BNP Polska Sp. z o.o.

Złotoryja k legnica

Opinie o BNP Polska Sp. z o.o.

Julita

Brak tu wpisów odnośnie tego jakim BNP Polska jest pracodawcą. Ktoś z Was ma doświadczenie z pracy w tej firmie? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o tym na co można liczyć podejmując pracę właśnie w niej. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

fer

Ja to bym się chętnie załapał na młodszego specjalistę - specjalistę it. Projektowanie aplikacji oraz tworzenie logiki biznesowej nie sa dużymi obowiązkami jak na takie stanowisko, a skoro można liczyć na uczciwe umowy to chyba rzeczywiście warto się trzymać tej oferty.

Zostaw opinię o BNP Polska Sp. z o.o. - Złotoryja k legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BNP Polska Sp. z o.o.