PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

Iwona

w firmie jest aż tak duzo pracy czy jest az tak spora rotacja ze jest teraz az 17 ofert pracy ? warto wysłac na ktoras?

Agaga

Proszę o kontakt osoby które pracowały przy sortowaniu warzyw. Najważniejsze pytanie - jak ogarnąć dojazd do pracy nie znając kompletnie miejsc ani ludzi tam?

Gracjan

Witam mam planowany wyjazd w sierpniu. Może ktoś mi powiedzieć mniej więcej jakie są koszta utrzymania się na jedzenie ? I ile można odłożyć kasy

kamil

Jeśli ktoś chce pracować w Dani i mieszkać w Polsce więc sezonówki albo i cały rok pracy z przerwami na zjazd do Polski to polecam jak najbardziej. Jeśli jednak ktoś chce wynajmować samemu mieszkanie, tam zarejestrować samochód to PF dobry na start ale potem lepiej samemu coś ogarnąć. Mimo czasami pewnych błędów kierowników to polecam.

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

mm

Mogę powiedzieć, że firma bardzo rzetelnie analizuje skargi włącznie z tymi które są skierowane na ich pracowników i błyskawicznie reaguje. Polecam! Bardzo fajna atmosfera w pracy i w domu.

Pedro

Hej , czy w najbliższym czasie jedzie ktoś do pracy w Danii ? I czy osoby pracujące przez agencję mogą coś więcej powiedzieć o tej aagencji? Poprostu chciałem się dowiedzieć czy jest to opłacalne i czy warto podjąć współpracę z agencją .

Odchwaszczanie

Firma rekrutująca wporzadku i na plus. Trzeba czasami uważać na kierowników w Danii bo zapominają o ustaleniach. Jak jest z niki problem biuro szybko roziwazuje sprawę także polecam.

Jacek

Historia z firmą zaczęła się 4 lata temu i trwa. Pomogłem już kilku znajomym zacząć pracę w PF. Patrząc na koszty życia w Polsce mogę śmiało stwierdzić, że Dania była moim najlepszym wyborem. Najlepiej znaleźć 2-3 różne projekty w ciągu roku i mieć stałe miejsca mieszkania. Polecam.

Elżbieta
@Jacek

A możesz zdradzić ile kaski wychodzi mniej więcej z takiej ilości projektów?

To prawda, że agencja kwateruje po kilka osób na pokój? Aż się wierzyć nie chce ale chętnie usłyszę odpowiedź od kogoś kto pracował przez tą agencję.

@Marek

Dzień dobry, Gwarantujemy pokoje dwuosobowe. Większe, 3 bądź 4 osobowe są dostępne jeśli grupa znajomych chce mieszkać razem.

Ja.
@Marek

Pracuję 3 rok i dwuosobowe. Kiedyś na tak zwanym zamku mieli 4 osobowe ale od czasów pandemii wylacznie dwuosobowe

Kundzia
@Ja.

W hostelu są pokoje dwuosobowe, ale w tej samej wielkości pokojach są również kwaterowane 4 osoby na piętrowym łóżku…

Aga
@Ja.

Marku czy TY pracujesz w Dani?

Arek

Co by nie mówić w branży zielonej w Skandynawii number 1 i to od wielu wielu lat. Polecam, pozdro dla nobilisowców. Kto zarobił na nobilisie ten wszędzie u nich zarobi.

Wyjazd

Hej, planuje wyjazd do pracy za granicę i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

Izabela
@Wyjazd

I jak tam? Udało się kogoś znaleźć? Tak z ciekawości ile można wyciągnąć w sezonie?

Karola

Ile trzeba wyrobić godzin mi siecznie, żeby dostać te 7000-8000 na rękę po odliczeniu już mieszkania i podatków???

Andrzej95
@Karola

Dobre pytanie ????

G.E.

Polecam firmę i kontakt z Panią Martusią. Wszystko załatwi pozytywnie, cudowna kobietka.

Plewienie

Chce jechać na plewienie do Pana Karola. Kolega pracował ale nie chce dać numeru. Może ktoś podać?

Lisek

Bardzo duża zmiana na lepsze. Stawki urosły. Jest OKEY

Witam, Mam pytanie; jak długo czeka się na odpowiedź z biura po złożeniu aplikacji na stronie i wysłaniu cv?

Kacper

Cześć, dostałem ofertę pracy, ale szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat, jak jest ktoś chętny to proszę pisać na email kacper.dz.09876@gmail.com

Jolanta

Pracowałaś 2 miesiące i mogę stwierdzić, że jest to rzetelna firma i chętnie wrócę w maju.

@Jolanta

Jolanta dziękujemy za komentarz. Zapraszamy w maju, mamy wiele ofert pracy w tym okresie.

Natalka

Firma godna polecenia i kasa zawsze na czas. Dużo różnych robót wiosną. Polecamy.

@Natalka

Dziękujemy za opinie. Zapraszamy kandydatów do sprawdzenia naszych wiosennych ofert pracy www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/wiosna

Grażyna

Może firma nie jest idealną ale napewno godna polecenia. Zwłaszcza w tych czasach kiedy ludzie masowo szukaja pracy za granicą żeby nie tracić swoich domów przez ogromne raty kredytów. Z czystym sumieniem polecam PF

Kamil
@Grażyna

Zgadzam się. U mnie w byłem robocie w Polsce kilka osób zwolniło się i wyjazd. Jednymu załatwiłem tutaj w Dani

@Grażyna

Grażyna dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 307.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 150 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen