F&T LOGISTICS

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o F&T LOGISTICS

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie.

Każda Państwa opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy lub zachowań naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy.
Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.
Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te nie merytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem info@ftlogistics.pl

Z poważaniem

F&T Logistics Team

Jakie godziny pracy obowiązują w F&T LOGISTICS?

Darek Nowy wpis

Jak ktoś chce pracować to firma jest Ok.Pieniądze na czas ,tacho baz problemu.Zmienił bym 2 spedytorów

Pawel

Dlaczego wysyłacie kierowców z krajówki za granicę i nie płacicie jak trzeba diet? Za 270zł nikt nie będzie jeździł za granicę do Hamburga, Bremerhaven czy Rotterdamu. Prosze o odpowiedź czemu tak jest, nie usuwajcie szczerych komentarzy.

Beata
@Pawel

te 270 zl to sama dieta jest czy razem z wyplata ?

Kiero. Nowy wpis
@Pawel

3 miesiące minęło a firma nie umie się odnieść do tego. Chyba coś jest na rzeczy hehe.

Nowy wpis

@Kiero.

Witam Wątek został wyjaśniony przez pracowników wewnątrz w firmie i nie ma potrzeby komentowania na forum. Na przyszłość proszę kierowców (naszych pracowników) o wyjaśnienie spraw w naszym biurze

Szybki

Witam wszystkich, jestem kierowcą i pracuję nie pierwszy dzień w FT, czytam opinii tych szeryfów i śmieję się z niektórych :), ałe jednak przesadzają, moim zdaniem, z tymi oskarżeniami, nie zawsze jest wszystko idealnie, ale w porównaniu do niektorych firm transportowych, w których miałem nieszczęście pracować, w FT niema tragedii u mnie kasa polega na dniówkach, wszystko ideolo, poza tym jeżdżę nowym autem i czuję się bezpiecznie. Kontakt z biurem jest perfekcyjny, w razie jakiegokolwiek problemu, chłopacy odbierają po 16:00!! zarówno jak i w weekendy!!! Ani razu nikt nie zmuszał przeginać tachografu, nawet jak spóźniałem się na rozładunek z fixem to wystarczyło tylko zgłosić spedytorowi, że ze wzgłędu na warunki pogodowe i sytuację na drodze nie będę na miejscu o podanej przez pana godzinie, na co spedytor zareagował i ustalił nowego fixa. Nigdy nie miałem problemu żeby dogadać się z chłopakami w razie potrzeby, Krystian i Piotr pomogą w każdej sytacji, zawsze pójdą na rękę, poinformują o zmianie i nie dadzą na siłę jakiejś brudnej roboty, tylko zadzwonią, powiedzą jest misja i zapytają czy mogę im pomóc, również współpraca z Bohdanem jest na wysokim poziomie, zawsze wszystko u niego jest konkretnie, wyjaśni co, gdzie, jak i dlaczego, w razie pytań coś podpowie, wyśle współrzędne, odbierze nawet o 3 w nocy, bardzo lubię jeździć z nim. Więc jak komuś coś nie pasuje moga szukać dalej i podzielić się opinią gdzie mają lepiej, z chęcią zapoznam się z tematem, bo może czegoś nie wiem :)

Przemko
@Szybki

Szybki podeślij jakiś numer tel do FT

Aplikowałeś do firmy F&T LOGISTICS? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Driver

Czytam te opinie i nie wierze co tu wypisują. Pracuje w firmie kilka mc i jestem zadowolony, kasa na czas, nowe auto a to najważniejsze że nie muszę leżeć pod autem uwalony w smarach jak u ostatniego pracodawcy.

Łysy
@Driver

Widzę że koledze wystarczy tylko NOWE AUTO, (usunięte przez administratora), a co do kasy to jest na czas jak piszesz, ale co z nią zrobić (usunięte przez administratora), bo tak to goła wypłata by była, czyż nie tak Driver powiedz sam......

Zibi

Podwyżki ????????????5500pln stałej pensji na kraju, 3800pln na miejscu panowie składać Cv bo nie ma na co czekać, taka okazja się już więcej nie trafi ????????????ważne że jest NOWE VOLVO, przyjdzie czas urlopów to swoje odciągną z pensji i 10-tego oczy wam wyjdą uszami, plus oczywiście za przepał, nie no złota robota normalnie ja bym się nie zastanawiał ????????????

Kierowca
@Zibi

Zibi był tylko jeden kierowca który miał taka pensje… Skóra to Ty … jako Zibi … bo jeśli tak to (usunięte przez administratora) z ta pensja innym wypłaty bo ty się zgodziłeś na niszą wypłatę kiedy chcieliśmy większa … na stonodze ..

