Sursys Sp. z o.o.

Opinie o Sursys Sp. z o.o.

Aktualność
Poszukujemy pracy na stanowisko - Malarz konstrukcji stalowych
Szlif

Dzień dobry poszukują może Państwo Szlifierzy Konstrukcji Stalowych z doświadczeniem ???

Jerry

Absolutnie się nie zgadzam. Pracuję w firmie Sursys jako spawacz już 6 lat i wszystko jest jak najbardziej ok. Zarobki są bardzo fajne i płacone w terminie. Nadgodziny zawsze wypłacone. Warunki bhp na wysokim poziomie. Generalnie pracuje się ok.

Skxbru
@Jerry

BHP na wysokim poziomie to ty pomyliłeś zakłady,BHP w tym zakładzie nie istnieje hale są bardzo zaniedbane,dach przecieka ludzia na głowę kapie deszcz mokre kable elektryczne od wody i wiele innych rzeczy tu jest nie tak na przykład na hali w zimę jest po -5 stopni ludzie chodzą w kurtkach zimowych kalesonach itp tak tam zimno ble..

Grzesiek

Firma z dobrymi opiniami pod każdym względem więc z pewnością mając kompetencje warto tu pracować.

Jaka atmosfera panuje w firmie Sursys Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 16 marca. Czy jest rotacja?

Julia

Czy w firmie są jasno określone obowiązki pracownika? Często można się spotkać z sytuacją gdy pracownik zatrudniony jest na danym stanowisku a okazuje się, że musi wykazywać się w zupełnie innej dziedzinie. Napiszcie proszę jak jest w Sursys i czy można być o to spokojnym.

Tak
@Julia

Pracownicy często musza wykonywać obowiązki nieprzypisane do ich stanowiska

Honorata Nowy wpis
@Tak

Jakie na przykład? Starcza im w takiej sytuacji na wykonanie swoich własnych obowiązków? Jak to wygląda w firmie?

fhd Nowy wpis
@Tak

tak to prawda,najlepiej jakbys robił wszystko na raz

@Jerry

Chyba zaklady pomyliles, bhp to fikcja, w zimie na hali ponizej 0, zarobki ponizej sredniej, ale za to wysyp kierownikow.

@Jerry

BHP to fikcja na tym zakładzie ale nadgodziny wypłacają

Skxbru Nowy wpis

Baby

Czy ktoś może dać aktualną opinię o firmie? Na stronie i w internecie pojawiły się oferty pracy w tej firmie na kilku stanowiskach. Czy jest to dobra firma?

@Baby

Dzień dobry, jesteśmy firmę obecnie zatrudniającą około 85 osób, staramy się aby osoby pracowały na stałe. Nie preferujemy rotacji pracowników. Zachęcam do złożenia aplikacji na rekrutacja@sursys.pl.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sursys Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Wiktoria

Znalazłam w internecie ofertę pracy jako kontroler jakości- czy wiecie może na co najbardziej zwracają uwagę podczas procesu rekrutacyjnego? Czy istnieje szansa, że przyjmą osobę bez doświadczenia, ale z ogromnym zapałem do przyuczenia się? :D

@Wiktoria

Dzień dobry, najłatwiejszy sposób to przesłanie CV na adres rekrutacja@sursys.pl. Przyjmujemy osoby do przyuczenia.

Maja

Czy w firmie zatrudnienie znajdują kobiety?

@Maja

Niewiele ale są.

Tomasz
@Brak

Dlaczego niewiele? Moja żona chciała tu iść do pracy, ale ta opinia zaniepokoiła mnie szczerze mówiąc

@Tomasz

Standardowo jak to w takich miejscach pracy - panie zajmują stanowiska asystentek, księgowych, kadrowych. Dla odmiany w dziale technologicznym również jest kilka.

@Brak

I w tym dziale technologicznym to jak się sprawdzają? Czy tu w firmie analizuje się wyniki poszczególnych pracowników i później ewentualnie się je ze sobą zestawia?

@Julia

Skoro pracują to chyba się sprawdzają

@Brak

A to tak szybko by się kogoś za potknięcia pozbyli?

Czy można liczyć w Sursys Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

PTH Sursys

Witam, niestety nie mamy jeszcze takich benefitów dla pracowników. Być może w przyszłości podejmiemy takie kroki.

bon

Nie
@PTH Sursys

Nie wprowadzicie

@Nie

Skąd ta pewność? Przecież tym nie zarządzasz?

