Centermed Poznań Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Centermed Poznań Sp. z o.o.

Lekarka

Nie zachęcam do zatrudnienia się w Centermed Poznań, panuje tam bardzo nieprzyjemna atmosfera, jest bardzo duża rotacja pracowników, działy nie współpracują ze sobą, dyrektor nie potrafi ocenić kompetencji pracownika, bazuje na opinii swojej przyjaciółki, która zajmuje się rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji o zatrudnionych tam osobach, nie ma szans rozwoju osobistego, a o skutecznym zarządzaniu tam jeszcze nie słyszano.

Zostaw opinię o Centermed Poznań Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centermed Poznań Sp. z o.o.