Opinie o Orange Polska w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Orange Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Orange Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Polska w Białystok

Haha Nowy wpis

Białystok cieszyńska, orange czat chyba jakas agencja tylko i wylacznie umowa zlecenie o umowie o prace zapomnij. Najnizsza krajowa. Słabiutko agencjo

Dramatokomedia Nowy wpis

Bylam na rozmowie w jakiejs agencji oczywiscie nie powiedziano nawet jakiej czy to przez tel czy na rozmowie, w ogloszeniu tez nie bylo zamieszczanej informacji. Praca miala polegac na odp na czacie w orange. Rozmowa byla fatalna, na ulicy cieszynskiej 3a pokoj 3, w Bialymstoku. Jak przyszlam Panie zaczely rozmawiac miedzy soba, minelo troche minut i nagle przeszly do mojej osoby. Mysle sobie fajna bedzie rozmowa, dwie kierowniczki jedna brunetka druga blondyna, usmiechaly sie sztywno strasznie sztucznie jak za kare. Nie rozumialy ani troche o czym mowie, mowiac, ze chce sie nauczyc nowych rzeczy Pani blondi stwierdzila, ze jakich, przeciez juz wszystko wiem tak wynika z cv (usunięte przez administratora) Uwazam, ze malo wiem i chce sie rozwijac uczyc sie nowych rzeczy, nie rozumiem czego tu nie rozumiec? Odpowiadalam na rozne pytania, po minie blondi chyba nie takich odp sie spowiedziewala. Jak dopytywala tlumaczylam odebrala to jako atak, ze opowiadajac na przykladzie, ktory nie mial nic wspolnego z nia ,, oh no nie wiem co mam powiedziec ojej co Pani mysli o nas” ja sobie mysle jakie o was? Chcialy przykladu to je podalam. Reakcja bardzo duzo mowila o drugim czlowieku. Juz pomijajac to, ze przydalaby sie pocwiczyc niektorym czytanie i sluchanie ze zrozumieniem. Czulam sie jak na przesluchaniu i odbierana caly czas negatywnie w czym te Panie emanowaly bardzo zla energia na rozmowie i przekazywaly sam negatywizm swoja postawa. Przez telefon powiedziano mi, ze praca w godz 8-16 i 9-17. Dowiedzialam sie ze to praca na dwie zmiany jednak. Mowiac im, ze wole ronne zmianny to zapytaly czy mam jakies zobowiazania? Iq + 300, bo przeciez jak ludzie wola jedna zmiane to musza miec zobowiazania nie moga preferowac takich godzin bo np dbaja o higiene snu i wola taka. Blondi nie rozumiala dalej pytala o to w kolko ja odpowiadalam, ze wole takie. Juz pomijajac iz mowiono mi przez tel, ze to wlasnie takie godz beda. Caly czas probowaly zbudowac wrazenie ze u nich jest fajnie na sile i odrazu takie ,, kolezanki” czy mozemy przejsc na ty bo my tak mamy. Ja sobie mysle o nie :D tylko nie. Praca zdalna lecz po tygodniu musisz isc do biura pracowac, bo chca sie zobaczyc na herbacie i porozmawiac :D Zauwazylam tez straszny brak poczucia wlasnej wartosci, na rozmowie chcialy czuc sie wyzej od kogos i poczuc sie lepsze. Moze czas pomyslec o dobrym specjaliscie wyleczyc swoje kompleksy, a potem odbywac rozmowy z przeroznymi ludzmi, bo kazdy z nas co innego przeszedl i kazdy jest inny. I nie bedzie w ludziach jednego schematu, w ktory beda sie dopasowywali w ten ich jeden. Dramatokomedia nie rozmowa kwalifikacyjna. Nigdy nie zapomne tego na koncu sztucznego i powalajacego ,, paaaa” za drzwi, parsknelam smiechem na cala sale. Dobrze nie oddzwonili, chwala im za to.

Pracownik Nowy wpis

Jestem pracownikiem od 5 lat, zarobki sa w porządku ale ciśnienie na sprzedaż jest tak ogromne, że mam problem ze snem w nocy bo ciągle w głowie siedzi praca no i godziny pracy w galerii są straszne. Praca dla młodych ludzi bez rodzin i przyjaciół- bo nie ma Kiedy się z nimi spotykać Moje sugestie dla Orange Polska: Pracownik też człowiek Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dawać sensowne plany sprzedażowe

Jacek Nowy wpis

Jakie zarobki?! Arek - jakie?!

Naamach

Witam serdecznie, widzę że wpisy odnośnie firmy orange są starej daty dlatego też chciałbym odświeżyć temat. Jestem zatrudniony przez agencje work service na stanowisku młodszy konsultant ds. poł. przych. Ogólnie rzecz ujmując pracuje mi się bardzo dobrze, uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, a jak jeszcze mogę komuś pomóc to czuję wielką satysfakcję, ta praca mi to umożliwia. Godziny pracy są różne 9-18, 8-16, 8-18 (4,6,8,10 h róznie), atmosfera pracy bardzo w porzadku, fakt ze trzeba sie trzymac ustalonych przerw itd. ale to tak jak w kazdej pracy. Cele sprzedazowe sa, i dotycza kazdego natomiast osiagniecie ich nie wymaga wiekszego wysilku. Umowa o pracę, zarobki podstawa (1200-1400 zł/netto) + prowizja.(w zaleznosci ile sprzedajesz +/- 300-1500/netto) wyplacane co dwa miesiace. Polecam ta prace osobom ktore lubia sprzedawac i rozwijac się caly czas. Mozna sie sporo nauczyc, i przede wszystkim trzeba kochac kontakt z drugim czlowiekiem.

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Polska - Białystok

• Jak się pracuje w Orange Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Orange Polska