Opinie o MOLEO SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MOLEO SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MOLEO SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOLEO SP. Z O.O. w Warszawa

smutny

Niestety, ale firma nie motywuje pracowników w zaden sposób, a wydarzenia z ostatnich miesiecy kiedy robi sie tylko coraz gorzej, nie napawają optymizmem i trzeba rozglądać sie za nową pracą

@smutny

Szanowny Smutny, rozwijamy się, zatrudniamy coraz więcej osób, więc zmiany są naturalnym procesem. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego na adres mailowy hr@moleo.pl lub osobiście, żebyśmy mogli omówić Twoje propozycje lub uwagi.

smutny
@MOLEO SP. Z O.O.

Wolę pozostać anonimowy. Zatrudniacie coraz więcej osób? bardzo kiepsko to tu wygląda, bo z tego co widać to zadna osoba 'nowa' nie wiąże dłuższej przyszłości, a po ostatnich pomyslach tylko slychać wśród nowych jak juz szukają nowej pracy. Naturalnym procesem powinno być utrzymanie pozytywnej atmosfery wsród pracowników, niestety morale zauwazalnie zapikowały w dół. Jak to się mówi '' dobrze już było'' :) pozdrawiam

@smutny

Szanowny Smutny, pozostaje mi przyjąć do wiadomości Twoje stanowisko mimo iż się z nim nie zgadzam. Nie sądzę jednak że publiczna polemika przyniesie jakiekolwiek korzyści, dlatego nie będę odnosić się do argumentów jakie przedstawiasz. Gdybyś zdecydował się na bezpośrednią rozmowę - pozostaję do dyspozycji.

koalabox

Pracuję w tej firmie od początku jej istnienia i z przykrością muszę stwierdzić, że to nie jest już ta sama firma, którą pamiętam jeszcze z czasów lokalizacji w Piasecznie. Nie chodzi o ilość zatrudnionych osób, ale o atmosferę. Niestety, coraz gorszą. Mimo, że założeniem firmy jest to, by ludziom się w niej dobrze pracowało, to rzeczywistość jest inna. Wyścig szczurów, ciągłe podkręcanie śruby, bo ciągle za mało, za wolno, najlepiej pracuj przez 7 dni w tygodniu z laptopem w domu, czyhanie na czyjeś potknięcie i satysfakcja, że komuś coś nie wyszło... I wszystko z uśmiechem na twarzy. Ludzie coraz młodsi na stanowiskach, o których nie mają pojęcia, bez przygotowania zawodowego, bez doświadczenia, bez wiedzy merytorycznej. Garstka osób, które znają się na tym, co robią, które coś wnoszą, które są fair... Nie ma wspólnych spotkań z właścicielem firmy (a miały być), nie ma spotkań z przełożonym działu, w którym się pracuje, bo ciągle jest coś ważniejszego z terminem na wczoraj. Głównym kanałem przekazywania informacji jest skype i biada temu, kto nie śledzi tego na bieżąco, bo spokojna rozmowa w gronie kolegów siedzących w tym samym pokoju jest abstrakcją. Jeśli rozmowy z przełożonym, to tylko sporadyczne, indywidualne, nic nie wnoszące, nie pomagające rozwiązać problemu, który się zgłasza. Nie czuję się tam doceniany. Nie czuję, że się rozwijam mimo, że we własnym zakresie inwestuję w edukację związaną z tym, co robię. Z moim zdaniem nikt się nie liczy mimo, że za chwilę mój pomysł jest wypowiadany innymi ustami. Odnoszę wrażenie, że firma nie radzi sobie z ilością projektów, kolejnych pomysłów, że momentami gubi się w tym, co początkowo zakładano. Nie ma jasnych wytycznych odnośnie obowiązków danego pracownika (do dziś nie mam ich na piśmie), nie ma jasnych, jednoznacznych procedur dotyczących danych procesów w działach. Nie ma żadnych szkoleń dotyczących narzędzi, którymi pracuje. Jak się uczysz pracy z oprogramowaniem, które widzisz pierwszy raz na oczy? Na zasadzie prób i błędów, tracąc czas, zamiast od razu uzyskać jasną informację. A jak robisz to nie w takim tempie, w jakim chce przełożony, to awantura. Decyzja podjęta dziś, już jutro jest nieważna, zmieniona o 180 stopni. Przez to jest jeden wielki bałagan i brak poczucia stabilności. Ludzie zmieniają się bardzo często, ogromna rotacja w każdym dziale, właściwie nie wiadomo z jakich przyczyn. Na plus na pewno można zaliczyć to, że firma finansuje lekcje angielskiego i niemieckiego oraz to, że płaci wynagrodzenie w terminie. Nie wiem na ile cierpliwości i samozaparcia mi jeszcze zostało, by stać w miejscu jeśli chodzi o mój rozwój zawodowy, ale jestem pewien, że jeśli nic się nie zmieni, to w niedalekiej przyszłości rozstanę się z tą firmą.

