Opinie o Top Construction w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Top Construction. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Top Construction o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Construction w Warszawa

Kierownik projektu ma teraz wpisane w wymogach minimum 5-cioletnie doświadczenie. nie widzę przy tym jednak wskazanych żadnych stawek, gdzie ktoś sugerował na podstawie archiwów okolice 14 000 zł. co kluczowego może jeszcze wpływać na wzrost tych zarobków?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Top Construction? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pracodawca Nowy wpis

Posiadamy 2-3 etapy rekrutacji: 1.wywiad telefoniczny, 2. rozmowa face-to-face. Jeżeli wynik rozmowy jest pozytywny to 3 etap: spotkanie z ustaleniem warunków współpracy. Niezależnie od decyzji czas na feedback to maksymalnie 2 tygodnie.

Jak tam z organizacja pracy obecnie sytuacja wygląda? albo czy macie jakieś przewidywania już na kolejny rok? Może jakieś zmiany? Ktoś parę miesięcy temu wskazywał na słabsze warunki, w tym również te związane z podejściem do samego pracownika. zdaje sobie sprawę z tego ze obecnie na stronie nie ma żadnych ofert, lecz mimo wszystko ciekawi mnie ewentualne zatrudnienie w przyszłości o ile warunki się poprawiły. Możecie wiec opisać te bieżące?

Mariusz Nowy wpis

Jeżeli chodzi o ludzi, atmosfera jest super. Co do samego traktowania pracowników, nie ma na co narzekać.

jużtuniepracuję

Brak wsparcia przełożonych. Oczekiwana pełna samodzielność i odpowiedzialność przy jednoczesnym braku zainteresowania.(usunięte przez administratora) Przerzucanie winy za własne decyzje (zarządu) na pracownika. (usunięte przez administratora) po kilku latach pracy tylko kilka pierwszych miesięcy uważam za okres dobrej współpracy. A w ostatnim roku brak kompetencji zarządu prawie położył firmę

Firma Top Construction w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Inżynier Budowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Nie polecam pracodawcy, pieniądze całkiem ok ale nie zrekompensują ciągłej zmiany organizacji pracy i podejścia do pracownika.

Firma Top Construction prowadzi obecnie rekrutację w mieście Jawor. Ile płacą na stanowisku Inżynier Budowy?

Natalia

Jak u Was w praktyce wygląda stosowanie tych 7 nawyków skutecznego działania? :) I pytanie nr 2, o konkrety. Jakie są zarobki kierowników budowy? Kierownik projektu, z tego co widziałam w archiwaliach, to 12-14 tys. brutto dwa lata temu. Poszły pensje w górę?

Wiktoria

@basia a macie ruchome godziny czy stałe ?

@Wiktoria

Biuro pracuje zazwyczaj 8-16, ale można się dogadać co do bardziej elastycznych godzin, w razie potrzeby.

@Basia

A gdzie to biuro jest ? Gdzie się pracuje, tam na Grójeckiej, czy to gdzieś indziej będzie ? Chodzi o potencjalne dojazdy.

@Tomek

W sumie to już się dowiedziałeś? Bo niepokoi mnie to, że zostałeś pozostawiony bez odpowiedzi. :(

@Łucja

Biuro mieści się na ul. Grójeckiej 208. Praca głównie na miejscu ;)

@Basia

A istnieje tu możliwość podjęcia się współpracy zdalnej lub hybrydowej?

@Łucja

Zdalnie raz na jakiś czas nie ma problemu ;)

@Pracodawca

Czyli nie jest to zbyt powszechne w firmie? O sprzęt i warunki już samemu trzeba byłoby sobie zadbać? ;)

@Łucja

Cały sprzęt jest po stronie pracodawcy ;)

Czy Top Construction oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

pracodawca

W zależności od stanowiska i preferencji może to być umowa o pracę/ B2B / zlecenie;)

Klient

Byłem zaskoczony, że jest tyle młodych ludzi, ale finalnie bardzo dobrze się współpracowało.

Podwykonawca

Mam okazje współpracować na kilku projektach z firmą TC. Ogólnie łatwo się załatwia sprawy, na budowie idzie się dogadać, rozliczenia w terminie.

Rafał

Czy jest w tej firmie jakaś ścieżka kariery dla pracownika ? Czy jak dostanę jedną posadę/stanowisko to przez lata na niej urzęduje?

@Rafał

Jest szansa na rozwój. Firma nie jest korporacją ,dlatego jeśli się wykażesz na pewno zostaniesz zauważony i doceniony.

Klient

Bardzo fajni, młodzi ludzie

Mariusz

Miałem okazje współpracować. Dość młodzi ludzie, ale z fajnym nastawieniem.

Agata

@ds terminowość wypłat jest bardzo ważna, a czy firma Top Energy S.A. ma jeszcze jakieś zalety? Czy poleciłbyś pracę tam osobom bezrobotnym? Czy ze względu, że jest pod Warszawą to firma zapewnia dojazd pracownikom? Każda informacja może być decydująca w przyszłej aplikacji.

Pracownik_
@Agata

Nie zdążyły się opóźnienia w wygrodzeniu. A firma jest w Warszawie,

Agata

@xxx czyli jest możliwość awansu i rozwoju w firmie Top Energy S.A.. Dobrze wiedzieć, że zaczynając od niższego stanowiska ciężko pracując mamy szansę na zostanie managerem. Czy są chętni na forum na taką karierę?

Pracownik_
@Agata

Jest możliwy awans. Z własnego doświadczenia wiem, że nawet w krótkim czasie ;)

Agata

@Pracownik Widzę, że Twoja współpraca z Top Energy jest owocna. Ale skoro jesteś tam pracownikiem i wiesz sporo o tym pracodawcy, to może wzbogaciłbyś swoją poprzednią wypowiedź o jakieś szczegóły? Jak wygląda kwestia umów - od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę, czy raczej jest to umowa zlecenie?

Urszula

@_JestemJakaJestem Świetnie, że w Top Energy można liczyć na stabilne zatrudnienie. A integracje swoim pracownik organizuje ta firma?

@Urszula

Firma organizuje wyjazdy integracyjne ;)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Top Energy S.A. Sp. K.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekruter

2 etapy ok 2tyg decyzja od 1 spotkania.

Jaka jest kultura pracy w Top Energy S.A. Sp. K.? Obowiązuje typowy dress code?

Gość1

Nie ma dress code'u. Wystarczy wyglądać schludnie

Czy w Top Energy S.A. Sp. K. panuje luźna atmosfera?

Basia

Panuje dość luźna atmosfera, pracuje dużo młodych osób. Nie ma hierarchii wdg. stanowisk czy jakiegoś podziału z tym związanego.. Nie ma dress code'u. Wystarczy wyglądać schludnie;)

Zostaw merytoryczną opinię o Top Construction - Warszawa

• Jak się pracuje w Top Construction?

Zobacz opinie na temat firmy Top Construction tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Top Construction
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Grójecka 208
    02-390 Warszawa