód telefonicznie kiedy klient fizycznie go nie widzi a jedyne na czym może polegać to słowo osoby której nie zna. Firma daje wysokiej jakości narzędzia pracy. Coś co razi w oczy to brak szkolenia, jedynie krótki wstęp do tego jak działa system i to w sumie wszystko. Szefostwo raczej miłe, czasem trochę za bardzo uparte i nie dające sobie pewnych rzeczy powiedzieć. Jednym słowem, jeśli ktoś ma cierpliwość do sprzedaży i dar przekonywania klientów do takich zakupów na odległość to polecam a jest to naprawdę trudne bo z tego co udało mi się zaobserwować najbardziej doświadczeni handlowcy czasem nie byli w stanie sprzedać ani jednego samochodu. Lokalizacja firmy trochę kiepska dla dojeżdżających z Warszawy, ale pracodawcy gwarantują miejsca parkingowe na pobliskim dyskoncie (Kaufland).

Cars4Europe

Zapraszamy to wysłania CV na nasz adres e-mail: cars4europe@cars4europe.com Z przyjemnością rozpatrzymy Pani/Pana kandydaturę.

Hahaha

Śmieszne! Większość opinii jest z marca 2017 i nawet 2 o tego samego dnia i godziny. Przypadek? Nie sądzę ???? wszystkie opinie pozytywne, jakoś słabo to widzę a ponadto wszystkie o tym samym. Rzadko ludzie wchodzą na gowork żeby się chwalić. Raczej tu wchodzą żeby ostrzec i ponarzekać. Ale jeżeli naprawdę jest tak bajecznie jak piszecie to przechodzę do tej firmy. Znam język angielsko, francuski oraz holenderski. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw opinię o Cars4Europe - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cars4Europe