Opinie o AKAD UWM w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AKAD UWM. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AKAD UWM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKAD UWM w Olsztyn

Tad

Po dwoch latach przerwy wracsm do AKAD-u. Bylo niezle

@Tad

Serio wracasz? A jak wtedy rekrutacja ponowna wygląda?

Mona Nowy wpis
@Tad

Ja tez. ☺

ala

Dziekuje za rok mieszkania. polecam

@ala

Z rozliczeniami i kaucją wszystko w porządku? Były jakieś naloty na mieszkanie może?

ala Nowy wpis
@Ilona

Wszystko bylo ok

Była mieszkanka

Witam chciałabym tu napisać mieszkałam Tu ok roku nawet mniej poprosiłam wlascielke by wzięła od nas kaucje za mieszkanie zamiast pieniądzy powiedziała że nie ma takiej mowy , no okey ale dzwoniła i ciągle się upominała i wgl . W umowie są fałszywe informacje co i jak jak można czekać na wypowiedzenie najmu 3 miesiące pytanie jak ? W innych sytuacjach dwa tyg i po sprawie .Mimo że tam nie mieszkaliśmy to i tak mamy płacić to jest w sumie chore . Nie wspomnę że ludzi robią w balona co do umowy . Pralka 5 zł wrzuca się i pierze to ja się pierwszy raz się spotkałam . Powinna być darmowa bo na pralce zrzeruje oraz na ludziach jeszcze młodych . pozdrawiam

@@@
@Była mieszkanka

Bieranowska ????

Nowy wpis
@Była mieszkanka

Szanowna Pani, czynsz do tej pory nie został uregulowany.Kaucja go nie pokryje bo dlug jest za duzy. Obietnice pani byly inne. I nikt do pani nie dzwoni.Po co pisac takie klamstwa

Robert Nowy wpis

Czytam i dziwie sie. Mieszkam dwa lata i bede dalej mieszkal. To jest naprawde spoko lokum. I wszedzie blisko. Polecam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AKAD UWM? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Zainteresowany student

Witam.Czytając opinie dalej niedowierzam, że może być tam aż tak źle oraz w dalsze funkcjonowanie legalnie tego akademika.Mógłby mi ktoś opowiedzieć czy coś się poprawiło do tego roku?Kim jest ten osiłek w okularach co wygląda jak z pod ciemnej gwiazdy?Już sam jego widok wydaje się podejrzany.

@Zainteresowany student

No, ciekawa jestem czy Tobie chociaż ktoś odpowie, bo mnie to olewają niestety. :/ A na które stanowisko się nastawiasz? Zlecenie?

ola

Dziekuje za wspolmy rok-bulo super!

Grażyna

Widzę tu komentarze głównie "klientów" a mnie zastanawia jak można się do nich dostać do pracy? Może posiadają jakieś biuro, byłabym chętna na zatrudnienie

Max

Mieszkalem 5 lat i byl to bardzo przyjemny okres mojego zycia. Lokum przyjemne, ciepłe,,wyposazone w co niezbedne.Cena nie za wysoka. Gospodarze pilnowali ciszy i porządku. Duzym atutem jest parking strzezony kamerami. Mieszkałem z dziewczyna i zaprzyjazniona para. Dogadywalismy sie jesli chodzi o sprzatanie segmentu i zawsze bylo czysto. Od kiedy internet zostal zmodernizowany nie ma z nim problemu.Polozenie znakomite! Wszedzie blisko-do Lidla,do OBI, Gslerii Warminskiej, na basen no i najwazniejsze-na uczelnie. Na ekonomie to 7 minut spacerem. Autobus i tramwaj tez blisko. Polecam!

