Opinie o Kast Kamil Stępniewski w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kast Kamil Stępniewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kast Kamil Stępniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kast Kamil Stępniewski w Radom

Nie polecam

Witam, Potwierdzam wcześniejsze komentarze omijajcie ta ,,Firmę" szerokim łukiem. Atmosfera tragedia. Brak odzieży, obuwia praca że szkłem. Park maszynowy oraz osprzęt nie najlepszy. Brak socjalu Jedyny plus tej ,,firmy" to godziny pracy.

Grzesio
@Ktoś

Nie wiem, na ile wiarygodna była tamta odradzająca pracę w firmie opinia. Nikt nic nie odpisał, tylko w sierpniu padło kilka słów o braku odzieży, obuwia, o braku socjalu i nie najlepszym parku maszynowym :/ I o co do licha chodzi z tą atmosferą? Z jakimi sytuacjami można tu mieć do czynienia? Bo tragedia to mi się kojarzy z Makbetem, albo Antygoną, a nie pracą.

Godziny pracy 7-15 naprawdę ok. A jakby ktoś chciał sobie dorobić i zostawać dodatkowo po godzinach to jest taka możliwość? Wtedy obowiązują jakieś lepsze stawki?

BYŁO MINĘŁO Nowy wpis

Na prawdę omijajcie szerokim łukiem tego prywaciarza, zero jakich kolwiek warunków, żadnych ubrań,butów itp. Park maszynowy jak można to tak " nazwać", to porażka, (usunięte przez administratora) Zero jakiego kolwiek przestrzegania BHP, ale jest jeden plus. pracujesz od 7-15.

Nie polecam

Dorota
@Nie polecam

A jakie są te godziny pracy? Daj znać, czy jest system rotacyjny czy pracuje się w stałych godzinach, bo ja już nie wyrabiam w takim systemie, szukam czegoś innego, żeby ratować zdrowie. A nadgodziny jak, są?

Ktoś Nowy wpis

A możesz rozwinąć?Co dokładnie jest tam takiego złego?Dzięki za odpowiedź ????

Grzesio Nowy wpis
@Ktoś

Beata

Jak w tym roku wygląda praca na produkcji, zmieniło się coś? Kilka osób nie chwaliło tego etatu, stąd moje pytanie. Wiadomo coś jaką kasę proponują na początek? Aspekt bezpieczeństwa jest dla mnie bardzo ważny, każdy początkowo przechodzi szkolenie BHP ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kast Kamil Stępniewski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Jonny

Najlepsza firma w rejonie. Podejście do klienta na najwyższym poziomie. Lustro podświetlane wykonane zgodnie z ustaleniami z Panem na sklepie. Pozdrawiam

Justyna

Ostatnio na forum bardzo ucichło. Szkoda, że nikt nie pisze nic o pracy w Kast. Jak się tam obecnie pracuje? Mieliście ostatnio jakieś podwyżki?

Były
@Justyna

Justyno , Rafale, Przemku... spójrzcie jak się uaktywnili było pracownicy, dosłownie Dżastina wywołała wilka z lasu

Klient

Ceny z kosmosu i jakoś ... :( odwalaj fuszerkę

Julek

KAST- Konstrukcje Szklane Ul.Juranda 17 Radom Pracuje ktoś na produkcji i może powiedzieć jakie warunki , zmianowość,godziny pracy, zarobki ?

@Julek

PRACOWAŁEM I JUŻ NIE BĘDĘ OJJJ NIE TAM

qwertyu

Warunki: bez komentaża:D, zmianowośc :jedna zmiana,godziny: 7-15 ().zarobki 12 no moze 13 na ręke.

@qwertyu

DOKŁADNIE TAK JEST GROSZE DOSTAJESZ NA REKE

SebRAF

Zacznijmy od warunków : W takim (usunięte przez administratora) jeszcze nie pracowałeś,sprzątanie odbywa sie dwa razy w roku na święta Bożego nar. i wielkanocne,takżę łatwo sobie to wyobrazić jak " czysto " tam jest. Na pocieszenie kibelek,szatnia jest też sprzatana ,ale raz w miesiacu i to przez pracowników ,czyli potencjalnego pracownika,czyli Ciebie ,wyobraż to sobie bleeee! Jak płacą...bez komentarza to jałmużna,nachapać sie nie moga,bo jest to mała firma rodzinna i na kilka głow do rozbicia ,także juz wiesz ! Jak traktuja jak parobka ,ktory ma zasuwać jak szczur , zeby tylko nie stac nie rozmawiać,nawet o pracy,po prostu masz zasuwać ! Skwituje na koniec to tak ,aż cieżko i żal wspominać ta firemke ,zadne pieniadze,jestes traktowany jak parobek,zero jakich kolwiek warunkow ,nie wspomne o ubraniach,czy chcociazby o wodzie w lato ,bo to wieczny problem był !!! UNIKAĆ TEGO MIEJSCA !!!