@koalabox

Szanowny KOALABOX Dziękuję za wyczerpującą opinię i wiele informacji z niej płynących. Jak sam piszesz jesteś w naszych strukturach od początku i miałeś szansę obserwować jakie zmiany i w jakim tempie zachodziły w trakcie istnienia Moleo. Kolejne pomysły i kolejne projekty świadczą o tym, że nadal się rozrastamy, a więc napotykamy na nowe wyzwania w zakresie tworzenia zespołu. Te działania wymagają czasu i zaangażowania wszystkich pracowników. Dokładamy wszelkich starań, które zmierzają do stworzenia zarówno jasnych struktur kadrowych jak i utrzymania atmosfery, którą pamiętasz z początków działalności firmy. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu, ponieważ mam nadzieję że uda nam się wypracować satysfakcjonujące rozwiązania.

Kamil

Pracuję w Moleo 3,5 roku. Firma pozwoliła mi się rozwinąć i wciąż stawia nowe wyzwania. Mam doświadczenie w innych branżach i porównanie z innymi firmami. W rankingu firm, w których pracowałem Moleo jest na 1. miejscu. Dobra płaca, zawsze na czas. Miła atmosfera. Zespół tworzą młodzi ludzie. Szybki rozwój firmy sprawia, że co chwila potrzebujemy rekrutować nowe osoby. Czytając niektóre komentarze zastanawiam się w jakim świecie niektórzy żyją... Do pracy przychodzi się pracować a nie ściemniać, folgować i udawać, że coś się robi - i tylko tacy wylewają tu pomyje. Może robi to też konkurencja. Jeśli jesteś osobą szukającą stabilnej, rzetelnej i solidnej firmy ZAPRASZAMY!

Prscoenik
@Kamil

Kolejna opinia pisana na jedno kopyto, widać, że pisana na zlecenie

@Prscoenik

Szanowny Prscoenik Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii w takiej formie i w takich słowach jakie uważa za słuszne. Możemy nawet przyjąć czyjeś stanowisko jako własne, dopóki nie narusza to ogólnie przyjętych norm lub przepisów obowiązującego prawa. Jeśli masz inne odczucia - zapraszam do kontaktu pod adresem hr@moleo.pl

(usunięte przez administratora)niskie zarobki, fatalne warunki pracy

@Marek

Szanowny Marku, Twoja krótka, chociaż pełna emocji opinia nie daje pola do dyskusji. W MOLEO staramy się zapewnić każdemu komfortowe warunki pracy, które są omawiane już na wstępnym etapie rekrutacji. Na jej ostatnim etapie uzgadniane są ostateczne warunki zatrudnienia, w tym i wynagrodzenia, na które godzą się obydwie strony. Staramy się także monitorować i ulepszać naszą firmę. Zapraszam na merytoryczną rozmowę do działu HR, gdzie zawsze możesz zgłosić swoje uwagi. A jeśli Twoja przygoda z naszą firmą już się zakończyła - mam nadzieję, że znalazłeś miejsce, w którym czujesz się doceniany i odpowiednio motywowany. Powodzenia!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

