Gęborys Danuta Ecoeco Albrehta

Biała Podlaska

Opinie o Gęborys Danuta Ecoeco Albrehta

Ochotnik

Co słychać w firmie? Dawno nikt nie pisał a chciałbym aplikować

Maja

Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się czy w ostatnim czasie w firmie zaszły jakiekolwiek zmiany.

Jeżeli są takie problemy z tym wszytskim to dlaczego nikt z was nie zglosi toodpowiedniej osobie, nie porozamwiacie wspolnie o tej sytuacji przeciez jak nie ma wypłat już jakiś czas to musi być coś nie tak a pracownik ma prawo wieddziec dlaczego tyle sie opoznia to

Jezus:-)

Ciekawe kto stoi za pseudonimem Maria???? Jaka praca jacy pracownicy???? Opisany powyżej problem dotyczy również obecnych pracowników!!! Proszę się pochwalić w takim razie pani Mario jakie są zaległości z wypłatami dla samych pracowników???

Prezydent Polska Transport i Logistyka

kolejne dni, kolejne telefony, firma jest w moim odczuciu na skraju załamania finansowego. Nie można dowiedzieć się jakichkolwiek informacji na trans płatności, nr do szefostwa podają już grubo ponad miesiąc. Radzę omijać współpracę z tą firmą i nie łudzić się dobrymi stawkami frachtowymi. Prezydent Polska Transport i Logistyka

Prezydent Polska Transport i Logistyka

mijają kolejne miesiące a szanowna Katarzyna nie jest w stanie się określic kiedy będzie zapłata, oczywiście pracownicy nic nie mogą powiedzieć a informacje jakie przekazuje księgowa za każdym razem takie same doprowadza nie jedną osobe do czerwoności. Firma niepoważna nie szanuje ludzi i podwykonawców. niewypłacalna racze nie jezdzić z nimi

Prezydent

Firma ma straszne zaległości w płatnościach, ciągłe zwodzenie jeszcze tydzień jeszcze miesiąc, brak szacunku dla podwykonawców. Proszę uważać!

Kontrahent

Niestety , firma bez zasad, zamówienia przez nich podpisane nic nie warte. Przestroga dla potencjalych kontrahentów. Jeśli coś zamawiają to należy od nich wymagać 100 % przedpłaty. W innym wypadku kombinują, zwodzą i opowiadają bajki. Wycofują się z złożonych zamówień. Ku przestrodze !

Przewoźnik

Firma niewypłacalna, pieniędzy zalegają i nam i naszym znajomym za uslugi transportowe, cała szajka Kaśka i ta reszta Gęborysów nadaje się do odstrzału przez snajpera. Uwaga nie jeździć nie ufać nie kusić sie na dobre stawki ponieważ firma jest niewypłacalna, dopiero skończyli budowę na Litwie - Kłajpeda teraz kolejne robótki, zgłaszać do sądu komornik ma z czego ściągać bo i sprzetu troche mają.

firma nie wyplaca pieniedzy. zlodzieje

KOLEJNY POSZKODOWANY

Zgadzam sie z Powyższa wypowiedzią. Zero szacunku do człowieka. A jeśli chodzi o pieniadze, firma do dziś zalega z wypłata ludziom który już tam nie pracują!!!!!!

Były Pracownik

Albrehta Eco Eco jak również Albrehta zoo to jest dokładnie ta sama firma nie szanująca nikogo. Tkwiąca w swojej głupiej ideologii

aa1

Nie strasz ludzi jest coś takiego jak wolność słowa i wypowiedzi zagwarantowana w Konstytucji więc możesz przedmówcy skoczyć Szanowni czytelnicy zauważcie że z firmy Dorota Gęborys Ecoeco Albrehta zrobiono Albrehta sP. ZO.O. o czymś to świadczy

Albrehta

Bardzo proszę o ważenie słów, bo ten wpis kwalifikuje się na sprawę sądową. Nie trudno jest dotrzeć do ID komputera, z którego posty są wysyłane.... Jednocześnie zwracam się z prośbą do Administartora o usunięcie tego postu, w przeciwnym razie sprawa zostanie zgłoszona na policję o zniesławienie.

scania

uwaga! firma niewyplacalna. przewoźnicy uwaga wałek

Karol

Firma ma straszne zaległości w płatnościach swoim podwykonawcom. Radzę uważać. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Gęborys Danuta Ecoeco Albrehta - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gęborys Danuta Ecoeco Albrehta