Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.

Opinie o Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.

leszek

(usunięte przez administratora) na 100% ,pozwali mnie do sądu o faktury na 1800zł ,których nigdy nie przesłali , brak kontaktu całkowity ,ale po roku przerwy pozew do sądu ,tragedia czysty wyzysk ludzi pracujących ,zapomnijcie o tej firmie bo pójdziecie z torbami.

Rafał
@leszek 24.07.2018 20:35

Panie Leszku, będę zgłaszać sprawę do prokuratury. Spotkało mnie to samo w podobnym czasie. Lepszy efekt będzie gdy zgłosi się więcej niż jeden przypadek. Nie znoszę takiego krętactwa, są granice. Jeśli Pan zechce dołączyć swój przypadek lub ktoś inny pokrzywdzony przez wystawianie lewych faktur i wyłudzanie pieniędzy - można się ze mną skontaktować pod adresem rynraf [małpka] gmail.com

Tomasz

"opol" poczytaj na http://teleup.pl to dowiesz się, że KPCG to ten sam właściciel co serwisu brokera usług kurierskich, o którym tyle osób tutaj pisze. "leszek" - mam dokładnie tę samą sytuację! Wystawił fakturę, którą opłaciłem i nawet przesyłałem potwierdzenie zapłaty i poszedł do sądu o nakaz jej zapłaty. 3 miesiące po zakończeniu współpracy wystawił lewą fakturę (i też nigdy mi takiej nie przesłał jak i Tobie), za którą też żądał pieniędzy ale oczywiście nie podał wyjaśnienia czego ona dotyczy. Doliczył wyimaginowane koszty i poszedł z tym do sądu. Ale nie znoszę takich cwaniaków a na to jest paragraf i urząd skarbowy też nie lubi lewych faktur... Ten gość, Robert K., ma taki właśnie styl. Zabawne, ale prowadził szkolenia z problemów finansowych i z wychodzenia z bankructwa. A można poszukać w sieci, że jego długi są na sprzedaż. Posuwa się do obrzydliwych działań daleko poza granicę prawa. Dokładnie miałem to co opisałeś. Polecam lekturę o właścicielu tej spółki i innych wspomnianych marek/usług na stronie (usunięte przez administratora)

Krystyna

Firma zajmuje się usługami doradczymi z zakresie prawa. Pojawiają się tu komentarze dotyczące sprzedaży, czy ktoś mógłby wyjaśnić, czy firma obecnie zajmuje się również sprzedażą? Interesują nas opinie osób zatrudnionych w tym miejscu. Czy, aby podjąć pracę w tym miejscu, wymagane jest wykształcenie prawnicze? Czy pracodawca oferuje szkolenia i umożliwia rozwój kompetencji?

Unikać!

Unikajcie firmy. Chciałam wysłać przesyłkę Inpostem. Jako że nigdzie nie było możliwości wybrania opcji Nadania w Paczkomacie ani wybrania dnia oraz godziny przyjazdu kuriera chciałam od razu anulować zamówienie (jesli nie wiadomo kiedy kurier się pojawi, to przecież nikt nie bedzie czekał kilka dni w domu na niego..). Po klikaniu Anuluj Zamówienie cały czas pojawia się błąd i firma blokuje możliwość jego anulacji. Poprosiłam o zwrot pieniedzy za niezrealizową usługę. Pani na czacie napisała mi "trzeba było sobie czytać regulamin" i wyłaczyła czat. Gdy napisałam ponownie, od razu wyłączyła czat - zupełny brak szacunku do klienta. Pieniędzy nie ma. Moje sugestie dla Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.: Unikajcie firmy. Chciałam wysłać przesyłkę Inpostem. Jako że nigdzie nie było możliwości wybrania opcji Nadania w Paczkomacie ani wybrania dnia oraz godziny przyjazdu kuriera chciałam od razu anulować zamówienie (jesli nie wiadomo kiedy kurier się pojawi, to przecież nikt nie bedzie czekał kilka dni w domu na niego..). Po klikaniu Anuluj Zamówienie cały czas pojawia się błąd i firma blokuje możliwość jego anulacji. Poprosiłam o zwrot pieniedzy za niezrealizową usługę. Pani na czacie napisała mi "trzeba było sobie czytać regulamin" i wyłaczyła czat. Gdy napisałam ponownie, od razu wyłączyła czat - zupełny brak szacunku do klienta. Pieniędzy nie ma. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować klienta.

