PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

hey

mam pytanie -jakie obecnie busy jezdza do danii ,ktos podpowie ?

Ew
@hey

Na stronie pf jest lista busów które od maja ruszają.

Tereska

Pakowałam ryby w Esbjerg i chętnie wrócę do Danii Tereska

Natalia

Witam, czy jedzie ktoś do pracy do Dani na pielenie maszynowe warzyw pod koniec kwietnia?:)

@Natalia

Witam, ja jadę pod koniec kwietnia (daty wyjazdu jeszcze nie znam), jadę samochodem z 2-oma osobami (lub 3-ema ??? = jeszcze do potwierdzenia).

Jakub
@Natalia

Witam, ja się wybieram, aczkolwiek liczę, że wyjazd będzie wcześniej, bo już wysiedzieć nie można he. Pozdrawiam

Natalia

@Marek A skąd Pan jest? Przepraszam za błąd;)

@Natalia

Jestem z Kętrzyna, warmińsko-mazurskie.

@Marek

o proszę ja też z Ketrzyna jestem :)

@Marek

Poza tym dziś do nich dzwoniłem i są wstrzymane rekrutacje do odwołania więc dowiedz się czy na pewno masz ten wyjazd

@Marek

@Marek kurczę trochę daleko ja kujawsko-pomorskie szukam kogoś okolice Gniezno ,Bydgoszcz ewentualnie Poznań:)

@Jakub

@Jakub A skąd Pan jest?:)

@Bulixon

@Bulixon mi kobitka mówiła że jeszcze nie znają terminu rozpoczęcia prac ze będzie dawać znać kiedy dokładnie.

Jakub
@Natalia

Częstochowa, więc również nie na rękę Pani. Mam ten sam problem, aby znaleźć kogoś z okolic na wyjazd.

pit

witam tez szukam transportu dla 2 osob jestem z ketrzyna -

jedziecie moze na pielenie maszynowe?macie 2 wolne miejsca w samochodzie

@Marek

ja tez z ketrzyna wyjazd z pf-gruppen na pielenie maszynowe miejsca dla dwoch osob potrzebne w aucie z ketrzyna

@Natalia

ja jade i jeszcze jedna osoba ale potrzebujemy transportu do danii

@wioletta

@wioletta a znacie termin wyjazdu ? Bo mi babka mówiła że jeszcze nie wiadomo. I tez szukam transportu ale państwo daleko ode mnie jesteście:(

@Natalia

Mi powiedziała,że niema co liczyć na Kwiecień i wszystko zależy od rządu,kiedy zniesie te restrykcję ale niema co się nastawiać,że prędko

@Natalia

no maja powiadomic kiedy dokladnie jechac ja tez jeszcze nie wiem kiedy dokladnie

@Natalia

Będę jechała tylko jeszcze nie potwierdzili wykazdu ale jak coś to bym mogła zabrać 2 osoby tylko z kand Pani jest ?

@wioletta

Jedziemy w połowie maja ale mam już komplet w aucie.

nie wiem jak jest na szkółkach i w lesie ale w restauracji bardzo miło, ciepło i smacznie. Wyjechałem przed Panią Edytę, teraz pracuję u Duńczyka i polecam PF za załatwienie pracy.

Justyna
@..

Pracujesz w restauracji przez tą agencje możesz podać więcej informacji ?

@..

Na czym dokładnie polegała Twoja praca w Restauracji ? Kucharz czy pomoc kuchenna? Napiszesz coś więcej ?

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

Limfjort

Ja pracowałem na projekcie w Danii. Fabryka marchwi Limfjort. Czytałem opinie, że tam ciężko i źle a tak naprawdę to bardzo fajne miejsce. Praca jak na produkcji, nie ma różnicy czy robisz w Danii czy w Polsce trzeba mieć ruchy i motywację. Co tydzień obiady firmowe, a jak ktoś ma urodziny to i czekoladki i winko więc atmosfera na prawdę miła. 7000 złotych x 2 miesiące to własnie wypracowałem i mam nadzieję, że jeszcze wrócę. Pozdrawiam

@Limfjort

Dzień dobry! Zakład produkujący marchew cieszy się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy w przyszłości, na pewno będą ciekawe oferty. Pozdrawiamy

@Limfjort

tez tam pracowalam przy sortowaniu marchewki

Niebo
@wioletta

Mam zamiar z dziewczyną jechać mogłabyś przybliżyć jak to wszystko wygląda?

@Niebo

6 osob na brzuchu lezysz i wyrywasz chwasty z pola gdzie marchewka rosnie a maszyna jedzie praca lezaca

6 osob na jednej maszynie co pieli

@wioletta

Możesz coś więcej powiedzieć o pracy, warunkach mieszkaniowych czy daleko trzeba jeździć w jakiej miejscowości ta przetwórnia itp.

warm

czesc szukam kogos z kim mogą zabrac sie 2 osoby do pracy na pielenie i tam razem dojerzdzac na pole /oczywiscie dorzucamy sie do paliwka oboje lat okolo 40, ?

