Eurostone Sp. Z o. o.

Belgia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o Eurostone Sp. Z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurostone Sp. Z o. o.

murarz

a ja pracuje tu 8 miesiac i nie narzekam moja 4 firma w belgi to mam poruwnanie. wiadomo jak ktos sie dopiero uczy albo co chwila na stryropianie siedzi to szef mu nie odpusci bo metry trzeba robic ale wieszkosc chlopakow ma po te 1800 eur na reke firma daje za darmo kwatere i samochody nowe co wazne zwlaszcza teraz zima. majstrowie wiem ze maja po 2200 - 2500 eur na reke swoje sie w zyciu najezdzilo po firmach i nie ma co narzekac, jest kasa na czas zawsze i zaliczek tez nikt nie odmawia dzwonisz do biura i robia przelew bez problemu.

emi
@murarz 01.12.2016 09:50
a ja pracuje tu 8 miesiac i nie narzekam moja 4 firma w belgi to mam poruwnanie. wiadomo jak ktos sie dopiero uczy albo co chwi...

Moj marz terz ma zamiar aplikowac trudno sie tam dostac??

admin

Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja Eurostone Sp. z o.o. ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!

mirek

Hej, możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie, bo mam okazje wyjechać do Belgi z tej firmy?

Zostaw opinię o Eurostone Sp. Z o. o. - Belgia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurostone Sp. Z o. o.