Opinie o Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

Wkurzony Nowy wpis

To jest zwykły O (usunięte przez administratora),ogłasza się,że zleci bazę danych do zrobienia za pierwsze 1000 wyników zapłacić zgodnie z umową natomiast za kolejne już nie....prawie tydzień czekam na zapłatę a owy Pan udaje ,że nie widzi moich wiadomości....

Justa Nowy wpis

Jak to nie dostanie wynagrodzenia? Przecież to podstawa, napisz więcej o co chodzi. Faktycznie to norma że nie wypłacają czy zdarzyła się jakaś pomyłka albo niedomówienie?

Ostrożny

powstała nowa spółka Grupa Evada Sp. z o.o. w której prezesem jest znany tu osobnik link poniżej: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24096770 prawdziwe komentarze usuwane po paru minutach więc spółka najwyraźniej jeszcze działa, prezes Grupa Evada Sp. z o.o. to jednocześnie: prokurent samoistny KOVACS&PARTNERS CONSULTING GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz jednocześnie prezes KPCG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ gorąco polecam!

@Ostrożny

Ale co takiego Pan w tym poleca?

True

..bo ich znam

@True

I co to wnosi?

ostrożny
@Maria

Ostrzeżenie dla potencjalnych ofiar, ot co.

@ostrożny

A to akurat nie było skierowane do Pana. Zastanawiałam się po prostu nad argumentacją tej drugiej osoby, bo z tego co widzę jest was tu więcej?

Prokuratura
@Ostrożny

Tego (usunięte przez administratora) szuka prokuratora i policja, ma setki spraw w sądzie, sam przegrywa każdą sprawę, ma wielu wyroków i jego miejsce jest w więzieniu

Prawda Nowy wpis
@Ostrożny

To (usunięte przez administratora) wyłudzający kasę na franczyzy powinni siedzieć w więzieniu

Jaki jest wkład kierownictwa Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownik jest od poleceń ale ludzi do poleceń ni ma ;) ludzie szanujcie czas spędzony z tymi motorami :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Pracownik Pr

Pan Robert K. jest (usunięte przez administratora). Zastrasza pracowników, grozi, ubliża i stara się usuwać dowody. Nie wypłaca wynagrodzenia, a pracownika po przesłaniu wypowiedzenia (usunięte przez administratora)wiadomościami z groźbami.

Teresa
@Pracownik Pr

Chyba jak jesteście związani umowa to muszą wypłacić wynagrodzenie? I skoro takie rzeczy się niby dzieją to zastanawiam się czemu nikt jeszcze tego nie zgłosił?

Zgłosił
@Teresa

Tylko w polskim prawie nie tak łatwo zamknąć słupa, na którego są jego pseudo biznesy

Marzena

Witam, muszę się upewnić na ten temat, żeby wiedzieć, czy warto nawiązać kontakt z firmą. Jak obecnie stoją pod kątem wypłacalności? Bo opisywaliście tutaj różne problemy, proszę chociaż o małą aktualizację (i jak wyglądają zarobki, jeśli wszystko jest ok).

Robert Zsolt Kov**

Wszystkie twory tego człowieka należy traktować tak samo, czyli jak wyłudzenia, (usunięte przez administratora) i wszystko co najgorsze… Polska Grupa Prawna, Placówka Antywindykacyjna, Konsolia, Grupa Evada, Hasztag, Bez Podatku, Mamy.Auto, Inenergy oraz wcześniejsze, za które ludzie do dziś od lat nie odzyskali wyłudzonych pieniędzy. Obecnie kręci lody na „franczyzach”. Ładnie zamyka w opakowanie marketingowe pudrowany kał i sprzedaje jako opłata franczyzowa. Później franczyzobiorca oczywiście nie dostaje nic i zostaje z watpliwej jakości E-szkoleniami w stylu trawa jest zielona. Uważajcie

Maria

Po krs widzę, że działalność i tak zawieszona, więc po co to pisać?

leszek

(usunięte przez administratora) na 100% ,pozwali mnie do sądu o faktury na 1800zł ,których nigdy nie przesłali , brak kontaktu całkowity ,ale po roku przerwy pozew do sądu ,tragedia czysty wyzysk ludzi pracujących ,zapomnijcie o tej firmie bo pójdziecie z torbami.

Rafał
@leszek

Panie Leszku, będę zgłaszać sprawę do prokuratury. Spotkało mnie to samo w podobnym czasie. Lepszy efekt będzie gdy zgłosi się więcej niż jeden przypadek. Nie znoszę takiego krętactwa, są granice. Jeśli Pan zechce dołączyć swój przypadek lub ktoś inny pokrzywdzony przez wystawianie lewych faktur i wyłudzanie pieniędzy - można się ze mną skontaktować pod adresem rynraf [małpka] gmail.com

Pani
@leszek

Proszę o kontakt

Patryk

Obecnie ten sam wlasciciel wszedl w kolejny biznes pan balon.uwazajcie

Jakie są zarobki w tej firmie?

