GLASSKON

Kujawsko-pomorskie

Opinie o GLASSKON

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Kilka dni temu pojawiła się oferta pracy na stanowisko Asystentka Dyrektora. Miejsce pracy to Kartuzy. Co możecie powiedzieć o pracy w GLASSKON na tym stanowisku? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane tą ofertą pracy? Chętnie dowiemy się również więcej o pracy w innych działach firmy. Dodatkowe informacje na pewno będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

xc
użytkownik zarejestrowany

O rany @xz, skoro można u nich na zarobki przekraczające 3 tysiące złotych to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież o takie stawki jest teraz dość trudno, a pewnie i tak można liczyć na odpowiednie premie, bo doceniają swoich pracowników w pełnym zakresie.

Zostaw opinię o GLASSKON - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLASSKON