Opinie o Fundacja Normalna Przyszłość w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Normalna Przyszłość. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Normalna Przyszłość o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły specjalne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Normalna Przyszłość w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W mieście Łódź były ciekawe oferty pracy na Logopeda. Co powiecie o zarobkach w firmie Fundacja Normalna Przyszłość?

Nie doszły Stażysta

Nie polecam nikomu korzystania z usług projektowych realizowanych że środków PFRON , doradców dużo ale pracy nie oferują a mają za zadanie aktywizować zawodowo ... Chyba kadrę doradców pracujących przy projektach

Bartosz
@Nie doszły Stażysta

Jak to nie oferują pracy? Przecież PFRON dopłaca głównie do pracowników. Nie dostałeś się na staż? Powiesz z jakiego powodu?

Hubert
@Bartosz

Tu PFRON finansuje projekty anie wypłaty pracowników.

Niedoszły stażysta
@Bartosz

A staż finansowany z projektu to praca ? Pozorne działania niby aktywizacji sprawdź sobie ich wytyczne do tego ile osób dostanie ten staż - a jaki jest koszt pracowników pracujących .. albo robią warsztaty od marzeniach przez Jedną z Pań podobno czyniących dobro .. ciekawe dla kogo .. napewno nie dla niepełnosprawnych - może dla kadry pracującej bo ma pracę gdy jest projekt

OjŻebyśSięNieZdziwił
@Hubert

Fundacja zatrudnia na umowy o pracę pracowników niepełnosprawnych z dużymi dofinansowaniami (schorzenie specjalne). Oraz odchodzi oranie wolontariuszami na masową skalę, w ramach "czynienia dobra". Oby oczywiście to dobro faktycznie wracało i przełożyło się na realne znalezienie pracy gdzies indziej. Niestety najczesciej rekruterzy śmieją się w duchu do rozpuku z wolontariatów w CV - bywa różnie.

Julia
@Niedoszły stażysta

To wolałbyś żeby tych stażów nie było dla nikogo, tak? No nie wiem czy to ma większy sens to co piszesz, twoje podejście

drogie staże i brak pracy po
@Julia

Koszty pracowników w 2021 prawie milion złotych .. zawrotna liczba stażystów 38 stażystów w tym także realizacja warsztatów "„Sztuka życia. Jak osiągnąć szczęście i wewnętrzny spokój”"

niepełnosprawny pracownik
@Julia

pomoc osobom z niepełnosprawnościami w znalezieniu pracy, która zapewni im godne i satysfakcjonujące życie

Hanna
@drogie staże i brak pracy po

Milion? To gdzie te pieniądze się podziały

Regina
@Hanna

No chyba wszelkie OPP i NGO mają obowiązek upubliczniania sprawozdań. Rynek usług z zakresu pozornej aktywizacji OzN ma się wspaniale, OzN też niby po stażu zyskuja wpis do CV. Trochę kwaśne winogrona...

@Regina

Ano. To jakieś podejrzenia? Bo ciekawa w sumie teraz jestem

Dohanny

To sprawdź

@Dohanny

Raczej wnioski mnie ciekawią, ile głów tyle pomysłów a też się tak nie znam na tych sprawozdaniach całych

Regina
@Hanna

Na co pomysłow? Sprawozdania sprawdź.

Ilona
@Regina

A gdzie te sprawozdania są?

Dohanny Nowy wpis
@Ilona

tutaj masz link szkoda że tylko jeden rok mają a nie kilka dla porównania ile środków idzie na pozorna aktywizację OzN https://www.normalnaprzyszlosc.org/portal/o-nas/#dokumenty

Hanna Nowy wpis
@Dohanny

No to faktycznie szkoda. Chyba, że ktoś jednak ma info o poprzednich latach i się podzieli?

Hanna Nowy wpis
@Hanna

no to musisz już poprosić o dostęp do nich jako opp muszą je udostępnić :) pisz odrazu do Prezesa a nie do pewnej fun...

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Normalna Przyszłość - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Normalna Przyszłość?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Normalna Przyszłość tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Normalna Przyszłość
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Al. Stanów Zjednoczonych 53
    04-028 Warszawa