Czy Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Grugo

Najlepiej, żeby nikogo nie zatrudniali, bo nie wypłacają pensji

Marcelina

Niepokojące informacje zamieściliście. Trudno w to uwierzyć, może to pomyłka?

Tomasz

"opol" poczytaj na http://teleup.pl to dowiesz się, że KPCG to ten sam właściciel co serwisu brokera usług kurierskich, o którym tyle osób tutaj pisze. "leszek" - mam dokładnie tę samą sytuację! Wystawił fakturę, którą opłaciłem i nawet przesyłałem potwierdzenie zapłaty i poszedł do sądu o nakaz jej zapłaty. 3 miesiące po zakończeniu współpracy wystawił lewą fakturę (i też nigdy mi takiej nie przesłał jak i Tobie), za którą też żądał pieniędzy ale oczywiście nie podał wyjaśnienia czego ona dotyczy. Doliczył wyimaginowane koszty i poszedł z tym do sądu. Ale nie znoszę takich cwaniaków a na to jest paragraf i urząd skarbowy też nie lubi lewych faktur... Ten gość, Robert K., ma taki właśnie styl. Zabawne, ale prowadził szkolenia z problemów finansowych i z wychodzenia z bankructwa. A można poszukać w sieci, że jego długi są na sprzedaż. Posuwa się do obrzydliwych działań daleko poza granicę prawa. Dokładnie miałem to co opisałeś. Polecam lekturę o właścicielu tej spółki i innych wspomnianych marek/usług na stronie (usunięte przez administratora)

Krystyna

Firma zajmuje się usługami doradczymi z zakresie prawa. Pojawiają się tu komentarze dotyczące sprzedaży, czy ktoś mógłby wyjaśnić, czy firma obecnie zajmuje się również sprzedażą? Interesują nas opinie osób zatrudnionych w tym miejscu. Czy, aby podjąć pracę w tym miejscu, wymagane jest wykształcenie prawnicze? Czy pracodawca oferuje szkolenia i umożliwia rozwój kompetencji?

Unikać!

Unikajcie firmy. Chciałam wysłać przesyłkę Inpostem. Jako że nigdzie nie było możliwości wybrania opcji Nadania w Paczkomacie ani wybrania dnia oraz godziny przyjazdu kuriera chciałam od razu anulować zamówienie (jesli nie wiadomo kiedy kurier się pojawi, to przecież nikt nie bedzie czekał kilka dni w domu na niego..). Po klikaniu Anuluj Zamówienie cały czas pojawia się błąd i firma blokuje możliwość jego anulacji. Poprosiłam o zwrot pieniedzy za niezrealizową usługę. Pani na czacie napisała mi "trzeba było sobie czytać regulamin" i wyłaczyła czat. Gdy napisałam ponownie, od razu wyłączyła czat - zupełny brak szacunku do klienta. Pieniędzy nie ma. Moje sugestie dla Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.: Unikajcie firmy. Chciałam wysłać przesyłkę Inpostem. Jako że nigdzie nie było możliwości wybrania opcji Nadania w Paczkomacie ani wybrania dnia oraz godziny przyjazdu kuriera chciałam od razu anulować zamówienie (jesli nie wiadomo kiedy kurier się pojawi, to przecież nikt nie bedzie czekał kilka dni w domu na niego..). Po klikaniu Anuluj Zamówienie cały czas pojawia się błąd i firma blokuje możliwość jego anulacji. Poprosiłam o zwrot pieniedzy za niezrealizową usługę. Pani na czacie napisała mi "trzeba było sobie czytać regulamin" i wyłaczyła czat. Gdy napisałam ponownie, od razu wyłączyła czat - zupełny brak szacunku do klienta. Pieniędzy nie ma. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować klienta.

sssss

ja zamówiłam kuriera za co musiałam zapłacić z góry. Niestety po kilku dniach okazało się, że firma nie jest w stanie zrealizować zlecenia. (usunięte przez administratora)

Artur

Nie zwrócili kwoty za pobranie

gosc

A to nie jest firma prawnicza? Cos o tym iwecie, bo mnie zaproponowano uslugi prawnicze

qwert
@gosc

To firma prawnicza, ale z prawem ma mało wspólnego,raczej call center. Stawiają na sprzedaż usług oraz naganianie i nękanie potencjalnych klientów telefonami i mailami

baba
@qwert

Pytam, poniewaz chcialam podpisac z nimi umowe, ładnie sie zaprezentowali, Nie podjeli wspólpracy i po roku wystąpili z pozwem o zapłatę.

baba

(usunięte przez administratora) uważajcie na nich,

Zostaw merytoryczną opinię o Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 55 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.