@warm

Hej ja będę jechała z kand Państwo są?

@warm

Dzień dobry .Jesteście państwo już w Danii , zaczęliście pracę i jak warunki pracy i mieszkaniowe ? Jesteście zadowoleni? Proszę odpiszcie .

Robercik

Pracowałem przez PF w Norwegii w Stavanger i zawsze wszystko było dobrze. Wyplaty na czas i pełna pomoc ze wszystkim.

@Robercik

W Budowlance pan pewnie pracował ?

Doris

Czy ktoś pracował z agencją PF Gruppen w Danii przy projektach S-68, ,P-30 , G-202 , I-162 - Tylko te mnie interesują Proszę o opinie na temat warunków pracy, mieszkaniowych i dojazdów do pracy. Czy firma jest solidna i godna polecenia. Tylko konkrety a nie ogólniki proszę pisać . Dziękuję

Daniel

Polecam mocno tą agencję i PF TRAVEL też. Wysoki poziom.

Paulina

Hej będę miała wolne miejsca w aucie mogę zabrać 2 osoby :) tylko jeszcze nie potwierdzili mi wyjazdu kazali czekać ktoś chętny jestem z Podkarpacia ok brzozowa :)

zainteresowany

czy na tą chwile potrzebują do pracy bo są sprzeczne informacje szukam czegokolwiek ?

Firma nawet w kryzysie stoi na wysokości zadania i ma pracę, bez żadnych cięć czy obowiązkowych urlopów. Życzę całemu PF wesołych świąt .

Historia prawdziwa

Siema, stałem pod sklepem z butelką browarka kiedy wyświetliła mi się na fejsie oferta pracy w danii. Nie żebym był żulem, po prostu był wakacyjny, ciepły dzień. Mam 28 lat, nigdy nie byłem za granicą i jakoś nie ciągnęło mnie tam. Ale przyszły takie czasy, że zacząłem się mocno zastanawiać nad krótkim wyjazdem. Nie szukalem niczego na stałe, nie wyobrażam sobie życia wśród obcego narodu. Sezon, krótki strzał i dziękuję. Zapisałem się do firmy. Czekałem chwilę na kontakt telefoniczny , wcześniej była oferta sms, ale jak odpisałem to już nie było miejca. Kiedy zadzwonił miły głos to nie omieszkałem i pytałem ile można chociaż dużo wiedziałem już z ich strony. Podczas rozmowy pani nie miała wolnego wakatu, ale mowila zebym tez sam się odzywał bo to wpada momentalnie. Nie miałem ciśnienia żeby wyjechać tu i teraz to zadzwoniłem do.firmy z pytaniem czy są wolne miejsca na jesień. Były. Zapisałem się i czekałem. Wyjazd: październik. Od tamtego momentu wszystko poszło sprawnie. Umowa o pracę, adresy, szczegóły. Jechałem swoim autem, z Mazur nie jest tak daleko jak mogłoby się wydawać. Dania przywitała mnie srogim deszczem, a potem tygodniem słońca. Na miejscu fajni ludzie, tacy jak ja pomyślałem sobie. Też szukali okazji dorobienia sobie bo.przyznam, pieniądze zaspokoiły może oczekiwania i właśnie dlatego wracam też w kwietniu. Tym razem dłużej, bo.na 3 miesiące. Osobiście mogę polecić. Firma zadbała od A do Z o wszystko.

chetny
@Historia prawdziwa

czesc tez szukam pracy ,wiem ze oferty sa , kolego z jakiej strony mazur jestes bo tez mam w planie wyjazd ,ale brak ,busow ,autobusow,-( WIRUS ) CHCIALBYM PO 20 kwietnia wyjechac -jezeli opcja dorzucam sie do paliwka

Ew
@chetny

Ja też;)

Anka

Stawki podniesione to i robić się chce. Brawo pf

Mateusz

Dbają o pracowników

Klaudia

Pracuje na szkolce lesnej. Super kierownictwo i atmosfera. Mogę polecić

Bardzo rzetelna firma. Nawet w czasach pandemii najwyższy poziom informacyjny i sprawdzone źródła. Polecam

tereska

bardzo pomocne pani do rany przyłóż. dziekuje za prace w tych trudnych czasach

Witam Chciałam wyjechać właśnie przez tą agencje lecz nikt się nie zainteresował mną dogadam że wielokrotnie pisałam. Dostałam że zostałam zapisana aplikacje i cv na listę do wyjazu bo dostałam po jakiś 2 miesiaca nikt nie odpowiada email I na telefonie na tym się skończyło. Nie polecam szkoda czasu

Dertix
@Nowy

Może nie spełniłaś ich warunków poprostu.a czego nie polecasz jak tam nawed nie byłaś??.wyjaśnij nam to to jest forum o warunkach pracy i ogólnie atmosferze na miejscu Ty tam nie byłaś więc czemu się udzielasz na nie??.i dlatego Pani juz nie pojedzie.dziekujemy

DK

Wiarygodny i zaufany pracodawca. Polecam pracę u Kierownika Marcina

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 307.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 150 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen