Opinie o Edymax Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Edymax Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Edymax Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edymax Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Adam Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swojej pensji?

Mała Nowy wpis

Najgorsza agentura jaka może być , zero kontaktu z pośrednikami , urlopy płatne wyplacaja jako bezpłatne nie idzie się dogadać!!!! Nie polecam!

Zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Tymon Nowy wpis

Może jesteście już rozliczeni i teraz tylko trzeba dzwonić do firmy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Edymax Poland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Arnold

Nie wypłacili mi 224 euro czekam 2 miesiąc i nic nie odpisują zero kontaktu, Nie Polecam.

@Marta, możesz nam jeszcze powiedzieć czy podpisuje się z agencją umowę o pracę czy zlecenie? Czy wynagrodzenie jest stałe plus nadgodzin? Jeżeli podpisuje się umowę, listę obecności w pracy, ilość przepracowanych godzin, to jak to możliwe, że nie jest wypłacana cała kwota za przepracowany miesiąc? Agencja oferuje również bezpłatny dojazd do miejsca pracy, jak to wygląda w rzeczywistości? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników wchodzących na forum. Może inne osoby również podzielą się z nami swoją opinią na temat pracy w Edymax.

Pracuje obecnie w tej firmie i WYDYMAX podkreślam już nie Edymax lecz wydana na każdym kroku!!! Sprawa moja o braki kwot pomimo pracy na tej samej umówię co inni itd przy pełnej frekwencji dostałam dużo mniej kasy tłumaczenia z (usunięte przez administratora) wzięte od tępej laski która frana pali ze za miesiąc zwrócą itd a to mi się teraz należy nie za miesiąc mam rachunki itd do opłaty kredyt już a nie za miesiąc po czym przychodzi kolejny miesiąc a tu znów ze za miesiąc także teraz będę się zwalniać i wracać do kraju bo w Polsce zarobię więcej niż firma ta proponuje umowa jedno ale tu chyba słowo ważniejsze od umowy także sprawę ta trzeba będzie zakończyć w sądzie.. dostaną kary od sądu pracy i się naucza.. odsetki odszkodowanie i wypłatę należytej kwoty!!! Pozdrawiam i uczciwie odradzam..

Tymon

Czy tak dobrze się wam pracuje i dlatego rzadko tu zaglądacie?

Krzysztof

@Michał - nie mogę potwierdzić, iż "przełożeni" (czyt. bezpośredni pracownicy) tej - pożal się Boże - "firmy" są niekulturalni. Z całą stanowczością natomiast mogę stwierdzić iż posiadają dwa oblicza ; są zakłamani do szpiku kości, składając obietnice bez pokrycia i obiecując potencjalnym pracownikom najemnym przysłowiowe "gruszki na wierzbie". Efektem tej swoistej "uczciwości by wydymax" jest tak olbrzymia rotacja pracowników agencyjnych w czeskich zakładach pracy. Kto chce mieć stabilne zatrudnienie i pewne warunki płacowe od razu zatrudnia się bezpośrednio w konkretnej firmie - chyba że nie ma możliwości codziennego dojazdu do pracy (mieszka z dala od granicy) lub też nie stać go (w innym przypadku) na wynajęcie mieszkania w Czechach. W takim przypadku jest niestety - przez pewien czas - zdany na zatrudnienie przez agenturę... warto jednak wówczas skorzystać z innej, oferującej warunki choć w połowie zbieżne z rzeczywistością....

Remik

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Jaka atmosfera, na forum coś nie zbyt?

Ja jestem zatrudniona przez tą firmę w Ostrawie. Pracuje w KESIE, mam świetną koordynatorkę i wszystko jest ok. Jedynie czego nie mamy pod agencja to urlop na żądanie i benefitow np. karnetów sportowych. Resztę dodatków i pensje takie same jak w KESIE. Nie mogę narzekać. I o każdej porze dnia i nocy odbierają telefon.

@Ania

No jasne :-) Zapomniałaś jeszcze dodać że z ubytovni do pracy dowożą Cię co najmniej klimatyzowanym busem... a przedtem koordynatorka budzi Cię, podając Ci do łóżka pyszną kawusię... :-)

Kasia 82
@Ania

Pani Bohun jest świetna ? Chamsto to jest mało pwiedziane ona przeklina do ludzi i podnosi glos ... ile Ci zaplacil wydymax za tego posta ?

Sparzony

Robota w Libercu 2 różne umowy... Więcej mówić nie trzeba... Zrezygnowałem na następny dzień. Dostałem telefon z zapytaniem gdzie jestem powiedziałem krótko że czytałem opinie na temat firmy to w odpowiedzi usłyszałem a to już Pan wszystko wie to do widzenia.

@Sparzony

Witam. Sparzony : Czy nadal jesteś zainteresowany pracą w Denso Liberec - ale bezpośrednio pod firmą - tzn. z pominięciem wszystkich wydymaxów, zwłok-serwisów czy innych expressów do dojenia kasy z potrzebujacych pracy ?