Teuegdiw

Wynajmując mieszkanie w roku akademickim 2018/2019 mogę z ręka na sercu powiedzieć, ze wszystkie negatywne opinie które można przeczytać tu bądź na Facebooku są prawdziwe. Mieszkanie-dramat! Małe drogie i brudne. Mieszkając we 4 dziewczyny po 2 miesiącach jedna z nas się przeniosła- teoretycznie limit wody pozostał nam ten sam. Te 3 my które zostałyśmy w większości weekendów ulatnialysmy się z tego obrzydliwego miejsca a mimo to odebrano nam z kaucji spora sumę za przekroczenie limitu wody- komedia i dramat w jednym. Cała umowa to jakiś żart- pani właścicielka straszy sądami a nigdy nie potrafi się pokazać. Mieliśmy w okresie przedsesyjnym brak internetu przez ponad tydzień. Wielokrotnie zgłaszany gospodarzowi który nic sobie z tego nie zrobił. W końcu rozgoryczeni wynajmujący zgłosili problem rodzicom którzy postanowili zgłosić telefonicznie sprawę samej właścicielki bo brak internetu w tym okresie (bez powiadomienia ze będzie go brakowało) był kpina. Właścicielka jedynie co to się zdenerwowała ze dzwonią do niej rodzice a jak ktoś się chce uczyć to przecież może w bibliotece uniwersyteckiej i tam jest internet- po prostu żal. Schody śliskie i zaniedbane przez właściciela który miał w dupie wszystko. Przez cały rok akademicki widziałam ja tylko raz jak udawała ze sprząta korytarz- udawała? Odkurzacz chodził krócej niż 3 minuty a syf na korytarzu taki sam jak przed „sprzątaniem”. Oferują ciszę i brak imprez? Przynajmniej na pietrze którym zamieszkiwała pewne mieszkanie imprezowalo od wtorku do soboty. Raz przelew nie doszedł na czas co nie było moja wina- wnet szybko dostałam wiadomość od właścicielki ze zalegam z czynszem aż jeden dzień! Ale żeby się do niej dodzwonić w sprawie czegoś związanego z zamieszkałym segmencie to można sobie pomarzyć. W zimę? Pizdziawa nie z tej ziemi. Brak uszczelek ja drzwiach jakichkolwiek. Prześwity takie ze w zimę mimo zamkniętych okien i drzwi w mieszkaniu był przeciąg! Pranie drogie. Kasa znika szybciej niż czas prania. Raz nie mogąc odebrać pranie gospodarz zmusiła mnie do zapłaty kolejnych pieniędzy na pranie. Po dwóch tygodniach dowiedziałam się od innej dziewczyny ze można było wyjąc pranie bez kolejnej opłaty! Pralka swoją droga od momentu zamieszkania tam prosiła się o wymianę co było niejednokrotnie zgłaszane. Założę się ze gdybym tam teraz weszła zostałabym te sama pralkę. Skandalem jest oferowanie takich zatrważających warunków za taka kwotę i z taka umowa i regulaminem. Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem. Lepiej poszukajcie jakiejkolwiek stancji aniżeli macie mieszkać tu.

poorfirstyearstudent

Szczerze odradzam "AKAD UWM". Kiedy w nagłej sytuacji życiowej próbowałam rozwiązać szybciej umowę, za porozumieniem stron, usłyszałam od właścicielki stek nieprzychylnych zdań o tym jak to ją (usunięte przez administratora) obchodzi", że "mogę tam już nawet nie mieszkać, a i tak będę płacić" w tonie wrogim i chamskim. Zero zrozumienia czy chociaż chęci współpracy. Tylko zysk zysk i jeszcze raz zysk. Zdzieranie pieniędzy z ludzi, którzy ich nie mają. Odradzam każdemu, kto myśli nad podpisaniem umowy z tą osobą, bo od tego nie ma odwrotu.

Zarządca
@poorfirstyearstudent

p. Majewska, Zero prawdy! Umowa jest wiążąca-fakt konieczności jej przestrzegania nie jest chamstwem tylko dobrowolną deklaracją potwierdzoną zapisami umowy. Skreślenie z listy studentów z powodu nie nadawania się na trudny kierunek(weterynaria) rodzi konsekwencje dla studenta a nie dla wynajmującego stancję-w Pani wypadku nie było żadnej "nagłej sytuacji życiowej" tylko skreślenie z listy studentów. Chamstwem, nadającym się na zgłoszenie do prokuratury jest próba zastraszania właścicielki stancji przez Mamę, jeśli nie przysta na warunki klanu Majewskich wypowiedzenia umowy!!! Proszę się zastanowić i opisać prawdę-przy takim działaniu ja nic nie muszę! Za swoje nietrafione decyzje trzeba ponosić konsekwencje(również finansowe), a nie szukać pomocy u Mamy i pisać nieprawdę!

Ada
@poorfirstyearstudent

Koleżanko, ale do tej pory mieszkałaś i wszystko było OK. To chyba żart z tym zdzieraniem pieniędzy-przecież miałaś bardzo godziwe lokum. A teraz cię wywalili i płacz ogromny! Miej do siebie żal!

BO
@poorfirstyearstudent

Nic się nie zmieniło od 2013 r , a o zwrocie kaucji można zapomnieć . Chciałam walczyć w sądzie ale zabrakło mi siły.Myślałam ,że po latach ktoś zawalczył do końca ale chyba kwota nie jest warta takiego zachodu a ktoś "do głębi uczciwy" korzysta i się dorabia na cudzej krzywdzie .Scenariusz i argumenty zawsze podobne .Pozdrawiam.

Pan zawsze Pan.
@poorfirstyearstudent

Przecież to prostactwo z psl i po .rzadzi w kortowo. (usunięte przez administratora) nad (usunięte przez administratora) . Tragedia obory i zapach obornika.

Janusz niepełnosprawny.

Chciałem się zatrudnić na portiera przez firmę ochrony I.M.P.E.L. Ale na 62 lata pracy spotkałem się przez kierowniczkę patologiczny i bezczelnym zachowaniem. Dosyć że sama jest przy tuszy , to zaczęła mi zbliżać że jestem za gruby i zezowaty i mnie nie zatrudni , ponieważ studenci będą się śmiać. A czy młodzi ludzie studenci są tak beszczelni jak ta Pani odpowiem Nie. Tylko taka bezczelna kobieta z terenów wiejskich może być tak bezczelna. MAM podejrzenie że nie wie sama co mówi, mam podejrzenie ze jest chora i ma orzeczenie choroby 02-P. To sa choroby psychiatryczne. Ponieważ taką osobą uważa że może komuś zbliżać. Jak nie szanuje siebie to nie U szanuje niepełnosprawnego i pelnosprawnego. Tragedia i Patologia.

