Dafi Market S.A.

Kujawsko-pomorskie

Opinie o Dafi Market S.A.

Paulina

@eq rozumiem, że brak rotacji oznacza, że pracownik może liczyć na stabilne zatrudnienie. Piszesz również o szansie na pracę u nich. Udało Ci się zasilić szeregi Dafi Market? Jeżeli tak, to mógłbyś w kilku słowach opisać jak przebiegał proces rekrutacyjny, na co szczególną uwagę zwracał pracodawca? Te informacje z pewnością posłużą osobom, które chciałyby rozpocząć współpracę z tą firmą.

eq

Na pewno jest wszystko w porządku @3w3ert, bo ostatnio i tak nie było żadnej rotacji wśród pracowników. Zastanawiam się czy jest w ogóle szansa na jakiekolwiek zatrudnienie u nich.

Zostaw opinię o Dafi Market S.A. - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dafi Market S.A.