Opinie o Rafał Potomski Atelier w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rafał Potomski Atelier. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rafał Potomski Atelier o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Potomski Atelier w Kraków

Mania Nowy wpis

Nie szuka już przypadkiem menadżera biura albo pochodnego stanowiska? Kojarzę, że było takie ogłoszenie kilka lat temu, ona chyba nadal jest tutaj, tylko nie da się już go otworzyć. Jeśli ma to znaczenie, to mam sześć lat doświadczenia w zarządzaniu sklepem w centrum handlowym. Czy takie doświadczenia w ogóle będzie odpowiadało tu pracodawcy, ktoś mniej więcej wie jakie ma wymogi?

Tomek.P Nowy wpis

Sądzę że wiele można przełknąć, jeśli potraktujesz pracę obok Rafała również jako lekcję ,bo doświadczenie to ma

Tomek.P Nowy wpis

Hej ,no cóż Rafał jak to Rafał czepia się szczegółów co nie czyni go łatwym do przetrawienia ,ale tak to jest jak się chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Atelier i podejście z którym się spotkałem poprostu jest unikatowe, ukłon w stronę Rafała za to co robi.

Karol Nowy wpis
@Tomek.P

Chodzi Ci o to, że z powodu perfekcjonizmu, trudno o współpracę z nim w relacji pracodawca - pracownik? Jak konkretniej to wpływa na atmosferę?

Hej. ;) Już od jakiegoś czasu ich obserwuję i zastanawiam się czy istniałaby jakakolwiek szansa, żeby wzięli kogoś do siebie na jakieś przyuczenie? Ktoś może aktualnie pracuje i dałby znać jak warunki wyglądają od środka? Jakie są wymagania, jakieś poboczne obowiązki, stawki?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rafał Potomski Atelier? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Rafał Potomski

Drogi Panie, By Pańska opinia była wiarygodną, proszę uprzejmie podać swoje prawdziwe imię i nazwisko, plus prawdziwe fakty. Rozumiem, że ktoś Pana skrzywdził stąd rozgoryczenie. A na ten moment proszę administratorów strony o sprawdzenie danych osoby o Podanym pseudonimie Pozdrawiam Rafał Potomski

Rafał Potomski

O!!! Witamy w Polskiej rzeczywistości z obcojęzycznym Nick’em. Dobrego dnia P. Deniro Ps. Zapraszam zatem PIP, chętnie przestawię dokumentację.

Kacper

A można od razu po rozmowie otrzymać informacje czy jest się zatrudnionym?

Jak długo czekaliście na odzew z Rafał Potomski Atelier? Oddzwaniają zawsze?

Tak

Jestem klientką Pana Rafała od przynajmniej 20 lat i nigdy nie wyszłam niezadowolona po wizycie. Jeśli chodzi o traktowanie klienta pełna klasa na 6 w skali od 0 do 6. Kultura z którą się tam spotykam wyprzedza o dużo "lat świetlnych" niż gdziekolwiek

Romek

Powiedzcie czy salon zatrudnia pracowników? Jakieś wskazówki dla nowych chętnych?

Po długiej przerwie w korzystaniu z usług fryzjerskich pana Rafała, umówiłam wizytę i udałam się do salonu. Pan Rafał tuż przed przystąpieniem do strzyżenia niespodziewanie wyciągnął mi z rąk gazetę, którą akurat przeglądałam i nieuprzejmym i nie znoszącym sprzeciwu tonem oznajmił, że nalecą do niej (gazety) włosy. W momencie, kiedy przystąpił do wykonywania usługi, wyraziłam preferencje dot. strzyżenia i wytłumaczyłam dlaczego mi na tym zależy, sugerując chęć kompromisu jeśli moje preferencje w całości nie byłyby wykonalne. W odpowiedzi usłyszałam, że pan wysuszy mi włosy i znajdę sobie takiego fryzjera, który spełni moje oczekiwania. Na propozycję pana Rafała przystałam. Życzę panu Rafałowi dużo pokory, ściągnięcia korony z iluzji dotyczącej własnej omnipotencji, a przede wszystkim szacunku do klienta. Przedmiotowe, aroganckie traktowanie klienta nie jest oznaką siły. Wręcz przeciwnie. Panowie na recepcji przemili, bardzo uprzejmi.

Dawid

Dobre opinie o firmie w internecie są już wskazówką, że firma warta zainteresowania!

Rafał Potomski

Osobo o pseudonimie S, Przeczytałem tą wiadomość z dużym zaskoczeniem, ponieważ żaden z pracowników oraz współpracowników w mojej firmie, nie jest zatrudniany nielegalnie. Co do reszty zastrzeżeń by wyrażać opinię, należy najpierw być pracownikiem Atelier. Ślę pozdrowienia w moim imieniu i teamu Atelier.

S

Brak umowy o pracę w przypadku pracownika odpowiedzialnego za recepcję, stawka godzinowa wyjątkowo niska, praca od 10 do 20 codziennie (bardzo często włącznie z weekendami), brak przerw w trakcie pracy, znaczna rotacja pracowników jak na tak mały salon. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Potomski Atelier - Kraków

• Jak się pracuje w Rafał Potomski Atelier?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Potomski Atelier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Potomski Atelier?

Rafał Potomski Atelier
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Zamkowa 13/3
  • NIP: 8581134389 REGON: 811976667