Geberit Produkcja Sp. z o.o.

Koło

Opinie o Geberit Produkcja Sp. z o.o.

Joanna

Obecnie Geberit Produkcja poszukuje między innymi pracowników linii produkcyjnej. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o tym co czeka osoby, które zdecydują się na aplikację na tą ofertę pracy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo istotne dla osób, które myślą o firmie jako potencjalnym przyszłym miejscu pracy.

bęc

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na pracownika linii produkcyjnej? Posiadanie odpowiedniego doświadczenia zawodowego nie stanowi głównego obowiązku, ale szkoda, że nie określili rodzaju zawieranej umowy.

Zostaw opinię o Geberit Produkcja Sp. z o.o. - Koło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geberit Produkcja Sp. z o.o.