Medaccess sp. z o.o., Sp. k.

Dolnośląskie

Opinie o Medaccess sp. z o.o., Sp. k.

Joanna

Ostatnio Medaccess rekrutował na stanowisko Specjalista ds. kardiologii interwencyjnej. Chętnie usłyszymy od osób, które brały udział w rekrutacji. Jak oceniacie jej poziom? Jakim pracodawcą jest firma?

as

To skoro można liczyć u nich na odpowiednie premie do podstawy zarobków, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu o dobre stawki jest dość trudno, a tak to pewnie i wypłata jest u nich terminowa, czyż nie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Zostaw opinię o Medaccess sp. z o.o., Sp. k. - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medaccess sp. z o.o., Sp. k.