Wojciech Kraskowski Glasskon
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 241 dni.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Wojciech Kraskowski Glasskon na pozycji Pracownik Gospodarczy? 23 czerwca widziałam ich ogłoszenia na Nuzle.pl.

Dominik Nowy wpis

Podpowiecie jaka atmosfera w pracy? Firma proponuje nowym umowę na jak długi czas?

Hammer

Czy ktoś wie pod jakim adresem jest oddział firmy w Grodzisku Mazowieckim - chciałem iść i pogadać o robocie.

Arecki
Nazwa działu: Marketing
@Hammer

Graniczna 58, 05-825 Grodzisk Mazowiecki. Nabór trwa ????

Lol Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Hammer

Wiesz od czego jest google?haha

Tak1Nie
zadowolony Nowy wpis

Bardzo dobra firma, dobrze sie pracuje więc jeśli ktoś lubi taką pracę polecam.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Henryk

Czy są jeszcze przyjęcia do nowego zakładu w Grodzisku Mazowieckim ?

Arecki
Nazwa działu: Produkcja
@Henryk

Henryku są przyjęcia rekrutacja trwa ????

Gregor

Firma się rozwija, potrzebuje nowych ludzi. Myślę, że to dobra perspektywa na przyszłość i spokojna pracę!!

Natalia

Ktoś tutaj pracuje lub pracował dla Glasskon? Jakie jest wasze zdanie odnośnie do tego tematu? Czy to firma warta polecenia, dająca możliwość rozwoju w jej strukturach? Czy oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

Tak2Nie
Natalia

Kilka dni temu pojawiła się oferta pracy na stanowisko Asystentka Dyrektora. Miejsce pracy to Kartuzy. Co możecie powiedzieć o pracy w GLASSKON na tym stanowisku? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane tą ofertą pracy? Chętnie dowiemy się również więcej o pracy w innych działach firmy. Dodatkowe informacje na pewno będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

xc

O rany @xz, skoro można u nich na zarobki przekraczające 3 tysiące złotych to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież o takie stawki jest teraz dość trudno, a pewnie i tak można liczyć na odpowiednie premie, bo doceniają swoich pracowników w pełnym zakresie.

Zostaw opinię o Wojciech Kraskowski Glasskon - Konopki

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wojciech Kraskowski Glasskon