@SebRAF

MASZ RACJIE

Widzę po opiniach że nie opisujecie pracy w tej firmie zbyt dobrze :/ Nawet o pensji ktoś pisał, że w ubiegłym roku 2500 zł. Może w 2022 jest więcej, czy nie?

@Monika

Za te warunki które tam panują i atmosferę, to nawet i za 4 tysiące bym się zastanowił czy tam harować . Niestety, ale taka prawda

@Borys

Ale to teraz 4 tys proponują czy tylko przykład dajesz?

@Anna

Nie pracuje tam już, ale mam kontakt z pracownikami, już nie licznymi bo każdy normalny człowiek się szanuje i unika takich pracodawców " rodzinnych " , ale co do pytania o zarobki, więcej jak 3000 nie zarobisz.

Hanna
@Borys

dużo rodziny od wlasciciela tam pracuje ze piszesz ze to firma rodzinna? czy wogole zatrudniaja kogoś spoza czy tylko z polecenia?

Grzegorz
@Hanna

Z rodziny pracuje 3 osoby na 20. Rozmawiają z każdym chętnym do pracy, Nie bierz na poważnie wpisów "byłego pracownika", wypisuje bzdury

@Grzegorz

Czyli nierówności żadnych nie ma ani nic z tego powodu, że rodzinka tu jest? A innym pracownikom to przeszkadza? I szkoda, że 3 tys ledwo idzie stąd wyciągnąć jak ktoś mi odpowiedział, ale czy za to oferują coś innego?

Grzegorz
@Anna

@Anna - oprócz właścicieli nie było tam osób spokrewnionych. Jak już pisałem, te wpisy to bzdury. Większość załogi trzyma się tam od lat. Pracują na jedną zmianę od 7.00 do 15.00, praca jest czysta i niezbyt ciężka ale nie wiem czy szukają kobiet

@Grzegorz

Kurcze, nie da się zrobić w takim razie czegoś z tymi nieprawdziwymi wpisami? Bo to zamieszanie niepotrzebnie jednak robi. A czemu akurat kobiet by mieli teraz nie chcieć?

@Grzegorz

Ojciec ,syn,siostra,szwagier ...Takie tam spokrewnienie,które przekłada się na jakość atmosfery w pracy. Każde z nich chce być " szefem " i dyryguje, aż szkoda opisywać sytuacji,ale jak wiadomo każdy chce rządzić . Podziwiam tą osobę która to pisze ,a zapewne któreś z " szefostwa" ,po to żeby się anonimowo bronic,standard,a wiec załoga jest zmieniana ,ciągła rotacja ludzi ,wymagania i marneee pieniądze. Praca jest może nie najcięższa ,ale trzeba cały czas zasuwać ,bo cytuje " klient czeka " i tak kilka razy dziennie . Ok ,praca jest czysta ,ale nie dostaje się ubrań roboczych ,a jak wiadomo przy szkle co chwile się rwą ubrania . Co do pracy czy jest ciężka,moim zdaniem jest ,można się przekonać ,podejmując tam prace ,z całym szacunkiem nie polecam,były pracownik.

@Borys

@Borys - padłem - "praca nie jest ciężka ale pracować trzeba" :) ty to idź do sejmu, tam nic nie robią i dobrze zarabiają! Jestem umówiony na rozmowe, zobaczymy

@Nowy

To idź, powodzenia optymisto hehe

Borys

Może nie jest idealnie ale z pewnością firma jest z grupy dobrych pracodawców więc szanujmy to co mamy.

Att
@Borys

" Grupa dobrych pracodawców " ? Hehe... 2500 na rękę i to stoisz jak po jałmużnę , bo na konto nie da rady ???? Podziwiam przed mówcę ????

Meteor

Jaka praca taka......

Zostaw merytoryczną opinię o Kast Kamil Stępniewski - Radom

• Jak się pracuje w Kast Kamil Stępniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Kast Kamil Stępniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kast Kamil Stępniewski
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Jana Sobieskiego 20 lok. 63
    26-600 Radom