Aktualność
Poszukujemy pracy na stanowisko - Malarz konstrukcji stalowych
Mn

Dzień dobry szukam pracy na stanowisku Szlifierz Konstrukcji Stalowych

@Mn

Witam, zachęcam do przesłania CV na adres rekrutacja@sursys.pl.

Szlif

bejko

Byłem na rozmowie w tym mało profesjonalnym zakładzie. Na rozmowę masz przyjechać o danej godzinie bo tak chcą! Wstawiam się w wyznaczonym terminie, przychodzi jakiś gość, zadnego HR-owca, zadaje pytania byle jak, bez polotu. Na każdą moją odpowiedź ma jakieś ale - skąd Ty się chłopie urwałes? Masz jakieś doświadczenie z HR-u? Czy tylko zapraszacie na rozmowę ludzi by stracili czas i paliwo? Żenada, nikomu nigdy nie polece by tam skladał CV - strata czasu. I bym zapomniał - po rozmowie żadnego odzewu o wynikach rekturacji, bo po co? P.S a kompetencje miałem super na to stanowisko. dzienks

@bejko

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawioną opinie. Szanujemy czas kandydatów oraz osób odpowiedzialnych za działania rekrutacyjne, stąd rozmowy są zawsze ustalane na daną godzinę. Podczas spotkania rekrutacyjnego staramy się jak najlepiej poznać kandydata i jego doświadczenie oraz przedstawić działania firmy, aby podjęcie współpracy było świadome po obu stronach. Być może Pana kwalifikacje lub oczekiwania, nie pokrywały się z naszymi potrzebami Jeśli chodzi o informację zwrotną po rekrutacji, prosimy o napisanie wiadomości na adres mailowy: rekrutacja@sursys.pl, odniesiemy się do wyników, zawsze można do Nas zadzwonić i zapytać o przebieg rekrutacji. Trudno udzielić odpowiedzi, kiedy opinia zostaje złożona anonimowo. Z poważaniem PTH Sursys

@Sursys Sp. z o.o.

Jeszcze żeby kandydat prosił się o feedback, to o tym nie słyszałem. Nieprofesjonalizm w pełnej klasie.

uwaga

firma dramat, omijać dużym łukiem

Jasiek

To raczej narzekający pracownicy nie mają kompetencji bo firma już zdobyła bardzo dobre opinie

Grzesiek

Akord

Normy i robota to jest ważne, za tą pracę każdy powinien zarobić Godnie czyli jak na zachodzie, śmieją się prezesi z pracowników

Bolek

Witam każą przyjeżdżać na próbki spawalnik obiecuje i na tym koniec. Dla mnie to jakaś (usunięte przez administratora)

Zadyma
@Bolek

Taka firma no i jeszcze obecna sytuacja to spowodowała. Przerób spawaczy jest więc nie marnuje sobie czasu w tej popylinie

Narazie sie rozgladam.

Witam, niech ktos rozgarniety sie wypowie jakie sa warunki w firmie.? Jak wygladaja zarobki w firmie i atmosfera ? Pozdrawiam

@Narazie sie rozgladam.

Atmosfera kiepska, zarobki średnie, praca na akord nikt się nie liczy z tobą, mało i mało

Marcysia

Czy ktoś opisze socjal w tej firmie? I czy jest karta multisport ?

Zwyczajny
@Marcysia

Najpierw prezesom wytłumacz co to socjal. Żadnego socjalu a co dopiero karta multisport. Jedyne na co możesz liczyć to paczka na święta Bożego Narodzenia

@Zwyczajny

To pracownicy Sursys pewnie nie są zadowoleni z braku socjalu? Atmosfera jest przez to napięta? Czy raczej nie jest to odczuwalne?

Miły Pan

Witam wreszcie moge podzielić się swoją opinią o firmie jak dla mnie totalna porażka zimno brud (usunięte przez administratora) kible bez desek jak robić to tylko na Małysza stołówka po zajmowane miejsca stałych pracowników więc trzeba zjeść w szatni lub gdzie po padnie ludzie ogólnie mili ale trafiają się wredni ludzie wypłata zależy co robisz dla mnie porażka

Olga

Zastanawiam się nad przyczyną tej ciszy na forum, warto aplikować?

Prasiarz

Witam może ktoś coś więcej napisać o pracy na produkcji? I jakie są stawki dla nowych pracowników?

Gogol

Przy takiej polityce płacowej mogą być kłopoty z pełną obsadą stanowisk . Brakuje ludzi do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sursys Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Sursys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sursys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sursys Sp. z o.o.?

Sursys Sp. z o.o.