Opinie o Budo-system Sp. z o.o. w Legionowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Budo-system Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Budo-system Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budo-system Sp. z o.o. w Legionowo

Co jaki czas w Budo-system Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Wiecie, czy Budo-system Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Oni mają tyle długów że nawet pracownikom przestali płacić już dawno

Anonim Nowy wpis

Jesteś pracownikiem bo raczej nie i oni nie mają płacom pracownikom i to sporo zobacz sobie nagrody

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Fajnie by było gdyby ktoś podpowiedział coś więcej.

Semico

(usunięte przez administratora) ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ!!!

Legionowo
logo firmy Dyrektor Sprzedaży branża OZE
Legionowo
ID Energy Sp. z o.o.

Może i lepiej, niech zobaczy na czym polega praca od podstaw, taki z niego inżynier jak ze mnie zakonnica.

ole23

A to co zamknęli firmę? Ludziom kasy nie wypłacili? Jeszcze to istnieje?

Franciszek
@ole23

Zostało 4 ambitnych pracowników produkcji - Polaków + dwóch Nepalczykow ( nie mają kasy, więc nie mogą wyjechać) i dwie ambitne kobiety z biura. (usunięte przez administratora)

Ole23

Wow masakra co zrobili z pracownikami i pip nic nie reaguje? Jak tak można ludzi traktować

@Franciszek

Cokolwiek tam robią wogole?

T.W

Dzwoń do Darka, on ci powie co robić

oszukanyJedenZWielu
@Franciszek

Nepal rozumiem, muszą siedzieć . Reszta wstyd. Żeby i Was też podobnie potraktowali

hahahah
@Franciszek

Ambitne? Wstyd, Szkoda nawet pisać. Wypchajcie się naszymi ciężko zarobionymi pieniążkami, Judasze.

OszukanyPracownik

23.11.2019. (usunięte przez administratora)Firma (usunięte przez administratora) swoich klientów i pracowników. Omijajcie szerokim łukiem.

Jakub

27 tydzień jak obiecują że ruszają ????????????????????????????

@Jakub

Już niedługo, teraz mają budować autostrady :D Czekamy na wpływ środków.

Oszukana

A czy ktoś tam w biurze jeszcze jest? Czy biuro firmy jest czynne? Może mi ktoś coś podpowiedzieć na ten temat?

Rafał

Te wpisy to są prawdziwe fakty. To był świetnie zapowiadający się zakład. W październiku zeszłego roku nic nie zapowiadało się że coś takiego nastąpi. Szczęściarze wszyscy co zwolnili się przed czerwcem 2019

Władymir

Firma (usunięte przez administratora) swoich klientów oraz swoich pracowników.

Franciszek

Zasady BHP są bardzo ważne, więc braki odzieży powinieneś zgłosić do działu, który się tym zajmuje. Nie wspomniałeś jakie umowy obowiązują w firmie i czy długo trwa okres próbny. Możesz o tym napisać?

@Franciszek

było zgłaszane a więc nie doczekaliśmy się odzieży musieliśmy sami sobie kupić buty i chodziliśmy w obdartych i brudnych ubraniach. BHP nawet nie zaglądał na hale

Ole23

Masakra a tak było oh ah jak otwierała tyle medialnego szumu

irma nastawiona na wyzysk kontrahentów. Po co po pożyczkę się zgłaszać do banku skoro można kogoś oszukać. Ostrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek ugód z tym podmiotem. Jeśli ktoś czeka na swoje pieniądze to proszę o kontakt, chętnie pomogę, 515825924

KM

(usunięte przez administratora) Czy dla właścicieli coś się liczy prócz ich pełne kieszenie ? Nie. Karma wraca. Żeby wam kiedyś zabrakło na opłaty i życie

Rafał

Potwierdzam. Została przekazana mi informacja od szefostwa że jestem prowodyrem i winnym tego że ludzie którzy byli praktycznie do końca się zwolnili. Tylko że każdy z nas odszedł z firmy bez wypłaty i z długami. Podpisałem się imieniem żeby nie dać im pożywki że to ja za tym stoję. Panowie ja w taki sposób spraw nie załatwiam. Do zobaczenia

Nie polecam dostarczać czegokolwiek z terminem płatności. Warunek jeden to przedpłata w 100% na konto bankowe, a i tak będą kombinować jak Cie (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Chłopak

1. (usunięte przez administratora) 2. Mała pensja za ciężką pracę 3. Okropne atmosfera pracy 4. Zły mistrz 5. Machinacja w buchalteria 6. Brudną pracę

Pozytywnie Zakręcony
@Chłopak

Chłopak, ty to mleko wytrzyj spod nosa. Jak piszesz to pisz prawdę. Pewnie z Ukrainy pewnie jesteś, bo jak widać nie potrafisz poprawnie po polsku napisać. Zapomniałeś dodać że hotel macie za darmo, w ciągu 8 godzin pracy 3 godziny to się schodzi na paleniu, reasumując pracujesz 5 godzin a płacone masz za 8. Najniższa stawka to 15 na rękę dla totalnego gamonia. Zły mistrz jeszcze takiego nie miałeś - uwież mi. Jak ci nie pasuje to wypad na budowę. Atmosfera jest normalna jak na zakład produkcyjny, tylko towarzystwo zostało rozpuszczone i robicie co chcecie. Pozdrawiam załogę będzie jeszcze dobrze.

Firma się rozwija więc zatrudnia nowych pracowników. Idealnie to pewnie nigdzie nie jest!!

wysoki
@Marek

Firma jest mi winna kilkadziesiąt tys. PLN . Sprawa jest w sądzie i zaraz będzie u komornika. - firma raczej się zwija niż rozwija.

Przewoznik

NIE POLECAM, FIRMA NIE PŁACI PODWYKONAWCĄ ! ! !

Zostaw merytoryczną opinię o Budo-system Sp. z o.o. - Legionowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budo-system Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Budo-system Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budo-system Sp. z o.o.