SlideWorx sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o SlideWorx sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SlideWorx sp. z o.o.

Karolina

Obecnie firma prowadzi rekrutacje na stanowisko Administrator IT, a czy Tobie @banan2938 udało się zatrudnić w SlideWorx? Może masz jakieś praktyczne wskazówki dla osób, które wezmą udział w procesie rekrutacyjnym?

banan2938

Hej, wiecie czy oferta pracy na project manager/project owner jest wciąż aktualna? Skoro jest szansa u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, a dorzucają do tego jeszcze jakieś benefity to nie tak źle. Doświadczenie jest dość potrzebne, to nic dziwnego.

admin

Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie SlideWorx sp. z o.o.. Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o SlideWorx sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SlideWorx sp. z o.o.