sssss

ja zamówiłam kuriera za co musiałam zapłacić z góry. Niestety po kilku dniach okazało się, że firma nie jest w stanie zrealizować zlecenia. (usunięte przez administratora)

Artur

Nie zwrócili kwoty za pobranie

gosc

A to nie jest firma prawnicza? Cos o tym iwecie, bo mnie zaproponowano uslugi prawnicze

qwert
@gosc 28.09.2018 11:29

To firma prawnicza, ale z prawem ma mało wspólnego,raczej call center. Stawiają na sprzedaż usług oraz naganianie i nękanie potencjalnych klientów telefonami i mailami

baba
@qwert 16.10.2018 06:52

Pytam, poniewaz chcialam podpisac z nimi umowe, ładnie sie zaprezentowali, Nie podjeli wspólpracy i po roku wystąpili z pozwem o zapłatę.

baba

(usunięte przez administratora) uważajcie na nich,

klient

Najgorszy broker z jakim współpracowałam, nie zwracają pobrań, uważajcie na tę sp. z o.o. Moje sugestie dla Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.: nie polecam, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

opol

A od kiedy to ta spółka jest właścicielem jakiś serwisów? żenujący jesteście

WiekszyCwaniak

Oszusci, negatywne opinie są kasowane. Nie zwracają pieniędzy za pobrania. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!

Mirek

(usunięte przez administratora) jutro spróbuje ustalić telefonicznie w czym problem.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 16 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.?

Dominika

Czy jest przyczyna tej długiej ciszy na forum?

Julita

@NiePolecam czy mówili z jakiego powodu zostałeś zwolniony? Jak długo pracowałeś w firmie? Czy ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.? Będą to przydatne informacje dla tych osób, które chcą aplikować do firmy.

NiePolecam

3 tygodnie bez umowy, podpisana po wyproszeniu w ostatnim tygodniu miesiąca. Nawet nie dają wypowiedzenia-przychodzisz do pracy, a szef mów w ten sam dzień, że już tu nie pracujesz-bo tak- i masz więcej nie przychodzić. Oczywiście pieniądze do odbioru później, kiedyś tam. Czasem nawet nie wiadomo, ile, bo w momencie wywalania z pracy często nie ma podpisanej umowy, bo przecież nie zdążyli jej przygotować i podpisać

Julita

@NiePolecam czy podpisałaś w końcu umowę? Ile to trwało? Czy wiesz z jakiego powodu tak przedłużali? Czy oprócz tego coś jeszcze nie podoba Ci się w pracy w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.?

NiePolecam

Problemy z podpisaniem umowy, przeciągają w nieskończoność podpisanie dokumentów i trzeba się ciągle o to upominać i dopraszać. O nieterminowym zgłaszaniu pracowników do ubezpieczenia nie wspomnę. Zdecydowanie nie polecam ani przyszłym pracownikom, ani potencjalnym klientom.

Julita

@babik widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. Mógłbyś jednak powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? @Qwert ile razy Ci się to zdarzyło, że nie wypłacili Ci wynagrodzenia? Może warto to zgłosić.

Qwert

Nie wypłacają wynagrodzenia za pracę, tłumacząc się problemami finansowymi firmy

pawel

no niby sie nie pokazalo ale podejrzewam, ze smiao mozesz do nicha nawet napisac wiaomosc i zapytac czy przypadkiem nie poszukuja kogos nowego na staowiska pracy u nich

babik

Polecam firmę. Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera

Zostaw opinię o Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.