W firmie Moleo pracuję 2,5 roku. Śmiało mogę napisać, że jestem w pełni usatysfakcjonowana z pracy, którą wykonuję. Moleo jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Świadczy o tym stale powiększająca się kadra nowych pracowników jak również marki własne będące solidnym filarami konsorcjum. Początkowo kilkunasto osobowa grupa pracowników rozrosła się do kilkudziesięciu zachowując przy tym charakter „firmy kameralnej” w niczym nie przypominającej znanej tak dobrze wszystkim „korporacji”. Mając na myśli swego rodzaju kameralność chcę powiedzieć o miłej i serdecznej atmosferze wśród pracowników, którzy mają wspólny cel – dobro firmy i nieustanny rozwój. Wynagrodzenie wydaje mi się adekwatne do powierzonych obowiązków. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Po takim stażu pracy w Moleo myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że jest to intersujące i pełne rozwoju miejsce, które czeka na każdego kto chce wnieść ambitną cząstkę siebie, by wzbogacić całość naprawdę dobrej firmy.

Markus Aurelius
@Anna

Jajks, brzmi to wszystko tak cukierkowo, jakby wyszło na zlecenie spod ręki profesjonalnego copywritera, a może właśnie na takim stanowisku pracujesz? :).

XYZ

Pracuję prawie 3 lata i TYLKO RAZ wynagrodzenie dostałem później niż 10tego, dokładnie 11, bo 10 wypadł w weekend… Atmosfera w firmie jest bardzo pozytywna, młoda załoga, która, wzajemnie się wspiera. Przełożeni są wymagający, ale jednocześnie pomagaj jeżeli są jakieś trudności. Nadgodziny są wyliczane praktycznie co do minuty i to nie według podstawowych stawek, ale zgodnie z przepisami prawa. Żadna kontrola nigdy nie znalazła uchybień. Co jakiś czas otrzymuję premię, czasem kwartalnie, czasem miesięcznie, raz większą raz mniejszą, wszystko zależy od wyników. Nigdy nie zdarzyło mi się żebym nie dostał premii, kiedy dawałem z siebie wszystko. Przykro się czyta te negatywne opinie, bo są nieprawdziwe. Jeżeli tak jest jak piszecie to niech poniższe osoby na dowód pokażą jakieś wyciągi itp. Mam nadzieje, że kiedyś sprawiedliwość wygra i ci którzy oczerniają firmę bezpodstawnie odpowiedzą za to prawnie.

Markus Aurelius
@XYZ

Jeśli domagasz się potwierdzeń i wiarygodności od innych, to najpierw sam przedstaw dowody na to, że w firmie jest tak dobrze, jak piszesz. Pokaż wyciągi ze swoich premii. Byłoby uczciwie.

Kacper

Witam, widziałem ostatnio ogłoszenie dla specjalisty ds logistyki. Może ktoś podzielić się jakie stawki proponują na tym stanowisku?

@Kacper

Dzień dobry, rzeczywiście prowadzimy rekrutację na stanowisko specjalisty ds logistyki w naszym magazynie w Nowej Wsi Wrocławskiej (niebawem przeprowadzamy się do Wrocławia na ul. Kwiatkowskiego). Stawki wynagrodzeń są uzależnione między innymi od doświadczenia kandydata, jego umiejętności i kwalifikacji i są ustalane indywidualnie, dlatego zapraszam do aplikowania.

