M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama

Opinie o M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama

Patrycja Nowy wpis

Bardzo ale to bardzo miło jestem zaskoczona rozmową kwalifikacyjną jak i jej wysokim poziomem. Pan z którym rozmawiałam bardzo konkretny , pytania zróżnicowane, bardzo miła atmosfera…. Zazdroszczę osobą które pracują z Panem który prowadził rekrutacje. Rzadko widuję tak zaangażowane osoby ;) Pozdrawiam i myśle,że nawiążemy współpracę

JN

Merytoryczne i specjalistyczne szkolenia z zakresu jubilerstwa oraz diamentów jubilerskich i inwestycyjnych. W czasach takiego dodruku pieniędzy nikt nie chce trzymać gotówki i branża ma się bardzo dobrze. Profesjonalna renomowana firma.

@JN

Ale czekaj, pracujesz tutaj, tak? I każdy pracownik ma takie szkolenia, są jakieś egzaminy po tym?

M&M GOLD Nowy wpis
@Marta

Tak oczywiście. Po egzaminie otrzymuje się Certyfikat Doradcy Diamentowego. Lecz aby przystąpić do egzaminu opócz skończonego szkolenia jest wymagane minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży diamentów w naszej firmie. Pozdrawiamy! M&M GOLD

Czy ktoś wie z jakiego powodu znów pojawiają się nowe ogłoszenia do MM Gold? Kadra pracująca rezygnuje czy firma się rozrasta? Cv wysłane i od prawie miesiąca nikt go nawet nie otworzył ;/

M&M GOLD Nowy wpis
@Adam

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z osobami z którymi jesteśmy zainteresowani aby odbyć spotkanie w sprawie współpracy. Tak, firma się powieksza, prowadzimy obecnie rekrutację na kilka nowych stanowisk. Z Pana CV udało nam się już dawno zapoznać. Jezeli będzie taka możliwość zaprosimy Pana na rozmowę rekrutacyjną. Dziękujemy za wiadomość. Zespół M&M GOLD

Kontrahent Nowy wpis

Polecam firmę jako rzetelnego partnera w interesach. Zawsze wszystko rzetelnie, zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami. Szybkie terminy realizacji nawet przy trudnych zamówieniach. Bardzo dobre warunki współpracy dla stałych odbiorców diamentów.

Izabela

Jak często są organizowane szkolenia w M&M Goldzie dla specjalisty ds. sprzedaży? :) Widziałam w ofercie, że można na nie liczyć więc jestem ciekawa co jaki czas i z jakich są obszarów. Czy są różnorodne? Jak wyglądają w firmie możliwości rozwoju?

Agnieszka

Nie udało mi się wyszukać żadnej oferty pracy w M&M GOLD. Być może ktoś z Was jest tam zatrudniony i ma informacje na temat nadchodzących rekrutacji? Powiedzcie mi też jaka atmosfera panuje w firmie, czy ze względu na pandemię wprowadzono jakieś zmiany?

JB

Polecam! Świetne doradztwo przy zakupie pierścionka. Ludzie z pasją

Firma sprzedaje biżuterię tak?

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie u Państwa jest wypłacane w walucie PLN czy w bonach do vitkaca na lv ?.

Juliusz Niewiadomski

Zegarki Rolex w najlepszej cenie w PL

Klient

Luksusowa brylantowa biżuteria prosto od jednych z najlepszych specjalistów w Polsce. Markowe wyroby w świetnej cenie najlepszych światowych projektantów jak Tiffany & Co, CHOPARD, BVLGARI, CARTIER. Polecamy też na prawdę wyjątkowe projekty z pracowni artystycznych M&M GOLD. Niektóre wyroby to ponad 100 godzin pracy jubilerskiej wyprodukowane tylko w jednej sztuce!

Felicja

Fantastyczne podejście. Bardzo atrakcyjne warunki współpracy. 5/5

Błażej

Bardzo dobra firma pod każdym względem ale niestety nie wszystkich uda się zadowolić.

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam firmę!

Mieczysław
@Andrzej

Powiesz więcej o tym, dlaczego polecasz współpracę z M&M Gold Dom Aukcyjny Panorama? Za co najbardziej ich cenisz?

JubilerWoloska

Świetna długofalowa współpraca, rzetelny partner w interesach!

alfred

Klasa! :) ceny lepsze niż w innych miejscach

AS

wszystko co najlepsze w jednym miejscu

W takich miejscach zakupy nie męczą :) W większości sklepów bardzo miła i pomocna obsługa

AL

Wszystko ok!

Mieczysław
@AL

Czego konkretnie dotyczy Twoja wypowiedź? Czy jest ona oceną produktów, które firma ta oferuje, czy może wypowiadasz się z poziomu osoby, która tam pracowała? To bardzo ważne, aby dobrze przypisać Twój wpis, dlatego liczę, że odpowiesz.

klient 12

Ogromna kolekcja designerskich niepowtarzalnych pierścionków zaręczynowych z brylantami

Zostaw merytoryczną opinię o M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama - Warszawa

• Jak się pracuje w M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama?

Zobacz opinie na temat firmy M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama?

Kandydaci do pracy w M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama