Opinie o Personalis Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Personalis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personalis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personalis Sp. z o.o. w Rzeszów

Jogi Nowy wpis

Dobrze się pracuje i zarabia więc niech nikogo nie dziwi ta cisza na forum, polecam firmę.

Aneta Nowy wpis

Jeżeli chcesz nabyć doświadczenie to firma dla ciebie. Dużo firm w obsłudze. Co do pieniędzy to kwestia indywidualna - źle nie miałam :) Moje sugestie dla Personalis Sp. z o.o.: zdecydowanie więcej rak do pracy :) Lubię atmosferę w Personalis Sp. z o.o. za: wspaniali ludzie

Karolina Nowy wpis

@Ulka, czy jesteś może pracownikiem firmy? Mogłabyś wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie Personalis? Twoja odpowiedź będzie istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób zainteresowanych pracą w Personalis. @C+E, could you tell us a little bit more about your work, in Polish?

Ulka Nowy wpis

Tak rzadko zaglądacie na forum, czy jest ku temu powód?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Personalis Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
C+E

Спасибо команде Персоналис за отличную работу, за их професионализм и хорошее отношение к людям! Удачи!

@anonymous, udało Ci się zdobyć te informacje z innego źródła, np. poprzez wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej? Zachęcam Cię do wypowiedzi odnośnie tej kwestii.

Vicky

Bardzo dobra organizacja, kompetentny personel. Najlepiej przekonać się samemu korzystając z usług ekspertów z Personalis.

@Vicky

wtakiej atmosferze tylko pracowac, a jak zarobki

Personalis aktualnie do swojego zespołu zatrudni księgowego i prawnika. Warto Waszym zdaniem być pracownikiem tej firmy? W jaki sposób pracodawca ten dba o rozwój zawodowy swoich pracowników i docenia ich zaangażowanie? Proszę Was o przedstawienie opinii o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Personalis Sp. z o.o. - Rzeszów

Personalis Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Stanisława Trembeckiego 11A
    35-234 Rzeszów