Promod - Pasaż Grunawldzki

Opinie o Promod - Pasaż Grunawldzki

Kwiatuszek

Praca bardzo monotonna, bo nie ma ruchu :) Kierowniczki przyjazne i uśmiechnięte, uczą, byś podchodziła do każdej pani i proponowała jej drogie Promodowe szmatki, a same nigdy z klientką nie będą rozmawiać. Kierowniczki wiecznie wiszą na słuchawie, priorytetem jest właściwe ułożenie półek, stołów. Za 9 na rękę oczekują, byś była mistrzem marketingu, sprzedaży bezpośredniej, sprzątaczką, tragarzem i stylistką i wiele innych.

Zostaw opinię o Promod - Pasaż Grunawldzki - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promod - Pasaż Grunawldzki