Exact Group Sp. z o.o.

Adres: Wielicka 44C, 30-552 Dolnośląskie

NIP: 6793099840 KRS: 0000506429

Exact Group Sp. z o.o.

Opinie o Exact Group Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Anonim
 Opinia

Nie polecam pracy w biurze tej firmy, chyba, że się jest osobą o wybitnie stalowych nerwach i nie przeszkadza Ci bycie wyzywanym; oraz to, że przez pół dnia nie przeszkadza Ci brak roboty. Do pracy przyjęto mnie bardzo szybko, z powodu Urzędu Pracy i związanych z tym udogodnień dla pracodawcy - teraz wiem, że jest to zły znak. Szef to osoba psychopatyczna - trzeciego dnia już mi oznajmił, że "wku*am go personalnie" - po prostu będąc świeżą w pracy chciałam mu jak najszybciej, jak tylko się zjawi, zreferować ważne wg mnie sprawy. Opieprz za coś dostawałam prawie codziennie, nawet za to, że piszę zlym długopisem notatki; przychodziłam do pracy zastanawiając się o co dzisiaj zostanę okrzyczana - caly czas leciały tylko przekleństwa i obraźliwe teksty; dopiero partnerka uspokajała go nieco i odnosił się do mnie spokojniej. Ogólnie atmosfera w biurze była toksyczna - gdy nie było szefa, to miałam wrażenie, że wszyscy oddychają z ulgą. Niestety pracy też było na 4h max, przez resztę dnia trzeba było udawać, że coś się robi. Dziwię się, że wytrzymałam tam parę miesięcy, powinnam zrezygnować po miesiącu, tym bardziej, że na skutek stresu miałam problemy zdrowotne. Ogólnie mam wrażenie, że pracodawcy wykorzystują jedną dziewczynę, ktora praktycznie sama prowadziła za nich im firmę - nie wiem ile zarabiała ale powinna z min 3 tyś Jedyne plusy to to, że wypłaty były zawsze na czas, pani, która mnie broniła oraz nie było nadgodzin (zbyt wiele, bo czasem się zdarzało, że nie miałam do roboty nic przez caly dzień, po czym szef sobie o czymś przypominał przed moim wyjściem). Nabawiłam się w tej pracy wiele urazów, niestety nie jestem silna psychicznie, jednak uważam, że niewarto sobie psuć krwi

Przyjaciel
@Anonim 04.04.2018 13:04

Zgłoś mobbing do PIPu i zapłacą karę. A tak na przyszłość to zawsze jak jest firma słaba i nie ma sprzedaży to są nudy, toksycznie i szef nerwowy. Lepiej omijać!!!!!!!

Marian
 Opinia

Opinia dotyczy Exact Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ostrzegam, są nieuczciwi już na etapie rekrutacji. Ogłoszenie ukazało się maj/czerwiec 2017, a spotkanie miałem w Toruniu 7.08.2017. Po 1-wsze zapraszają na rozmowę rekrutacyjną i dopiero tam informują o konieczności założenia działalności gospodarczej. Z ogłoszenia to nie wynika, nie ma o tym ani słowa, a tylko zapewnienie o "stabilnym zatrudnieniu". Po 2-gie w ogłoszeniu informują o narzędziach pracy: "samochód służbowy (segment B/C – Skoda Octavia Combi na początek)" a na spotkaniu (dopiero po moim dopytaniu) informują, że jednak zdecydowali się Skodę Fabię.. Ja na rozmowę wziąłem urlop, prywatnym samochodem pojechałem 110 km do Torunia i tylko po to, żeby po 5 minutach przekonać się, że nie mam zamiaru brać w tym udziału!! Teraz (02-12-2017)po ponad pół roku widzę, że znowu ukazały się ogłoszenia i są identyczne więc postanowiłem napisać i ostrzegam. Wcześniej nie zakładałem złej woli ze strony Exact (choć się zdenerwowałem) - pomyślałem, że brak informacji o samozatrudnieniu wynikał z braku precyzji w formułowaniu ogłoszenia, a z samochodem, że może faktycznie zmieniło się im w międzyczasie ale teraz widzę, że to celowe działanie, żeby ściągnąć jak największą ilość CV. Panowie z Exact, jak chcecie zatrudnić osoby pracujące z przekonaniem i chcące związać się z Wami na dłużej to warto nie marnować swojego i naszego czasu, uczciwie podawać warunki pracy i zapraszać tylko świadome i godzące się na te warunki osoby. Pozdrawiam

Ola
@Marian 02.12.2017 19:53

Znowu szukają na pracuj pl i znowu „stabilne zatrudnienie i octawia” w pakiecie na start... a jak towar? Dobra jakość czy tez ściema? :) wysyłają od razu z magazynu czy trzeba czekać z Niemiec? Dajcie znać czy warto w ogóle aplikować...

HeHeHe
@Ola 25.10.2018 16:46

Jest octavia, nie ma ściemy, kierownik jeździ a ty możesz sobie zasiąść na siedzeniu pasażera he he he

Anita
 Opinia

Nie widzę nic dziwnego w tym, że firma potrzebuje co jakiś czas pracowników.

Krystyna
 Opinia

@Anonim, a może warto było po prostu porozmawiać z szefem? Czasem szczera rozmowa potrafi naprawdę pomóc. Na jakim stanowisku pracowałaś w Exact Group? Co powinno zmienić się w firmie, aby była bardziej przyjazna dla pracowników? Czy ktoś z Was ma jeszcze jakieś informacje na temat pracy w Exact Group? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią!

Zostaw opinię o Exact Group Sp. z o.o. - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exact Group Sp. z o.o.

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.