Fundacja Integracja

Opinie o Fundacja Integracja

Agnieszka

Pracujesz w Fundacja Integracja? Jak w firmie wygląda możliwość rozwoju pracownika? Czy ścieżka kariery pracownika w Fundacja Integracja jest otwarta? Czekamy na Wasze opinie.

ANia

Hej chyba będę pierwsza... :) a co tam do odważnych świat należy;) mam nadzieję, że kto poza mną tu jeszcze wejdzie. Kochani jeśli tak to dajcie proszę znać czy firma posiada jakieś aktualne oferty pracy bo widzę że są ale jakieś z czerwca ale chyba nie aktualne

Zostaw opinię o Fundacja Integracja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Integracja