Xleasing Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Xleasing Sp. z o.o.

xyz

Ja mam pytanie do osob , ktore pracowaly lub pracuja na stanowisku przedstawiciel handlowy. Otoz ile godzin srednio jestescie w trasie ? Czy jesli np jedziecie 150 km do klienta to czy czas pracy liczy sie od wyjazdu z siedziby biura czy dopiero od momentu gdy przybedziecie do pierwszego klienta w danym dniu ?

Daniel

Słyszałem, że Xleasing to dobry pracodawca. Czy możecie podpowiedzieć coś więcej o pracy? Chciałbym tu pracować.

Iza

Poszukują Kierownika biura. Kto składa cv? Jakieś doświadczenia związane z pracą na takim stanowisku ktoś ma? Podzielcie się opiniami na temat pracy w tej firmie, ważne są one dla osób nowo zatrudniających się.

zyta

3 lata? kiedy :) ? podane zarobki troszkę tu zawyżone (chyba że nastąpiła taka korzystna zmiana systemu motywacyjnego), fakt - można się dogadać co do weekendów i pieniądze są na czas. Mam nadzieję, że teraz firma znowu jest godna polecenia, był czas, że pomimo dość dobrych zarobków, zwolnił się cały dział.

aneta

Można dużo się nauczyć, praca od 8.30-16.30, Ludzie w robocie spoko, kasa na czas , umowa o pracę, Szefowie wymagający, ale da się dogadać na urlop na długi weekend itp , nie robią problemów. czarny p. Marek przystojny jak diabeł. zarobki w telemarketingu ok 2700-3000 na rękę , (za ok 100 telefonów) . Dużo nauki na początek. pracowałam prawie 3 lata. generalnie polecam

aneta

qiak

Wypłata na pewno się pojawiła @wert, bo przecież nawet jeśli były jakieś z tym problemy to są one chwilowe i racjonalnie uzasadnione. Ważne jest to, ze rotacji nie ma wśród pracowników, a każdy dba o dobre stosunki.

Zostaw opinię o Xleasing Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xleasing Sp. z o.o.