Grzegorz
@Krzysztof

Witam, dzień dobry... Podobnie jak "Sparzony" nie podpisałem umowy, po tym jak na moją prośbę takową otrzymałem mailem. Nadal jestem interesowany pracą w Czeskiej Republice - czy masz możliwość załatwienia pracy z pominięciem pośredników w Denso Liberec?

@Grzegorz

Witaj Grzegorzu. Tak - jak najbardziej :-) Sam pracuję w tzw. "dużym Denso" bezpośrednio pod firmą. Mogę Ci pomóc - nie pobieram za to żadnej prowizji ani nie wymagam od Ciebie absolutnie żadnej wpłaty. Pozdrawiam. Krzysztof

@Krzysztof

Witam, mam wyjeżdżać we wtorek 02.01.18 i po przeczytaniu wpisów chyba nie pojadę, chciałbym podjąć pracę w Czechach ale bez tych oszukańczych pośredników, podobnie jak Grzegorz czy mógłbyś Krzysztofie pomóc w załatwieniu pracy w Denso Liberec. Pozdrawiam Marek;))

@Marek

Oczywiście Marku - podaj kontakt do Siebie :-)

@Krzysztof

Byłem, pojechałem za namową żony i to co tu wszyscy piszą zgadza się uciekać od tej oszukańczej firmy jak najdalej, w Bogatyni szanowna Pani Justyna pozostawiła nas samych sobie wymawiając się że musi wracać do Katowic. W Libercu wywieziono nas na przysłowiowe zadupie nikt nic nie wiedział staliśmy jak sieroty godzinę aż w końcu ktoś się nami zainteresował, do fabryki daleko co hardy to szedł na piechotę co najmniej 5 km pod górę same testy zaliczyły też tylko trzy osoby dostawszy umowę na 13,500 tys koron gdzie obiecywali 22,000tys koron. Gdybym nie wziął dodatkowych pieniędzy nie miałbym za co wrócić, zresztą w samym Libercu firma edymax również nie interesuje się zbytnio tymi co nie przeszli testów radź sobie sam, byłem, zobaczyłem i uwierzyłem jak najdalej od tej oszukańczej firmy która tylko czerpie zyski z zwerbowanego pracownika a reszta nic ich nie obchodzi. Panie Krzysztofie wczoraj przyjechałem nie sądziłem że się Pan odezwie, podam maila na który się kontaktować: marek6133onet.pl. Na pracy zależy mi w Czechach gdyby była jakaś konkretna robota nie w ciemno jak Libercu byłbym zobowiązany, pozdrawiam Marek;))

@Krzysztof

.Panie Krzysztofie podaję mail: marek6133@onet.pl, pozdrawiam Marek;)))

Magda.

Witam pojechałam czech do pracy super co sie okazało kokosuw nie ma warunki tragedia nie dajcie sie nabrac bo sama po sobie wiem jak jest byłam 2 miesiące a dostałam 1300

Niemile doswiadczenie

Pojechalam przez ta firme do Bratysławi. Warunki byly makabryczne, co innego bylo mowione przez telefon a inaczej wygladalo na miejscu! Obiecywali darmowe dojazdy co weekend do Polski, były takze obiecywane transporty do pracy i z pracy do miejsca zaakwaterowania . Ale niestety nic takiego nie bylo. Pani z agencji obiecywala ze bede miala razem z chłopakiem jeden pokoj dla nas dwojki, a co sie okazalo ze mieszkalismy z obcymi ludzmi w pokoju. Lazieka jedna WSPÓLNA dla mężczyzn i kobiet! Masakra! Pojechalam we wtorek a wrocilam w srode. Nie tylko ja bo razem ze mna wróciło 6 osob reszty niestety na powrót nie bylo stać . A jezeli ktos bedzie chcial podjac prace to wezcie za soba bynajmniej 200 euro!!!

bombastick

Witam, mam wyjazd w pon.ale po przeczytaniu nie jadę kropka.

lubcyk

ja czekam jeszcze na wypłatę za lipiec żenada nie dajcie się nabrać frajerą

....

Witam Edymax najgorszy pośrednik . Złodzieje i bandziory . Pracuje w Jabloncu nad Nysa, w Ti Automotive . We wtorek miałem wypłatę to zamiast wypłacić mi za 10 dni to wypłacili mi za 7 !! Szkoda słów .. A strawinek dobrej pory nie na . Zniszczę ta Mafie.

ola

Ale wszystko powinno odbywać się z podstawowymi zasadami pracy @kinga, mam nadzieje, że tutaj tak jest bo desperacko szukam pracy

adas

Zgadzam się tez bylem w Libercu w tenneco pod WORKLINE lepiej tam nie jechadz

miki

Żenada do Liberca no no no pracuje w Tenneco przed wyjazdem mówili 8godzin robimy po 12 platne 11 w sumie 60 minut przerw zadna nie platna tu jest WORKLINE niby cico idą do Denzo są pod inna nazwa kooordynator poj.... Slowak martin bylem przeżyłem a nagania drugi slowak z lodzi kaliskiej wyjazdy nic się nie zgadza z tym co obiecywali najgorszemu wrogowi nie życzę Liberca i pracy w denzo lub tenneco Monroe

Zostaw merytoryczną opinię o Edymax Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

Edymax Poland Sp. z o.o.