Sursys Sp. z o.o.

Bytom

Sursys Sp. z o.o.

Opinie o Sursys Sp. z o.o.

Romek

Witam, jak wygląda praca w biurze przy konstrukcjach stalowych i na jakie widełki płacowe idzie liczyć?

SuperPracownik
@Romek 10.05.2018 10:36

Nie polecam, firma mocno odstaje od średniej rynkowej. Premią jest brak kary. Zakład stosuje metodę kija, bo z marchewką jest tak że ktoś ją kiedyś widział.

Zdzichu
@Romek 10.05.2018 10:36

Nikt ci tyle nie da ile my Ci obiecamy.

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w Sursys Sp. z o.o.? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

super praca

to firma rodzinna - nie jesteś w jakikolwiek sposób powiązany rodzinnie - to możesz zapiepszać do śmierci za grosze, - zarząd i dozór - wykazuje brak pojęcia o robocie.

Ktoś

W firmie są jakieś premie miesięczne lub roczne? Jeśli są to wysokie czy niskie?

Jerry

Absolutnie się nie zgadzam. Pracuję w firmie Sursys jako spawacz już 6 lat i wszystko jest jak najbardziej ok. Zarobki są bardzo fajne i płacone w terminie. Nadgodziny zawsze wypłacone. Warunki bhp na wysokim poziomie. Generalnie pracuje się ok.

Jerry
@Jerry 25.09.2017 11:00

Chyba zaklady pomyliles, bhp to fikcja, w zimie na hali ponizej 0, zarobki ponizej sredniej, ale za to wysyp kierownikow.

xxX

Calkowicie sie zgadzam z opinia, ludzie ok zarzad juz nie.

XxX

praca w tej firmie to syf jakich mało. zarobki średnie. nadgodziny nie wypłacane na czas. mobing nonstop. nie polecam nikomu !!! nadzór wraz z zarządem myślą że są bogami. rotacja ludzi bardzo duża. kolesiostwo i podpierdal.... na wszystkich. trzymać się z daleka

Zdzichu

a tu co wpisy wsysło? Jak się pracuje w sursys?

Zostaw opinię o Sursys Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sursys Sp. z o.o.