Opinie o Nescom sp. z. o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nescom sp. z. o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nescom sp. z. o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nescom sp. z. o. o. w Warszawa

Zainteresowana

Może ktoś podpowie jaka jest sytuacja w firmie?

Kabel
@Zainteresowana

firmy nie ma Franke (usunięte przez administratora) sprzedał nescom i udaje niewinnego. A sie zdziwi na rozprawie w prokuraturze go sprzedamy

Januszek
@Kabel

Cygar ty kapusto.byles "wspólasem"a jesteś golasem

Numery

Zmienili

Sylwia

@Wik, jak już wcześniej pisałam, na tym forum nie należy nikogo obrażać i swoje opinie należy wypowiadać w kulturalnej formie. Jeśli mógłbyś napisać kilka słów o tym jakie warunki firma oferuje pracownikom? Czy byłeś zadowolony z atmosfery w pracy? Wszystkie opinie są mile widziane o ile napisane są w sposób zgodny z zasadami kulturalnej wypowiedzi i merytorycznie.

....

Firma nie istnieje....

Były
@Sylwia

Zdecydowanie nie polecam! Zarobki pozal sie boze, kierownik salonu ktory w ogole nie powinien pracowac z ludzmi i zerowe zaplecze coachingowe czy szkoleniowe. Za to wymagania ogromne. Szukają jeleni.

pan tu nie stał
@Były

jakim salonie ? to czym oni się zajmują teraz ?

Sylwia

@Seba, udzielając się na forum nie należy nikogo obrażać. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat warunków pracy w firmie oraz aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Wyrażając swoją krytykę należy to robić w sposób kulturalny oraz konstruktywny. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Wpisy niezgodne z jego postanowieniami mogą zostać usunięte.

gość
@Sylwia

o rzetelnej wymianie informacji to się nie wypowiadajcie bo pozyskiwanie inwestorów na bezpieczne inwestycje nie ma nic wspólnego z rzetelnością :)))))))

Patryczek
@Sylwia

O kulturze i rzetelności to nie powinniście się wypowiadać !!!! Rzetelnie sprzedajecie inwestycje zarabiając więcej niż na forex ???????????????????? Ciekawe co KNF na to ?????

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nescom sp. z. o. o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Sylwia

@Nescom GlobMoney, nie do końca rozumiem, co masz na myśli, możesz rozwinąć tą kwestię? Jeśli jesteś pracownikiem firmy, napisz coś więcej o pracy tam. Każda uwaga będzie pomocna.

Nowebiuro

Nowe biuro na pl. Zawiszy niebieski budynek

Ktokolwiekwidział
@Nowebiuro

Potwierdzona informacja ?

domanski cwel
@Ktokolwiekwidział

Byłem pusto

Sylwia

Witam, szukam informacji na temat systemu wynagrodzenia w firmie Nescom czy jest to praca zmianowa? Jaką stawkę przewidują na początek? Czy można liczyć na jakiś system premiowy? Każda informacja przyda się na wątku. Pozdrawiam!

Franke chuj

a szukają pracowników ?

#poszukiwaniepitu

Gdzie jest pit?

Pomocny
@#poszukiwaniepitu

Wszystkie Pity które były zabrał Domański Karol wiec w Karczew bym szukał; )

Pomocny
@#poszukiwaniepitu

Wszystkie Pity zabrał Domański Karol Wieczorek szukał bym w Karczew ie; )

Gdziejestpit

Nie trafil do mnie pit. Czy macie jakis nr osoby kompetentnej z tej firmy? Ksiegowa/y?

Cwaniaczenko
@Gdziejestpit

Tam nie ma takich osòb...

Gdziejestpit

Czesc co zrobiles w tej sytuacji?Mam ten sam problem i ogarne pit nie moge sie doprosic. Masz jakis kontakt do nich? Pozdrawiam

Czy mógłby ktoś napisach jaka macie atmosferę i czy firma prowadzi rekrutację?

Pol

Nowe biuro jest w nowym biurowcu na dworcu zachodnim podrumień stronie parkingu na wprost dworca

Adi

Franke adres to ul (usunięte przez administratora)

Łysy

@Franke cwel

(usunięte przez administratora) 2a

Domanski kiep
@Heniek

Szybko usuwają te (usunięte przez administratora) z go worka :D chyba dużo im płacą hahahhaa

Franke frajer
@Domanski kiep

(usunięte przez administratora) 2a

Cyc

Jedyna fajna rzecz w firmie Nescom to cycki Agniechy z recepcji xd

....

Widze niezła ludzie telenowele tworzycie....

Franke bej

W solniczce 7 albo 5 piętro :)

a to pewnie w Solniczce ten zielony budynek 5 lub 7 piętro tam podobna działalność była ;)

Co z Pitami ???? macie jak od nich wyciągnąć ?

Ktos kasuje ze biuro nowe maja na zachodnim

Przechodzien

Gdzie maja to biuro

Trader

Hahahahah

Loli

Witam. Jutro mam rozmowe kwalfikacyjna w tej firmie. MOJE pytanie brzmi, czy warto? ;)

Albert
@Loli

Jak jesteś ambitną osobą to tak.warunki do przeżycia (podstawa) a reszte zależy od Ciebie. Ogólnie spoko

@Albert

Spoko co (usunięte przez administratora) zboczeńcy i nie płacą

Rague

Ja byłem na rozmowie i w sumie wiem, że w sprzedaży głównie zarabia się na prowizjach. Mam doświadczenie w handlu ok 8lat i powiem tak, firma wygląda na porządną, dają szkolenia ze znajomości rynku, akcji,walut itp., wygląda to naprawdę spoko. We wtorek mam szkolenie i chętnie się na nie wybiorę. W końcu, kto nie spróbuje ten się nie dowie jak to jest naprawdę. Poza tym, czego w dzisiejszych czasach oczekujecie? Za free nikt Wam nie zapłaci. A ja chcę zobaczyć i nauczyć się nowego fachu. Myślę,że warto:) Zresztą sami się przekonajcie, najlepiej mówić źle, ale dziś zdobyć nowe umiejętności zawodowe to nie tak łatwo. Siema!!

łababeluba
@Rague

Proszę uważać na tych ludzi zwłaszcza na łysego wychudzonego "prezesa" karola d.

Albert
@łababeluba

Wychudzony ale uśmiechnięty łatwo!

Lolo
@łababeluba

@Rague

Gościu jesteś dzieciakiem hehe ile kresek wciągnełeś hehe idz do żabki :)

Marek Nes

kto nie był i nie pracował niech się nie wypowiada. Mi praca odpowiada, mam kozak zespół, trzeba ciężko pracować ale wiemy za co to robimy. Osoby które odpadły bo były za słabe teraz płaczą przed laptopem że firma bez historii etc, łysy szef! Kto ma ochotę na progres mentalny a przede wszystkim finansowy zapraszam, a kto jest leniem i lebiegą niech idzie na pośredniak :) Pozdrawiam

dfghjk
@Marek Nes

Co to jest "progres mentalny" i w jaki sposób praca tam może do niego doprowadzić? Proszę o wyczerpującą odpowiedź.

@Marek Nes

Wal się (usunięte przez administratora) od pługa siłą oderwany tam ludzie pracowali z wiedzą !której nie osiągniesz , widać za dużo wdychasz białego proszku

Zostaw merytoryczną opinię o Nescom sp. z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nescom sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nescom sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nescom sp. z. o. o.
1.9/5 Na podstawie 115 ocen.

Nescom sp. z. o. o.