Grażyna

Pracę w Moleo rozpoczęłam w 2016 roku. Nie jest to mój pierwszy pracodawca. Mając porównanie moich poprzednich prac i warunków jakie w nich panowały, szefów/zarządów jako ludzi, sposobu zarządzania i podejścia do pracownika to Moleo jest moim nr 1. Bardzo lubię swoją pracę. Przychodzę do niej z ogromną przyjemnością, zawsze z uśmiechem na twarzy. Czuję się ważną i potrzebną częścią działu w którym pracuje, częścią całego zespołu ludzi tworzącego firmę i częścią firmy gdzie praca i zaangażowanie jest doceniane a pomysły i opinie są wysłuchiwane, brane pod uwagę i wprowadzane jeżeli jest taka możliwość. Moleo dynamicznie się rozwija, zatrudnia coraz większą liczbę pracowników, wprowadzane są różne usprawnienia, zmiany w organizacji, programy pomagające w pracy, zwiększana jest oferta handlowa, powiększana powierzchnia magazynowa, każdy z pracowników ma do dyspozycji potrzebne narzędzia pracy, firma bierze udział w różnych targach krajowych i zagranicznych. Umowa o pracę, satysfakcjonujące wynagrodzenie, możliwość rozwoju i awansu, nauka języków (angielskiego i niemieckiego), opieka medyczna, premie uznaniowe i możliwość nadgodzin kiedy jest taka potrzeba, pensja zawsze na czas, bardzo miła, przyjazna atmosfera panująca w firmie, imprezy integracyjne działowe i całej firmy to tylko część zalet jakie może zaoferować Moleo. Fajnie jest rozwijając siebie i wykonując swoje zadania, uczestniczyć w rozwoju firmy i obserwować zmiany na lepsze. Jeżeli jesteś osobą pracowitą, ambitną, kreatywną, nie boisz się wyzwań i masz otwarty umysł zapraszamy do zespołu :)

@Grażyna

Ciesze się, że znalazłaś firmę, która spełnia Twoje oczekiwana dotyczące warunków pracy. Miło czyta się opinie osób, które są zadowolone ze swojego miejsca pracy. Mogłabyś napisać coś o ewentualnych premiach i dodatkach, które oferuje firma MOLEO? Zastanawia mnie, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia można liczyć na różnego rodzaju premie bądź nagrody motywujące, które motywują do jeszcze bardziej wydajnej pracy? Liczę, że odpowiesz i przedstawisz, jak to wygląda.

@Grażyna

Normalnie raj na ziemi

Obserwator

Widziałem ostatnio nowe ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikowaniem, znam parę osób które tam pracują i są zadowoleni... Ale mam takie pytanie, jak niektórym tak źle to czemu nie poszukacie innej pracy? Jak jesteście takimi specjalistami to pewnie nie będziecie mięć z tym problemu? Łatwiej siedzieć i pluć jadem?

jarzabek

to mówiłem ja jarzabek, trener II klasy

Aktualność
Targi Kids' Time 2019 - po raz kolejny mamy przyjemność uczestniczyć,
w X Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka.
Masz ochotę Nas poznać- zapraszamy na stoisko B-44 wraz z marką LULANDO.
Renata

Typowa firma nastawiona na wyzyskiwanie pracowników. Niskie wynagrodzenia, presja. Praca bardzo stresująca. Awantury, płaczące pracownice. Jeśli ktoś to lubi, to się tam odnajdzie

Renata - ta właściwa
@Renata

Szanowna Renatko, Przemawia przez Ciebie zazdrość. Skończ już z tymi bezpodstawnymi zarzutami i czarnym PR’em. Przypominam, ze źle pojmowana wolność wypowiedzi może narobić Tobie kłopotów.

anonimowy pracownik

W Moleo pracuję o 3 lat, jednak już na skraju wytrzymałości... Atmosfera ogólnie słaba, krzyki na pracowników na porządku dziennym. Nadgodziny nieopłacane, a zakres obowiązków nie pozwala na wyrobienie się w czasie. Duża rotacja nowych pracowników, z tego co widzę nowe osoby same szybko rezygnują. W firmie sami sobie tutaj piszą pozytywne opinie, już kilka razy wiedziałem jak (usunięte przez administratora) ma otwarty serwis gowork na monitorze i dopisuje opinie... Słabe to trochę

