Opinie o Aurus Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aurus Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aurus Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aurus Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. w Kraków

Michał Nowy wpis

Czy kancelaria pracuje także w weekendy ?

odpowiedź Nowy wpis

Nadgodziny nie są płatne, płacę zasadniczą też na rozmowie obiecują inną niż później dają na umowie. Sporo mieszania i wydlenia oczy.

pracownik Nowy wpis
@odpowiedź

Chętnie poznamy nazwisko tej osoby której obiecaliśmy coś innego niż miała na umowie, skoro w AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów zatrudniamy na umowę tylko trzy osobę i jest to osoby wchodząca w skład zarzadu i zarządzające spółką. Pozostale osoby zatrudniamy tylko w oparciu o inne rodzaje umów. Frustratom życzymy znalezienia swojego idealnego miejsca na ziemi. Może do końca życia uda im się znaleźć.

edr Nowy wpis

czesc no dobra ale to chociaz czy takie nadgodziny s,ą płatne? bo to wiadomo ze roznie bywa w niektorych firmach placa w niektocyh nie ja uwazam ze za to jednak powinny byc jakies dodatkowe pieniadze..

firma

Nic szałowego, poczytaj opinie do Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. bo to to samo chyba, że znowu komentarze pokasują.

Zostaw merytoryczną opinię o Aurus Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. - Kraków

Aurus Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Królowej Jadwigi 246 lok. 3
    30-218 Kraków

Aurus Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.