Top Energy S.A.

Raszyn

Opinie o Top Energy S.A.

Agata

@xxx czyli jest możliwość awansu i rozwoju w firmie Top Energy S.A.. Dobrze wiedzieć, że zaczynając od niższego stanowiska ciężko pracując mamy szansę na zostanie managerem. Czy są chętni na forum na taką karierę?

xxx

Główna siedziba firmy jest w Rzeszowie. Prezesem, a raczej menagerem może być każdy, kto robi dobre wyniki, wiec to nic dziwnego, że kobieta rządzi. Wszystko jest legalne, ale trzeba miec gadane w robocie. I duuuużo się chodzi. W 1szym miesiacu nie liczcie na kokosy, później można zgarnac dobrą kase, ale bez gadanego nie uda CI się dobrze zarobić

Agata

@ds terminowość wypłat jest bardzo ważna, a czy firma Top Energy S.A. ma jeszcze jakieś zalety? Czy poleciłbyś pracę tam osobom bezrobotnym? Czy ze względu, że jest pod Warszawą to firma zapewnia dojazd pracownikom? Każda informacja może być decydująca w przyszłej aplikacji.

ds

No dobrze, że wypłata jest u nich odpowiednio terminowa, bo wiedzą jak zadbać o stabilne zatrudnienie.

ps

jestem ciekawy czy firma jest w raszynie? czy maja jakies kontrakty? czy warto tam aplikowac? dziwne ze w tego rodzaju firmie prezesem jest dziewczyna, hm... macie jakas wiedze na ten temat? jest z branzy i czy zna sie na OZE?

Zostaw opinię o Top Energy S.A. - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Energy S.A.