Opinie o PPU. Techmor w Działdowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PPU. Techmor. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PPU. Techmor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPU. Techmor w Działdowo

akka

weekendy też są robocze? uuu... ale chociaż widac że firma się rozwija. czytałam że wybudowali nową halę montażu i zmodernizowali halę granitu, przeprowadzili remonty obiektów, czyli skok naprzód mocny

gosciu

techmor w 4 literach mam pojechalem do frycow 300godzin tam przepracowalem niedziele mialem wolna dziennie po 10 godz x 9e do reki wyplacila mi 2700e starczy na wszystko a niewolnikow techmor niech trzyma w kopercie kasierka pare papieków my dala za codzienna parce 12 godzinna na okraglo od 1 do 31 ot rewelacja jesce organizowac se dojazd bo autobusu pociagu nie ma dostan sie zza dzialdowa idiotow niech szukaja a na pochodzenie na ksiazeczeke wermachtu ojciec czy dziadek szeregowym byl chlopak pokazal ja frycowi 17e na godzine swoich szanuja

gosciu

nie przesadzaj bo tam pracowalem od 6 rano do 12 wieczorem w 1 tygodniu nastepny od 18do 6 rano na okraglo soboty niedziele i do kasy w kopercie dostalem 1000zl

wania

ty glupot nie pisz rozejzej sie wokow bizmesmen na bizmesmenie ilowo osada ul jagielonska 600zl w akordzie techmor do reki w kopercie 1000zl juz lepiej heinz glass 2500tys kierowniczki po 12tysiakow huta szkla cisza nie wolno mowic ale przeciek 3tys zl miesiecznie nie stety panstwowa inspekcja pracy gdzie jest i strajkow nie ma patrzac na ogloszenia w urzedzie pracy zlecenie umowa rachunek i instytucja panstwowa przymyka oko na takie umowy niech w (usunięte przez administratora) sobie wsadza do czego to sie liczy popieraja oszukancow czarno na bialym czasowa umowa z pelna skladka zus to sie liczy a pozostale to lichwiarstwo pozniej prezes jezdzi bryka za kilkaset zloty i sie panoszy klanie sie dzierzynski albo putyn

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PPU. Techmor spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
gosciu

wania masz rozczarowanie bo sie dowiedziales jak jest myslac ze u hojaka zarabiaja 2500tys nawet co niektorzy po12tys maja a ludzie 600zl

bystry

ukrainki tylko miesiac przepracowaly i to na czarno otrzymaly do reki 600zl zabraly (usunięte przez administratora) i pojecjhaly ot znajoma podjela tam prace co tam gadaja i okazalo sie 10 czerwca wyplate dostala za maj okragle 600zl az sie rozplakala na cukierki sam m r kupuje mieszkania zmienia samochody motory za 500tys okradajac ludzi w (usunięte przez administratora) z taka demokracja ba pikniki organizuje tu krewtke w prezecie da tam salatke z krewtki i nic nie mowia a sam oszukuje ludzi za ciezka prace niech sam zagina rekawy i za pie rd alaa za miu choina z du pyy wy rosnie w techmorze podobna jest sytuacja ludzie bez umow pracuja ile chca tyle płaca w kopercie z kasy dostaja i cacy jaki kraj rzad ryba od glowy sie psuje no nie albo dzierzynski lub taki maly inaczej czesany tylko na miesiea oj placz by byl by byl dostal by niektory skierowanie tam na slask wejscie brama a wyjscie kominem zlodziej zlodzieja tu chroni i jeden drugiego w rogi wali aby najwiecej dla siebie bylo ot skad sie biora bizmesmeni kosztem ludzi i oszukanstwa rece do boga skladaja a diabla za skura maja ksiedzu na tace po stowie klada sam widzialem oj krzywda ludzka polozone waluty oj oj jest bardzo zle wrecz nie dobrxe ludzie do gara nie maja co wlozyc a taki sie rozbija i sie smieje gdzie solidarnosc gdzie zwiazki zawodowe ochrona pracownicza sejm minimalna place okreslil brutto 1680zl a oni w du pie maja i po 12 godzin pracuja kpina z ludzi

gosciu

oj techmor pierwszy nastepny krymar ilowo pracuja dziewuszki za 600zl ot rewelacja jeszcze bat do tego

gosciu

pracowalem w tej firmie bez umowy po 12 godzin codziennie soboty niedziele tez za 1000zl pytam sie majstra jak z umowa to 3lata mozesz tak pracowac jak ktos na kontrole mial przyjechac umowy w biurku i dawali po kontroli zbierali darli i finito ciesz sie ze pracujesz na twoje miejsce 10 czeka w (usunięte przez administratora) z taka demokracja jedem drugiego w rogi wali nic dziwnego ze ludzie emigruja za chlebem

Zostaw merytoryczną opinię o PPU. Techmor - Działdowo

• Jak się pracuje w PPU. Techmor?

Zobacz opinie na temat firmy PPU. Techmor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPU. Techmor?

PPU. Techmor
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Grunwaldzka 17
    13-200 Działdowo