Zibi
@Kierowca

Mówię tu o aktualnych wynagrodzeniach kolego, jak niżej F&T pisze ze od nowego roku są podwyżki, czyli nie będzie już płacone z km tylko stała pensja 5500pln na kraju, o jakich rozpinkach ty mówisz jak już żadnej nie ma

Kierowca
@Zibi

A skąd masz info ze stała będzie … ja pracuje nadal i słyszałem ze maja być podwyżki ale póki co żadnych szczegółów … coś wiesz więcej …

Kierowca F&T

Pracuje w firmie już po raz kolejny , próbowałem swoich sił gdzie indziej ale niestety nie wyszło i wróciłem po roku i od trzech lat znów jeżdżę. Jak widzę te wpisy kierowców którym dano szanse na powrót i się znów zwolnili LUDZIE miejcie trochę szacunku i przyjdzie to powiedzieć im to w oczy a nie pisać na forum niby anonimowo nie mając jaj

Jacek

Jak to pięknie próbują się wybielic, zmienią nazwę firmy, zmienią auta z VOLVO na MAN a kierowców dalej będą traktować jak zło konieczne, nie ty to następny, oby popracować chociaż miesiąc, auto się sprzeda a kierowcę można zwolnić karanie, nie polecam bo do pracowników szacunku nie mają

@Jacek

Zło konieczne .. to czemu u nas nadal pracuje prawie 200 kierowców od początku Grudnia zwolniło się dwóch kierowców .... i jeden stracił uprawnienia ... ale na to już nie mamy wpływu. Na tak dużą załogę zawsze będzie rotacja tak niestety dzieje się w każdej dużej firmie o czym świadczą statystyki

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.

Z poważaniem

F&T Logistics Team

Jak dużo osób pracuje w F&T LOGISTICS?

Pajda

Coraz mniej, bo kierowcy odchodzą słabe wypłaty, (usunięte przez administratora) nie chcą podnieść na km, a teraz wszystko drogie wiadomo, słyszałem że po nowym roku ma się dużo osób zwolnić jak się nic nie zmieni w firmie, na twoim miejscu bym dał sobie spokój na razie

@Pajda

Witam Kierowcy którzy pracują w firmie mają lepsze wynagrodzenie od nowego roku ... masz kogoś konkretnego kto się chce zwolnić czy tylko siebie ...

Witam Kogo masz na myśli "głupcy, desperaci i emeryci" firma która zatrudnia 200 kierowców chyba ma dobrą renomę skoro auta cały czas są w ruchu

Szagi

(usunięte przez administratora)dwa razy się z tego (usunięte przez administratora) zwalniał z tego co wiem, i potem do niego dzwonili żeby wrócił tak jak jest do tej pory, dzwonią do byłych kierowców żeby wrócić, bo (usunięte przez administratora)nadal potrzebuje, ale karma idzie w drugą stronę niestety

Paulina

Może ktoś wypisać szkolenia jakie oferuje firma?

Szydlo
@Paulina

Szkolenia zerowe chyba ze masz na mysli jak korzystac z ich systemow potrzebnych do pracy. Po zatrudnieniu nic od siebie nie daja a potem od Ciebie oczekuja wiele. Bedziesz oceniana po tym jak starszym stazem pracownik pokaze co jest gdzie.

Cichy

Wszystko da się przeżyć, ale podejście tych pseudo spedytorów do kierowcy jest grzecznie mówiąc "bardzo słabe". Są traktowani(kierowcy) jak zło konieczne,ale jak trzeba gdzieś pilnie pojechać to wtedy spedytor słodki jak cukierek! Można by tak pisać i pisać tylko po co jak i tak admin usunie(usunięte przez administratora) Nie polecam!!!

Ziomek
@Cichy

Dokładnie, a Ewelina to już wogóle królewna Śnieżka się zrobiła, (usunięte przez administratora) o jej tak że szkoda gadać

Rzetelny

Ciekawe jest co piszesz ciekawe ile w tym prawdy ....

Rzetelny

A masz prace na kontenerach żeby na rozładunku nie trzeba było skakać ?

Może trzeba przemyśleć swoje postępowanie i tu szukać powodów niezadowolenia? Firma jest zupełnie ok.

Mietek
@Tomek

Napisz ,,Tomek co jest ok np

Yyy

A mnie się tam podoba :D

Gosc

Witam podzielę się opinią jej temat tej firmy. Więc tak finansowo to lipa bo ciągle są jakieś obciążenia za paliwo za źle wykonany transport oraz ucinane diety. Nigdy się nie doliczysz wynagrodzenia.(usunięte przez administratora) Jak nie ty to inny. Plus taki że nowe auta. Reszta do bani nawet na płynie do spryskiwaczy oszczędzają. Chyba więcej nie muszę pisać. Wiesz co robić dalej.

KaSzub

Jak wygląda praca kierowcy w tej firmie? Czy jezdzi się w systemie czy bez ? Czy firma jest wypłacalna ?

Zostaw merytoryczną opinię o F&T LOGISTICS - Gdynia

• Jak się pracuje w F&T LOGISTICS?

Zobacz opinie na temat firmy F&T LOGISTICS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F&T LOGISTICS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F&T LOGISTICS