Lucky-dip

Lucky-dip

Opinie o Lucky-dip

Emilia

@Piotr Racja, odpowiednie nastawienie to już połowa sukcesu. Wspominasz, że firma Lucky-dip ma nienaganną opinię jako pracodawca. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Może pracowałeś albo pracujesz tam i wiesz to z własnego doświadczenia. Zachęcam do tego, abyś podzielił się z użytkownikami forum swoją opinią. Twój głos w tej sprawie na pewno pomoże osobom, które zastanawiają się nad rozpoczęciem tam pracy.

P.

Niestety już po 1 dniu pracy było widać o co chodzi w tej firmie. Zatrudniłem się na stanowisko spedytora.Wbrew temu, co było proponowane w ogłoszeniu, firma nie oferuje żadnego przeszkolenia ani nawet pomocy. Panuje tam kompletny chaos i dezinformacja. Nie ma tam profesjonalizmu, tylko taśmówka i zasada licz tylko na siebie. Ksiegowa jest bardzo niemiła i wymusza polecenia krzykiem.Co do wypłacalności pracodawcy się nie wypowiem, ale nasłuchałem sie rożnych legend o obciążeniach prawników za byle co . Z tego co wiem, nikt tam na stałe nie pracuje. Jest bardzo duża rotacja.

Ciekawski
@P. 23.04.2018 12:17

czyli pracowałeś 1 dzień i możesz coś o firmie powiedzieć......przecież to żart a nie opinia.... jak można po 1 dniu cokolwiek wiedzieć .... pytanie które się nasuwa dlaczego pracowałeś tylko jeden dzień...

Piotr

Z tak negatywnym nastawieniem to żadna firma nie będzie dobra. Lucky-dip ma dobra opinię jako pracodawca.

MAti

Najgorsza praca.. Wlasciciel nie wyplaca kasy. Uwazajcie na niego!

Kuba

Co znaczy zablokowane opinie? Kto miałby blokować?

Grzegorz

Opinie zablokowane.

Zostaw opinię o Lucky-dip - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lucky-dip