Opinie o M.S-GROUP SANDRA SUSŁOW w Gryfino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie M.S-GROUP SANDRA SUSŁOW. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie M.S-GROUP SANDRA SUSŁOW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.S-GROUP SANDRA SUSŁOW w Gryfino

Michał Nowy wpis

Jakie w firmie jest podejście do ambitnych osób, czy takie osoby są nagradzane w jakiś sposób ?

Michał Nowy wpis

darek

MOZEMY ZBIORO'WO SIE ZLOZYC.CHCESZ KASE ODZYSKAC?? ZBIERAM WPISY OSOB .ZALOZMY MU PROCES.TEL 799281562,CZEKAM DAREK G

xxx Nowy wpis
@darek

Witam. Jest dużo osób które zostało przez nich oszukane lecz nie wiem czemu nie chcą z nimi walczyć na drodze sądowej ale jeżeli jeden się odważy to pójdzie drugi i za nim trzeci i następny. Także myślę że to jest sprawa do wygrania i będę się z Tobą kontaktował tylko teraz czekam na dalszy rozwój sytuacji w tej firmie.

Ta firma to porażka problemy z płatnością ,obiecują wiele ale nie dotrzymują słowa .Najlepiej omijać z daleka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w M.S-GROUP SANDRA SUSŁOW odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Nie polecam ostatnie wyplaty nie dostaniesz jedziesz za granice na umowie smieciowej w tragiczne warunki i jeszcze gorsze stawki wyplata zawsze po czasie Nie radze nikomu sie zatrudniac Sandra S i Mariusz S lepiej trzymac sie id nich z daleka

buła

ja kiedyś pracowałem dla P Mariusza ja nic złego nie powiem , jak pracowałem kasa była na czas i ubezpieczenie. Ale to było już jakiś spory kawałek czasu temu mogło się pozmieniać od tego czasu . Jak jest tak jak piszecie to się pozmieniało u niego

wwiw

Wiadomo coś na temat pracy we francji na stczen-luty 2017? warto jechac? jakie rotacje ? wypłacaja pieniądze ?

Wojtas
@wwiw

Jak najdalej nie płacą i zdecydowanie odradzam pracy.

gosc29

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Prowadzi ją krętaczka, która kompletnie się na niczym nie zna oraz jeszcze większy oszust. Sandra S. widnieje jako właściciel firmy, ponieważ prawdziwy właściciel Mariusz S. ma tak duże długi, że nic nie może mieć na siebie. W firmie panuje ogromny chaos. Nie wypłacają pieniędzy pracownikom i zmieniają nazwy firmy aby oszukiwać kolejnych. Radzę trzymać się bardzo daleko tych osób, bo nazwa firmy na pewno niebawem będzie znów zmieniona.

Chano

Prokuratura powinna się tym zająć:)Nie wspomnę o Inspekcji Pracy!

Sebastian

Pseudobiznesmeni:)))

Mateusz_D

Pan Mariusz S. i Sandra S. zwlekali z podpisaniem umowy. Codziennie przekładano termin po 3 dniu pracy bez umowy porzuciłem miejsce pracy. Nie zapłacono mi za przepracowane godziny i co najlepsze chcą mnie obciążyć odszkodowaniem za utratę kontraktu przez moją nieobecność. Uwaga są to oszuści o kłamcy. Zasięgnełem informacji w sieci i sporo znalazłem na ich temat.

Bogdan

Idźcie z tą firmą przytrzymaj mnie 2 tyg. Wyjazd i praca miałabyś w terminie 2-3 dni już domykają kontrakt i gówno z tego ciągnęło się 2 tygodnie i powiedzieli ze inna firma dała lepsze stawki i stracili zlecenie dziękujemy Panu. Czy to normalne? Krętacze i oszuści!

marcin

jak nie szkoda ci czasu i lubisz byc oszukiwany to czemu nie

Gregory

Warto wysylac cv?

Sandraa Nowy wpis
@Gregory

Nie warto. Nie wystarczą Ci opinie napisane poniżej?

joswinski_d

Szef i szefowa to krętacze , oszukują na wszystkim co sie da, podatek, urlopy, stawki itp. Ma najgorsze roboty w Polsce i Niemczech bez możliwości rozwoju wszystkich wrzuca w jeden worek. Cięzko cokolwiek załatwić zupełny brak organizacji, chociaż teraz juz trochę lepiej. Mieszkanie które załatwia...,,, po długim czasie, to takie które nawet nie stało koło jakiegokolwiek Hotelu, po dwie trzy osoby na pokój i jedna kuchnia/łazienka na 10-15 ludzi po prostu DZIADOSTWO CZYIMŚ KOSZTEM. SZCZERZE ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE I RADZĘ WAM UNIKAĆ TEGO TYPU FIRM!!!!!!!! Lepiej szukac jak już czegoś bezpośrednio bez jakiego kolwiek pośrednika , a firm w Niemczech jest masa "tylko uczyć się Niemieckiego"

arko

O widze ze Firma wlascicieli zmienia . Prezes to juz nie wielki SUSKA Tylko farbowana blondynka. Oh ho ho bedzie sie dzialo. A ciekawe jak tam zmiennik... Ludzie uciekać od nich!

kromtech

Widzę że firma ma nie tylko problem z nie płaceniem pracownikom ale także kontrachentom czekam od lutego na zapłatę śmiesznych 2 faktur na kwotę 86,41 zł i 174,21 zł. Po odebraniu telefonu 2-3 wulgaryzmy i rozłączenie się. Widocznie każdy na własnej skórze musi się przejechać na tej firmie.

wojtas_kol
@kromtech

nie jesteś jedyną firmą której nie płacą! nie płacą na czas pracownikom i po wielu interwencjach płacą ściepy w zaliczkach... Składasz do sądu pozew o zapłatę to jedna firma się zamyka i powstaje druga...

rozczarowany

Pracowałem w tej firmie ponad 6 miesięcy.Nigdy nie byłem na bezpłatnym urlopie. Na świadectwie pracy też nic nie zaznaczone, a w ZUS-sie okazało się, że byłem prawie 2 miesiące na urlopie bezpłatnym. Składki nie odprowadzone. Nie polecam tej firmy nikomu.

Chile

Hahahahaa i jeszcze raz hahahaha!! Niepełnosprytny pan suska szuka ludzi na wyjazdu do niemiec i holandi z niewiarygodnymi uprawnieniami i doświadczeniem za smieszne pieniadze. Ludzie! nie ma żadnych prac ani nawet juz w niemczech. taki ogarnienty szef!

Zostaw merytoryczną opinię o M.S-GROUP SANDRA SUSŁOW - Gryfino

M.S-GROUP SANDRA SUSŁOW
1.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • ul. Bolesława Chrobrego 4 lok. 1
    74-100 Gryfino