Opinie o Electric House Sp. z o.o. w Łódź

Electric House Sp. z o.o.
4 3 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Electric House Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

TakNie
MM Nowy wpis

Jak najbardziej potwierdzam dodane opinie. Firma ELECTRIC HOUSE jest bardzo nieuczciwa. Całością spraw zajmuje się jeden Pan, który nie ma pojęcia o sposobie prowadzanie biznesu i kulturze osobistej. Ukrywanie rzeczywistych kosztów, ciągłe podwyżki, a standard budynku z lat 80-tych. Toalety w okropnym stanie, lokale również. Koszty zaś bardzo wysokie, bo firmie zależy jedynie na wysokim zarobku nie dając nic w zamian. NIE POLECAM, OMIJAJCIE Z DALEKA! Do recepcji nie miała zastrzeżeń i pozostałych pracowników, jedynie Pan nadzorujący pozostawiał wiele do życzenia, ale próby wytłumaczenia mu na spokojnie na nic się zdawały.

Tak6Nie

be

zgadzam sie z wyzej wyrazona opinia jest tyle nowych biurowcow w Lodzi nowe sa wciaz budowane np Nowa Fabryczna jesli komus zalezy na stardandzie i profesjonalnej obsludze to nie polecam wynajmu biura w Electric hause

Tak5Nie

N Nowy wpis
@be

Zgadzam się w 100 % z opinią

Tak3Nie

Administrator Nowy wpis

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Electric House Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się ważna.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

xde

jesli kogos zainteresuje ten watek to chce podzielic sie swoja opinia nikomu nie polecam wynajmu powierzchni w tym budynku staralem sie o wynajem ale niestety rozczarowano mnie obsluga recepcji nie przystepna trudno porozumiec sie z wlascicielem ogolne warunki najmu nie najlepsze a co do czystosci a zwlaszcza toalet daje duzo do zyczenia .jesli ktos rozwaza electric niech sie zastanowi

Tak4Nie

ola
@xde

Typowy Fejkowy wpis. Prawdziwe, nie zamieszczane przez konkurencję opinie znajdziecie Państwo na FB oraz Google+, zapraszamy do odwiedzenia naszego biurowca zapoznanie ze standardem czystości i Obsługi Kientów oraz Gości.

Tak6Nie2

Zostaw opinię o Electric House Sp. z o.o. - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Electric House Sp. z o.o.