Piaseczno

Opinie o Cars4Europe

K.K.

Pracownicy są naprawdę mili i bardzo ciepło przyjmują "nowicjuszy". Praca sama w sobie nie jest zła, chociaż ciężko jest sprzedać samochód telefonicznie kiedy klient fizycznie go nie widzi a jedyne na czym może polegać to słowo osoby której nie zna. Firma daje wysokiej jakości narzędzia pracy. Coś co razi w oczy to brak szkolenia, jedynie krótki wstęp do tego jak działa system i to w sumie wszystko. Szefostwo raczej miłe, czasem trochę za bardzo uparte i nie dające sobie pewnych rzeczy powiedzieć. Jednym słowem, jeśli ktoś ma cierpliwość do sprzedaży i dar przekonywania klientów do takich zakupów na odległość to polecam a jest to naprawdę trudne bo z tego co udało mi się zaobserwować najbardziej doświadczeni handlowcy czasem nie byli w stanie sprzedać ani jednego samochodu. Lokalizacja firmy trochę kiepska dla dojeżdżających z Warszawy, ale pracodawcy gwarantują miejsca parkingowe na pobliskim dyskoncie (Kaufland).

Cars4Europe

Zapraszamy to wysłania CV na nasz adres e-mail: cars4europe@cars4europe.com Z przyjemnością rozpatrzymy Pani/Pana kandydaturę.

Hahaha

Śmieszne! Większość opinii jest z marca 2017 i nawet 2 o tego samego dnia i godziny. Przypadek? Nie sądzę ???? wszystkie opinie pozytywne, jakoś słabo to widzę a ponadto wszystkie o tym samym. Rzadko ludzie wchodzą na gowork żeby się chwalić. Raczej tu wchodzą żeby ostrzec i ponarzekać. Ale jeżeli naprawdę jest tak bajecznie jak piszecie to przechodzę do tej firmy. Znam język angielsko, francuski oraz holenderski. Pozdrawiam serdecznie

pracownik od 2 lat

Fajna atmosfera. Młody zgrany zespół - nie ma wyścigu szczurów i totalnego zakłamania jak w poprzednich moich pracach - wszyscy sobie pomagają i to jest super. A jak się czlowiek przyloży do pracy to sa naprawde dobre zarobki szczególnie z prowizji. Jak ktos sie opiernicza to wylatuje i tyle. No i prowizja konkretna - nie jak u innych jakis tam procencik wynagrodzenia. Tu - tyle ile wypracujesz tyle zarobisz ale trzeba się nadzwonić i nagadać - za to mozna spokojnie wyciągnąc z prowizji wielokrotność pensji podstawowej

Giuseppe

Od poniedziałku zaczynam pracę u nich - po rozmowach kwalifikacyjnych wydaje się być ok. Będę tu pisał następne opinie w miarę zdobywania doświadczenia u nich.

Handlowiec

Praca normalnie jak w sprzedaży - rozmawiasz z klientami i sprzedajesz. fajnie bo cały czas ćwiczysz język, możesz jeździć do klientów ( oczywiście na koszt firmy) spotykać się z nimi na miejscu. Kasę można zarobić naprawdę niezłą - fajna atmosfera :-) Polecam

Cars4Europe

Dziękujemy za wszystkie komentarze - pozytywne oraz negatywne. Te drugie pokazują nam, że nie jesteśmy jeszcze idealni i mamy się czego uczyć. Wszystkich, którzy chcą się osobiście przekonać jacy jesteśmy oraz chcą rozpocząć swoją przygodę w międzynarodowym środowisku zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail: cars4europe@cars4europe.com Dla niedoświadczonych handlowców proponujemy na początek 3.000 pln netto oraz prowizję od sprzedaży, która w ostatnich miesiącach u naszych handlowców oscylowała na poziomie 8.000 pln netto. Oczywiście zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Zatrudniamy ludzi ze znajomością języków: włoski, francuski, niemiecki

Pawel

Bylem tam na rozmowie. Bardzo pozytywne wrażenie. Fajni ludzie prowadzili rozmowe jeden z nich bylby moim przelozonym - spokojny zrownowazony i inteligentny facet. Mam nadzieje ze zadzwonia. Do tego bardzo ladne biuro. W tle bylo slychac wesole rozmowy a jak wychodzilem byla dostawa pizzy - caly stos i ktos krzyknal na cale biuro "szef dzis stawia pizze zbiorks na lunch" wiec i atmosfera raczej przyjazna

Bruno102

szwagier pracuje w tej firmie i jest bardzo zadowolony. super zarabia. chetnie tez bym sie zaciagnal ale nie znam jezykow. a mama mowila zebym sie uczyl jezykow....

backy

Firma ok. Dobre zarobki. Polecam

Aga

Ciekawe bo pracuje w firmie od 5 lat i nigdy nie pracowal tu zaden Marek ???, Andrzej??? bo z ciekawosci az zapytalam jak przeczytalam powyzsze opinie??? Ja nie narzekam. Zarabiam super - bez problemu umowa o prace, w miedzyczasie urodzilam dziecko i bez problemu wrocilam po macierzynskim. Nikt nie robil mi zadnych problemow i przyjeli mnie z powrotem z otwartymi rekami. Sa plany sprzedazowe jak w kazdej firmie handlowej ale przynajmniej solidnie wynagradzane a dla mnie to podstawa. Nikt nie wymaga siedzenia po godzinach wiec mam czas dla rodziny i jak w opinii Pracownik - prezesi rozmawiaja z nami bezposrednio - pytaja o watpliwosci, problemy i co wazne pomagaja je rozwiazac. Fajni ludzie, zgrany zespół. Polecam

Pracuje w tej firmie i uważam ze jest tu super atmosfera. Nie siedzimy po godzinach, wszelkie nasze pomysly sa od razu wdrażane dodatkowo krotsza praca w piatki, fajne spotkania firmowe. Prezesi naprawde ludzcy i czesto z nami rozmawiaja indywidulanie co jest super sprawa. Nie zadzieraja nosa i potrafią docenić . (usunięte przez administratora) Odkąd tu pracuje nie tylko zarabiam na rodzine i kredyt ale stac mnie na fajna furę i super wakacje za granicą z cala 4 osobową rodziną

Ania

Czy możecie powiedzieć coś więcej? Bo chciałam tam wysłać CV....

Mariusz

Zabawa rzeczywiście jest ale w pozytywnym słowa znaczeniu.(usunięte przez administratora) kasa wypłacana na czas i niezła prowizja jak się komuś chce robić.

Zostaw opinię o Cars4Europe - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cars4Europe