@anonimowy pracownik

Szanowny Anonimowy Pracowniku, jak sam zapewne dobrze wiesz przez 3 lata zaszły w firmie ogromne zmiany, nie tylko w zakresie wzrostu zatrudnienia. Poruszasz kilka ważnych i delikatnych kwestii w swojej wypowiedzi, których nasza firma nie chce pomijać milczeniem. Nieopłacanie nadgodzin jest poważnym zarzutem i tą sprawę trzeba koniecznie wyjaśnić. Mobbing (pod żadną postacią - nawet wskazanych przez Ciebie krzyków) jest w naszej organizacji niedopuszczalny, dlatego proszę o bezpośredni kontakt na adres hr@moleo.pl

Aktualność
Poszukiwany - Poszukiwana

Otworzyliśmy kilka ciekawych rekrutacji, na samodzielne, rozwojowe stanowiska. Zapraszamy do aplikowania. Ogłoszenia można znaleźć na pracuj.pl i tam można złożyć swoje CV.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Witek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

@Witek

Dzień dobry, nasza firma bardzo dynamicznie się rozwija więc wraz ze wzrostem zadań wzrasta zapotrzebowanie na wsparcie do zespołów. Zapraszam do aplikowania.

Kto mi powie, czy firma obecnie rekrutuje na jakieś stanowiska?

@Zainteresowany

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutacje na takie stanowiska jak: Junior Product Manager Marki Własne Specjalista/tka ds sprzedaży (z językiem niemieckim) Asystent/ka Prezesa Asystent/ka ds rozliczeń w dziale finansowym. Zapraszam do złożenia aplikacji.

K.D.

Pracuje w Moleo dwa lata. Firma Moleo dała mi możliwość rozwoju zawodowego. Panuje w niej miła atmosfera pracy, pracownicy bardzo pomocni, wynagrodzenie w pełni satysfakcjonujące i co ważne, wypłacane na czas. Co również ważne dla mnie, firma daje możliwość uczestnictwa w lekcjach języków obcych. Zarząd wymagający ale sprawiedliwy. Dzięki firmie Moleo wiele się nauczyłam i mam nadzieje, ze zostanę w niej jak najdłużej.

Krystyna
@K.D.

Niezmiernie cieszy fakt, że dostrzegasz plusy zatrudnienia w tym miejscu. Wspominasz o możliwościach rozwoju zawodowego - napisz proszę, czy każda zatrudniona osoba może liczyć na różnego rodzaju kursy doszkalające. Na jakim stanowisku pracujesz w MOLEO? Czy możesz powiedzieć coś w więcej warunków finansowych zaoferowanych Ci przez tego pracodawcę? Te kwestie będą ciekawe dla pozostałych użytkowników forum.

MARECZEK

W moleo od 2 lat. Miało być na chwilę. Czasami bywa ciężko, ale w pracy się pracuję i nikt nie mówił że będzie lekko. Lubię jak czas w pracy mija szybko i treściwie. Firma rozwija się bardzo prężnie, świadczy o tym coraz większy skład personalny ale również coroczny 100% wzrost obrotów. Jeżeli główną Twoją motywacją w pracy jest pensja na czas, to MOLEO, jest miejscem dla ciebie wymarzonym, tu pieniądze na koncie masz każdego 10 dnia miesiąca, tylko że My w MOLEO, nie szukamy ludzi z taką motywacją. Firma zapewnia mi codzienne 8 godzin niezapomnianych wrażeń, i dlatego tu jestem. Szukamy do naszej ekipy wojowników, którzy nie będą bali się wziąć odpowiedzialności za los firmy w swoje ręce. Jeżeli lubisz (usunięte przez administratora) - to zapraszamy, doceniamy takie podejście.

Anna K

Pracowałam w Moleo kolejne wakacje jako studentka. Muszę przyznać, że bardzo chętnie tam wróciłam . Atmosfera panująca w firmie jest fantastyczna, w większości młodzi ludzie (łącznie z p.Prezesem ;) ). Wynagrodzenie absolutnie adekwatne do wykonywanych obowiązków, czas pracy jest bardzo dogodny i w sytuacji wyjątkowej nie było problemu abym wyszła wcześniej. Stosunki między pracownikami są bardzo koleżeńskie o czym mogą świadczyć praktykowane wspólne posiłki przy dużym stole. Polecam każdemu poszukującemu zatrudnienia !