Beata

Chciałam pogadać z kimś o warunkach zatrudnienia w AKAD UWM. Może poszukują tutaj kogoś do sprzątania/prac porządkowych? Jestem ciekawa, jak w ogóle oceniacie tego pracodawcę.

studenciak

Odradzam bardzo! Ciagle sprzeczki z opiekunką akademika, nagminny brak internetu, ogólnie chaos i brak szacunku do wynajmującej osoby.

Ale dlaczego nikt nie pisze o tym jak się pracuje tylko piszą klienci? To nie jest miejsce na reklamacje!

Ostrzegam przed AKAD UWM

Przestrzegam przed tą nieuczciwą firmą! Koniecznie i do skutku szukajcie innego miejsca do zamieszkania na studiach w Olsztynie niż ten "pseudo-akademik". A jeśli już musicie tu zamieszkać lub (o zgrozo!) podpisaliście umowę nie do rozwiązania, to wymagajcie na każdym kroku protokołu zdawczo-odbiorczego na etapie wprowadzki i wyprowadzki ze szczegółowymi zdjęciami i opisem stanu poszczególnych pomieszczeń i wyposażenia, włącznie z oznaczeniem ile grzyba jest w łazience i w którym miejscu, posprawdzajcie okna itd. Właścicielka dorabia na koniec najmu dodatkowe parę tysięcy złotych zarzucając studentom, że zostawili po sobie brud oraz zniszczone: stare żaluzje, stare, zepsute łóżka itd. W przypadku mojej córki oraz jej koleżanki dziewczyny starały się jak mogły dbać o swoje mieszkanie, wiedząc, że czeka je rozliczenie kaucji, przed jego zdaniem dokładnie posprzątały lokal, a mimo to właścicielka próbuje w chamski sposób wyłudzić koszty sprzątania, rzekomo zepsutych starych żaluzji i łóżek, które od początku się nie otwierały (świadkowie i zdjęcia). Na dodatek usłyszałem, że źle wychowałem dziecko, więc na pewno skieruję sprawę do sądu o zwrot kaucji. Prosiłbym inne poszkodowane osoby o kontakt - zbierzemy więcej tego typu sygnałów o wyłudzeniach przy rozliczaniu kaucji i skierujemy doniesienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa, ponieważ z tego co czytam w opiniach internetowych - nie jestem odosobnionym przypadkiem.

@Ostrzegam przed AKAD UWM

Panie Kloc, Proszę być odważnym i iść samemu do sądu! Pisze Pan same kłamstwa bo szlag pana trafia że ktoś może być skuteczniejszy w nieruchomościach! To tak źle ida interesy w toruńskich nieruchomościach?

Anwamane

Nie polecam! Na rozliczeniu wody i prądu data z lutego, a wprowadzałam się w październiku, więc 8 miesięcy różnicy. Dodane koszta za wymianę czegoś co było zepsute już na etapie wprowadzki oraz za sprzątanie grzyba w łazience (ogromny pod prysznicem), który był tam od prawdopodobnie x miesięcy wcześniej. Za taką cenę znajdziecie lepsze lokum, z uczciwą właścicielką. Jedyny plus to lokalizacja i tylko to.

@Anwamane

Sprawdzaj sama liczniki Dom w każde wakacje jest dokładnie sprzątany. Osoba sprzątająca nie mogła wyjść że zdumienia że studenci mogą po sobie zostawić taaaaki brud!

adm

Panie Mariuszu Kloc, Proszę iść do sądu i nie szkalować domu-pana córka zostawiła brud i zgodnie z umową miała potrącone za sprzątanie. Również żaluzja jest nowa. Zwrot kaucji został dokonany. Liczniki można samemu sprawdzać. Szokujące że taki niby znany pośrednik nieruchomosci a posuwa się do hejtu! Czy na socjologii tego uczą?

Magda

A co to ma wspólnego z zatrudnieniem? Czy można liczyć na informacje adekwatne do tematu?

Regina

Hejka, dobra stancja, bezpieczna. Ciepło, czysto i schludnie. Z właścicielką idzie się dogadać-tylko bez oszustwa. Gospodyni w tym roku wporzo. Polecam

beata

Hej Jest to najlepsza stancja w okolicy! Dobre warunki, dobrze umeblowane mieszkanka,blisko na uczelnię,bezpieczny teren ,miła gospodyni. Jak ktoś nie imprezuje tylko się uczy - to w sam raz, bo jest spokojnie. No i nie trzeba konfliktowac się z właścicielem to nie trzeba będzie hejtować! Jestem trzeci rok i będę mieszkać dalej! Pozdrawiam sąsiadów!

Zostaw merytoryczną opinię o AKAD UWM - Olsztyn

• Jak się pracuje w AKAD UWM?

Zobacz opinie na temat firmy AKAD UWM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKAD UWM?

AKAD UWM