Probet sp. z o.o.

Tczew

Probet sp. z o.o.
5 2

Opinie o Probet sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

Firma Probet sp. z o.o. poszukuje pracowników na terenie każdego z województw. Aktualne oferty pracy są dostępne na innych portalach ogłoszeniowych. W razie zainteresowania firmą zapraszam do odwiedzenia ich oficjalnej strony internetowej https://www.probet.info.pl/. @Kika, sytuacja, która przytoczyłaś zdecydowanie nie powinna mieć miejsca. Próbowałaś gdzieś zgłosić takie zachowanie ze strony ekipy? @tyry@152, udało Ci się uzyskać informacje na temat pracy w tej firmie?

Kika

Witam! Jestem pracownikiem firmy Dovista w której sprzątają Panie z firmy Probet. Czy one to robią za karę? Chodzi o fabrykę T1. Są bezczelne i arogancke. Zwracają hamsko uwagę że nie powinniśmy chodzić bo one akurat zmywają korytarz,że mamy wziąć się za robotę, że chodzimy jak święte krowy!! Trudno nie chodzić po fabryce gdzie na zmianie pracuje ponad 100 osób. Zawsze ktoś przechodzi po zmytej podłodze bo fruwać raczej nie umniemy i to nie jest biuro tylko produkcja gdzie się bardzo pyli i kurzy. Proponuję szefostwu Probetu porozmawiać z pracownikami i wyciągnąć konsekwencje!

tyry@ 152

witam, mam pytanie. chciałabym się dowiedzieć jak pracuje się na obiekcie Dovista w Wędkowach? chodzi mi o sprzątanie tego obiektu, jaka jest tam atmosfera itd.

dada_133

witam serdecznie mam pytanie czy w firmie Probet zwracają za dojazd do pracy? pozdrawiam serdecznie

Zostaw opinię o Probet sp. z o.o. - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probet sp. z o.o.