Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.

53-331 wrocław

Opinie o Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.

Julita

@NiePolecam czy mówili z jakiego powodu zostałeś zwolniony? Jak długo pracowałeś w firmie? Czy ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.? Będą to przydatne informacje dla tych osób, które chcą aplikować do firmy.

NiePolecam

3 tygodnie bez umowy, podpisana po wyproszeniu w ostatnim tygodniu miesiąca. Nawet nie dają wypowiedzenia-przychodzisz do pracy, a szef mów w ten sam dzień, że już tu nie pracujesz-bo tak- i masz więcej nie przychodzić. Oczywiście pieniądze do odbioru później, kiedyś tam. Czasem nawet nie wiadomo, ile, bo w momencie wywalania z pracy często nie ma podpisanej umowy, bo przecież nie zdążyli jej przygotować i podpisać

Julita

@NiePolecam czy podpisałaś w końcu umowę? Ile to trwało? Czy wiesz z jakiego powodu tak przedłużali? Czy oprócz tego coś jeszcze nie podoba Ci się w pracy w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.?

NiePolecam

Problemy z podpisaniem umowy, przeciągają w nieskończoność podpisanie dokumentów i trzeba się ciągle o to upominać i dopraszać. O nieterminowym zgłaszaniu pracowników do ubezpieczenia nie wspomnę. Zdecydowanie nie polecam ani przyszłym pracownikom, ani potencjalnym klientom.

Julita

@babik widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. Mógłbyś jednak powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? @Qwert ile razy Ci się to zdarzyło, że nie wypłacili Ci wynagrodzenia? Może warto to zgłosić.

Qwert

Nie wypłacają wynagrodzenia za pracę, tłumacząc się problemami finansowymi firmy

pawel

no niby sie nie pokazalo ale podejrzewam, ze smiao mozesz do nicha nawet napisac wiaomosc i zapytac czy przypadkiem nie poszukuja kogos nowego na staowiska pracy u nich

babik

Polecam firmę. Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera

Zostaw opinię o Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. - 53-331 wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.