AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.

odpowiedź

Nadgodziny nie są płatne, płacę zasadniczą też na rozmowie obiecują inną niż później dają na umowie. Sporo mieszania i wydlenia oczy.

@odpowiedź 09.01.2017, 17:31

Chętnie poznamy nazwisko tej osoby której obiecaliśmy coś innego niż miała na umowie, skoro w AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów zatrudniamy na umowę tylko trzy osobę i jest to osoby wchodząca w skład zarzadu i zarządzające spółką. Pozostale osoby zatrudniamy tylko w oparciu o inne rodzaje umów. Frustratom życzymy znalezienia swojego idealnego miejsca na ziemi. Może do końca życia uda im się znaleźć.

edr
użytkownik zarejestrowany

czesc no dobra ale to chociaz czy takie nadgodziny s,ą płatne? bo to wiadomo ze roznie bywa w niektorych firmach placa w niektocyh nie ja uwazam ze za to jednak powinny byc jakies dodatkowe pieniadze..

firma

Nic szałowego, poczytaj opinie do Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. bo to to samo chyba, że znowu komentarze pokasują.

Zostaw opinię o AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.