Opinie o Centermed Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centermed Poznań Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centermed Poznań Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centermed Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Kaśka

Pani (usunięte przez administratora)nie powinna pracować z ludźmi ponieważ Ci wogole się dla niej nie liczą. Zwalnia pracownika tak poprostu bez słowa, i jeszcze nie płaci wynagrodzenia. (usunięte przez administratora) Obiecuję komuś umowę na dłużej, po czym zwalnia, bo następnego dnia wraca stary pracownik. Zero szacunku, a prowadzi jeszcze inicjatywe dla seniorów biedni starsi ludzie którzy się dla niej nie liczą. Hipokryzja i dwulicowosc na poziomie ponad skale. (usunięte przez administratora)

poznaniak
@Kaśka

Zgadzam się, ale główna "pani prezes" nie lepsza. Dobrali się tam jak w korcu maku.

@poznaniak

@poznaniak Zostałeś zwolniony z Centermed? Na jaką umowę natomiast zatrudnia ta firma?

Abc Nowy wpis
@Kaśka

Mówisz o Pani Agnieszce W.

acherontia-styx Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej placówce. Zarobki słabe, a pracownik wykorzystywany do maksimum. Oszczędzanie na wszystkim, nawet na rękawiczkach jednorazowych, które są praktycznie wydzielane przez z-ce p. prezes, bo są zamknięte w jakimś magazynku, do którego tylko ona ma dostęp. Koordynatorem pielęgniarek jest osoba, która nawet nie jest pielęgniarką i nie ma pojęcia o tej pracy, nie zna procedur, niczego xD zresztą tam nawet tworzący owe procedury kuleją jak przychodzi do ich realizacji. Jak holter wymaga wysłania do serwisu bo nie działa to się słyszy lament, że serwis taki drogi i kombinowanie czy nie da się naprawić go inaczej, a ty człowieku wzywaj pacjenta na 3! powtórkę badania. Ciągła rotacja pracowników (co przy tych warunkach pracy nawet mnie nie dziwi), zatrudnianie pracowników z przypadku, bez jakichkolwiek kompetencji czy kwalifikacji do pracy na danym stanowisku. Zresztą już przy pierwszym dniu pracy rzeczywistość okazała się inna niż to było przedstawione na rozmowie - czyżby pani prezes nie wiedziała nawet jak funkcjonuje jej placówka? NIE POLECAM.

Ex Nowy wpis
@acherontia-styx

Pracowałam tam, wszystko się zgadza, nie polecam.

Bogusław Nowy wpis

Witam, korzystam z usług przychodni CenterMed i zakładu rehabilitacji i jestem zadowolony z ich usług. Polecam :)

Klaudia

Nie polecam pracy w Centermedzie. Administracja ma problem z wywiązywaniem się z zawartych umów co wiąże się z niewypłacaniem ustalonych należności i nie tylko. W kwestii zgłaszanych uwag dotyczących dodatkowych etatów które pomogłyby w odciążeniu z dokładanej pracy nie ma reakcji, bądź można usłyszeć że Twoja praca jest źle zorganizowana, w efekcie dostajesz dodatkowy obowiązek w postaci rejestracji klientów która w określonej godzinie przewija się w zakładzie. Administracja rzuca się na dodatkowe programy bez odpowiednich narzędzi do ich realizacji co obciąża pracowników i dezorganizuję pracę, przez to pracownicy narażeni są na słuszne krytyczne uwagi dotyczące organizacji pracy w placówce. Administracja nie ma pojęcie o realizacji kluczowych procedur w zakładzie, przez co panuje chaos i dezinformacja, a i tak ostatecznym winowajcą zawsze będzie pracownik "najniższego szczebla". Jakakolwiek konsultacja z administracją jest sytuacją stresującą, ponieważ spotykasz się z niechętnym wyrazem twarzy i niezadowoleniem lub nieprzychylnym komentarzem. W zakładzie nie ma nawet pomieszczenia socjalnego- w tym wypadku jest to miejsce obok schowka na miotły ekipy sprzątającej. Dodatkowo zatrudnia się lekarzy który mają problem z alkoholem lub są w tak sędziwym wieku, że nie są w stanie sprawnie przyjmować pacjentów, którzy słusznie wyżywają się na pracownikach pierwszego kontaktu. A na zgłaszane uwagi można usłyszeć jedynie komentarz dotyczący spełnienia kryterium realizacji umów z NFZ. Konkluzja jest taka, że administracja nie potrafi zarządzać tego typu placówką zatrudniającą specjalistów. Najlepiej obrazujące jest to, kiedy zaczyna się oszczędzać na ręcznikach do wycierania dłoni, kiedy słyszysz od ekipy sprzątającej, że poleceniem administracji ma ich uzupełniać tylko połowę, bo im mniej tym mniej się zużywa... Niestety brakuje odruchów ludzkich, chęci współpracy i wspólnego rozwiązywania problemów, po za tym doświadczyć można wszystkich innych negatywnych emocji.. Pozdrawiam.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centermed Poznań Sp. z o.o. na stanowisko Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Kamila

Cześć, może nie widzieliście, ale CenterMed poszukuje pracownika, konkretnie lekarza dermatologa. Tutaj link do oferty pracy: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/dermatolog,nuzle.pl28c22e5fe664207cab60bb91356c6b73,poznan. Niestety nie jest tam napisane, na jaki okres jest umowa i jaką umowę oferują. Być może ktoś był na rekrutacji i wie. Orientujecie się? Jeśli tak, to napiszcie proszę.

Danita

Uważam że panie pracujące w rejestracji są bardzo miłe, tłumaczą pacjentom ( każdemu z osobna te same ,konieczne regułki) że stoickim spokojem, uśmiechem. Jestem bardzo zadowolona z obsgi i wizyt u specjalistów ????

Pacjent

Wizyta u lekarza rodzinnego skończyła się porada żeby w inny sposób wycierać się ręcznikiem (: pobieranie krwi okazane po 2tyg krwiakiem na pół ręki - tragedia 0/10

Gosia

Turnus rehabilitacyjny był milym zaskoczeniem.Fajne cwiczenia i ciekawe pogadanki pań psycholog.Nie mam nic przeciwko nastepnym.

Ola
@Gosia

W zupełności się zgadzam

@Ola

Widzę, że też masz pozytywną opinię na temat turnusu rehabilitacyjnego w firmie Centermed. A mogłabyś napisać o nim coś więcej? Na czym on polegał i z jakiej okazji został zorganizowany? Chętnie dowiem się wszystkich szczegółów na temat współpracy z tą firmą. Pozdrawiam.

Agata

A jak z zarobkami rejestratorek medycznych?

Pacjentka

Witam, obecnie w poradni Centermed pracuje pielęgniarka koordynująca która wobec pacjentów zachowuje się skandalicznie. Kobieta nadużywa pozycji, jest protekcjonalną i stosuje bierna agresje wobec osób pojawiających się w gabinecie zabiegowym. Stanowczo powinno się interweniować. Została złożona oficjalna skarga.

@tom a kiedy korzystałeś ? Tam wszystko normalnie działa ?

Tom

Przychodnię polecam, super lekarz rodzinny, specjaliści spoko, chodzę do dwóch. W rejestracji miła, kompetentna obsługa. Rehabilitacja też na wysokim poziomie- korzystałem.

Mirosław

Przyjęcie przebiegło szybko i bezproblemowo. Kolejka szła szybko. Panie rejestratorki uśmiechnięte i widać,że lubią to co robią. Lekarz rodzinny i kardiolog profesjonalnie podeszli do mojej choroby. Satysfakcja z wizyty w stu procentach. Moje sugestie dla Centermed Poznań Sp. z o.o.: Zmiana umiejscowienia ze względu na remonty i stan budynku. Lubię atmosferę w Centermed Poznań Sp. z o.o. za: Ludzie są sympatyczni i zawsze można pożartować

Lekarka

Nie zachęcam do zatrudnienia się w Centermed Poznań, panuje tam bardzo nieprzyjemna atmosfera, jest bardzo duża rotacja pracowników, działy nie współpracują ze sobą, dyrektor nie potrafi ocenić kompetencji pracownika, bazuje na opinii swojej przyjaciółki, która zajmuje się rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji o zatrudnionych tam osobach, nie ma szans rozwoju osobistego, a o skutecznym zarządzaniu tam jeszcze nie słyszano.

Zostaw merytoryczną opinię o Centermed Poznań Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Centermed Poznań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centermed Poznań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centermed Poznań Sp. z o.o.?

Centermed Poznań Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Centermed Poznań Sp. z o.o.