Opinie o P.P.H.U Milinkiewicz w Wielkopolskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.P.H.U Milinkiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U Milinkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Milinkiewicz w Wielkopolskie

Rzetelny pracodawca, do dogadania się w każdej kwestii. Dobra stawka, pieniądze zawsze na czas plus grupowe ubezpieczenie i firmowa odzierz. Nowa flota, głównie Volvo i Daf. Praca na jednej naczepie lub na tzw. przepinkach. Praca spokojna, bez zbędnych telefonów „gdzie pan jest, czemu jeszcze pan nie dojechał”. Polecam każdemu zainteresowanemu pracą w transporcie międzynarodowym.

Zofia Nowy wpis

Piszecie ze to transport międzynarodowy a właśnie szuka mój mąż czegoś w transporcie tyle ze zależy mi na częstych zjazdach jak to tu wyglada ? I Jak grupowe ubezpieczenie to może dodać mnie i dzieciaki ? Będę wdzięczna za pomoc.

Paweł Nowy wpis

Ona Nowy wpis

Czy możliwe podjęcie pracy w systemie 2/1?

Jan Nowy wpis
@Ona

Z tego co widziałem jak ostatnio szukali kierowcy to jazda w systemie 4/1 i 3/1 od 7 do 13 dni wolnego. No ale pewnie się można dogadać. Ty będziesz tu startować do pracy że pytasz?

Pablo

W internecie mignęło mi ogłoszenie dla kierowcy międzynarodowego, również do przyuczenia. Z wymagań karta kierowcy i dyspozycyjność. Podobno płacą 9700 zł netto i mają nowy tabor. Można tu tyle zarobić? Napiszcie czy to realna kwota.

Aplikowałeś do P.P.H.U Milinkiewicz na stanowisko Kierowca międzynarodowy - z możliwością przyuczenia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Student

Не варто уваги,виплата ніби велика...але:1) пауза завжди під плотом,якщо получиться на дикусі то щастя. 2)робота дуже тяжка,90процентів рампа то брехня,навіть тоді треба розбирати боки і пасувати товар. 3)щодня вигрузка і загрузка і ще проїхати треба хоч 500 600км. 4)автохофи зась ні попратись ні помитись бо часу нема... 5)після приїзду да машини не робиш паузи,а запєрдалять потім речі розкладеш... 6)полякам 9 300зл українцям8000зл.і то вам щастя і т.д. 7)спрешу самі 9 паузи а поті що лишиться. Якась така тут робота а ще закупи в німцях...все дорожче ,доїзд сюди... Навчіться рахувати свої гроші,не хіба зарплату а ще й видатки... і буде вам щастя.P.S.Одна серед найгірших фірм польщі .!!!! Такшо думай..Те

Długo jeżdżący
@Student

Firma wypłacalna pieniądze zawsze na czas Ludzie pracują po kilka lat Mała rotacja Firma przyjmuje tylko gdy dobiera tabor Kierowcy z UA jest ich kilu z tego co wiem to zarabiają tak samo jak Polacy Proszę nie pisać bzdur

Przemek

Wszystko tak jak się umawiasz . Kasa zawsze po zjeździe Auta do 3 lat Obecnie dużo jazdy po Polsce za kasę jak na międzynarodówce

IHOR

Теж тут працюю, і бачу не все що пишуть відповідає дійсності. Зарплата завжди по з'їзді, звіт віддав, 20-30хвилин і гроші на руках.Немає ніяких вирахувань, ні за соляру, ні за щось інше. Стояв завжди 45 і переважно на паркінгах, в промках якщо мене влаштовувало. Самоходи volvo, daf, до 3-х років. Рекомендую.

Piotrek

Pracowałem 3lata pieniądze zawsze na czas ,ubezpieczenie grupowe plus odzież firmowa po przepracowaniu kilku miesięcy w gratisie . Ukraińcy którzy pracują to stara gwardia pracują kilka lat . Dlatego nie rozumie skąd ta opinia Niech ta osoba się ujawni . Nie znam osoby która by odeszła z firmy z obciążeniem lub bez pieniędzy . Zawsze to co się umówisz dostajesz Praca stała poukładana na dużych strefach przemysłowych . Firma zdobyła renomę przez kilka lat I jak trafia kierowca element to później wypisuje .Pisze mój komentarz bo jestem mega zdziwiony . Nawet jeśli komuś coś nie pasowało i odchodził nie było komentarzy bo zawsze godne pożegnanie

Student

А 8)ані страхівки ані одягу робочого. І є дураки які тут працюють і довольні по вуха.

Zbigniew

Witam! Jak to możliwe, że firma P.P.H.U Milinkiewicz nie ma żadnych opinii? Pracodawca ma swoją stronę internetową, dlatego postanowiłem ustalić, czy dobrze tam się pracuje? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która mogłaby coś w tym własnie zakresie napisać. Będzie mi bardzo miło i z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Milinkiewicz - Wielkopolskie

• Jak się pracuje w P.P.H.U Milinkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Milinkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Milinkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U Milinkiewicz