Edymax Poland Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne

Opinie o Edymax Poland Sp. z o.o.

Niemile doswiadczenie

Pojechalam przez ta firme do Bratysławi. Warunki byly makabryczne, co innego bylo mowione przez telefon a inaczej wygladalo na miejscu! Obiecywali darmowe dojazdy co weekend do Polski, były takze obiecywane transporty do pracy i z pracy do miejsca zaakwaterowania . Ale niestety nic takiego nie bylo. Pani z agencji obiecywala ze bede miala razem z chłopakiem jeden pokoj dla nas dwojki, a co sie okazalo ze mieszkalismy z obcymi ludzmi w pokoju. Lazieka jedna WSPÓLNA dla mężczyzn i kobiet! Masakra! Pojechalam we wtorek a wrocilam w srode. Nie tylko ja bo razem ze mna wróciło 6 osob reszty niestety na powrót nie bylo stać . A jezeli ktos bedzie chcial podjac prace to wezcie za soba bynajmniej 200 euro!!!

Sparzony

Robota w Libercu 2 różne umowy... Więcej mówić nie trzeba... Zrezygnowałem na następny dzień. Dostałem telefon z zapytaniem gdzie jestem powiedziałem krótko że czytałem opinie na temat firmy to w odpowiedzi usłyszałem a to już Pan wszystko wie to do widzenia.

Grzegorz
@Krzysztof 18.10.2017 23:59
Witam. Sparzony : Czy nadal jesteś zainteresowany pracą w Denso Liberec - ale bezpośrednio pod firmą - tzn. z pominięciem wszy...

Witam, dzień dobry... Podobnie jak "Sparzony" nie podpisałem umowy, po tym jak na moją prośbę takową otrzymałem mailem. Nadal jestem interesowany pracą w Czeskiej Republice - czy masz możliwość załatwienia pracy z pominięciem pośredników w Denso Liberec?

Krzysztof
@Grzegorz 06.11.2017 11:30

Witaj Grzegorzu. Tak - jak najbardziej :-) Sam pracuję w tzw. "dużym Denso" bezpośrednio pod firmą. Mogę Ci pomóc - nie pobieram za to żadnej prowizji ani nie wymagam od Ciebie absolutnie żadnej wpłaty. Pozdrawiam. Krzysztof

bombastick

Witam, mam wyjazd w pon.ale po przeczytaniu nie jadę kropka.

lubcyk

ja czekam jeszcze na wypłatę za lipiec żenada nie dajcie się nabrać frajerą

....

Witam Edymax najgorszy pośrednik . Złodzieje i bandziory . Pracuje w Jabloncu nad Nysa, w Ti Automotive . We wtorek miałem wypłatę to zamiast wypłacić mi za 10 dni to wypłacili mi za 7 !! Szkoda słów .. A strawinek dobrej pory nie na . Zniszczę ta Mafie.

ola

Ale wszystko powinno odbywać się z podstawowymi zasadami pracy @kinga, mam nadzieje, że tutaj tak jest bo desperacko szukam pracy

adas

Zgadzam się tez bylem w Libercu w tenneco pod WORKLINE lepiej tam nie jechadz

miki

Żenada do Liberca no no no pracuje w Tenneco przed wyjazdem mówili 8godzin robimy po 12 platne 11 w sumie 60 minut przerw zadna nie platna tu jest WORKLINE niby cico idą do Denzo są pod inna nazwa kooordynator poj.... Slowak martin bylem przeżyłem a nagania drugi slowak z lodzi kaliskiej wyjazdy nic się nie zgadza z tym co obiecywali najgorszemu wrogowi nie życzę Liberca i pracy w denzo lub tenneco Monroe

Temat firmy Edymax Poland Sp. z o.o. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Edymax Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edymax Poland Sp. z o.o.