Stan Lee

Ludzie, o czym Wy w ogóle piszecie. Pracuję w MOLEO niemal od samego początku i wynagrodzenie zawsze dostawałem w terminie. Zawsze! Jeżeli chodzi o rozwój osobisty i zawodowy - mamy np. lekcje języków obcych: angielskiego i niemieckiego 3 razy w tygodniu, za które płaci pracodawca! Jakieś szkolenia, lub wyjazdy na targi są zawsze mile widziane i wspierane przez zarząd. Nigdy nie słyszałem że komuś kto się sprawdził i wykazał się w pracy nie została przedłużona umowa. Zgadzam się że ludzie stąd odchodzą, ale bardzo rzadko i zazwyczaj nie z własnej woli "bo jest źle w firmie". tylko dlatego, że się nie sprawdzają. Dodam tylko że jeżeli ktoś się zastanawia "czy nie lepiej jest w korpo", to znaczy, że nigdy w tym "korpo" nie pracował. I może faktycznie jeżeli poziom kwalifikacji jest "Biedronkowy" lepiej tu nie przychodzić - w Biedronce będzie wam lepiej.

Masochistka pracująca w Moleo

Aż się nóż w kieszeni otwiera od tych kłamstw, może Ci biedni, którzy dostawali te wypłaty po teminie, pokażą wyciąg z konta z datami przelewów, ja z chęcią mogę pokazać swój- wynagrodzenie zawsze terminowo. Jak ktoś się nie sprawdził to dziwne, że będzie pisał pozytywne opinie. Każdy dostaje szanse a jak się nie sprawdzi to wylatuje. Ciekawa jestem czy prowadząC własną firmę tez byście trzymali ludzi charytatywnie, gdyby się nie nadawali do pracy. Joanna jak w tej Twojej luksusowej Biedronce tyle płacą to wracaj szybko, żeby Cię nikt nie ubiegł- robota marzeń! Wszystkich zgorzkniałych zazdrośników( bo obstawiam, że wylecieli a nie chcieli, bo praca naprawde fajna, więc teraz muszą sobie ulżyć w necie) serdecznie pozdrawiam i życze powodzenia w znalezieniu pracy marzeń! :)

Anita

Firma dynamicznie się rozwija, jej trzon stanowi młoda i ambitna ekipa, jednak wielu rzeczy nie widać na pierwszy rzut oka. Nikt tego głośno nie powie szeregowemu pracownikowi, ale jedna z 'zasad' funkcjonowania firmy oraz pozyskiwania funduszy na rozwój to płacenie w jak najpóźniejszym terminie (pensje), a najlepiej po terminie (opłacanie dostawców). Jeśli chodzi o rozwój osobisty czy zawodowy, nie ma na co liczyć. Pion zarządczy lekką ręką wydaje na ważne (czytaj: własne) cele, ale szkolenia, rozwój kompetencji i osobisty - zapomnij. Jak chcesz, to sobie najpierw zarób. Okej, handlowiec jakoś sobie poradzi, zrobi lepszy obrót i dostanie prowizję, ale pracownik z pionu 'biurowego' może sobie pomarzyć o godnej pensji. Kilka przytoczonych tu historii o niedotrzymaniu obietnic odnośnie wynagrodzenia czy podwyżki - standard. W końcu najłatwiej zaoszczędzić na pracowniku. Czasem się zastanawiam, czy jednak nie lepiej w korpo - tam wszystko masz czarno na białym, nikt nie dorzuca ci obowiązków z sufitu, nie dotrzymuje ustaleń, nie rejestruje nadgodzin.

Zostaw merytoryczną opinię o MOLEO SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w MOLEO SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MOLEO SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOLEO SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOLEO SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MOLEO SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOLEO SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 126 ocen.

MOLEO SP. Z O.O.